HISTORIE KLUBU

1984 - 1985
Založeny školní (ZŠ Uhelný trh 4) týmy C.S.KA BEDI a CS NULAX.
Klubové barvy:

- C.S.KA BEDI rudá - prostě to byli samí sparťani
- CS NULAX zeleno - žlutobílá - samí seveřani - Prosek, Kobylisy, Ďáblice
První nelítostné souboje končí drtivými vítězstvími severského týmu CS NULAX. Hráno na travnaté ploše Letná (myslím, že to byly 4 zápasy a všechny vyhrál CS NULAX).

1985 - 1986
Postupné propojování obou týmů. Sehrány pouze pouze tréninkové zápasy na hřištích SOKOL Malá Strana a Tyršův dům.

1986
Přihlášení se do zimního turnaje 1986 Hanspaulské ligy pod názvem FC BEDI. Barva dresů: černé triko a světlé trenýrky, ty měly být původně bílé, ale někteří jedinci byli asi barvoslepí. Později již bílé neměl nikdo, škvára a zimní turnaj vykonaly své. Soupisku tvořili tito hráči: Míra Kocev (šéf a duše týmu, vynikající znalec teorie kopané, občas se postavil odvážně i do branky - exBedi), bratří Bernardi (hlavní organizátoři, starší z bratrů vždy mladšího řídil a vedl, čímž většinou rozhádal celý tým - exBedi), Honza Hrdina (po dlouhém přemlouvání, první zápasy se hrály v 15 stupňových mrazech v 8:45 - exNulax), Martin Kliment (gólman - profík, měl brankářské rukavice - exBedi), Honza Janoušek (klidný to hráč až do chvíle, kdy začal vést diskuse se starším z bratrů Bernardů - exBedi), Luboš Kubelka (patrně jediný fotbalista v týmu - exnic), Charis Katzanikos (maxi technik a hračička - exnic). Bylo nás více, ale jména si již nepamatuji, nejspíš to byli chlapci vynikající v jiných činnostech než je kopaná. Výsledky samozřejmě nic moc (jedna výhra), prostě většina byla z C.S.KA BEDI.

1989
FC BEDI vstupuje do Hanspaulské ligy, do kvalifikace (rozpis -1. část, 2. část). Sestava je totožná se zahajovací v zimním turnaji a konečně přicházejí i první výhry a dokonce i myšlenky na postup. Optimismus nám nikdy nechyběl. Přicházejí zcela noví a neopotřebovaní hráči: Pavel Bočan (Hroch), Šmídek, Trnka. FC BEDI hraje v horních polovinách tabulky, jsme prostě nejlepší, ale postup nám stále nějak utíká.

1990
Myslím, že tento rok jsme postoupili, ale nejsem si tím jistý, do 6. ligy!! Pořádná chlastačka - oslava postupu u Klimenta zvaného paklíč, vypíjeli jsme sud, spoluhráči tam měli i své dívky, dokonce i Péťa Bernardů tam přivedl svůj idol, ale tam kde jsou ženy (spíše dívky), tak tam vznikají pěstní souboje (Hroch se jich nezúčastňuje, ale později má konflikt s taxikářem), dochází k rozpadu týmu a odchodu Kubelky a Šmídka do Batalionu, později se připojuje i Chára.
Dostavuje se velká krize, ale již z kraje roku 1990 přicházejí noví velcí hráči, velký lidský potenciál budoucnosti. Přicházejí tito noví hráči (snad je tak mohu nazvat): Aleš Vejšický (s Hrochem největší držáci a tahouni...), Václav Klaus (Vendy), Petr Kovařík (Kolísko, který se držákem stal až později...). Odchod posledního a jediného zástupce, kdysi tak slavného klubu CS NULAX Honzy Hrdiny (Geroj) do Hattrick Prosek.

1990 - 1991
Přišli noví hráči, vlastně dnešní Killing Power: Pavel Pluhař, (Žabka), Radan Šíp (Radánek), Viktor Heřmánek (Viki), Daniel Preis (Daník), Jan Regent (Regentík), Petr Prýmek (Kotel), Petr Jančík (Papén) později i David Špinka (Špína). Odešli, ale spíše byli vyhozeni zakladatelé FC BEDI bratři Bernardi, Vejša, Paklíč, Janoušek, Bílý, kteří založili klub Hrma Praha a plácají se mezi 5. a 6. ligou. 
Přejmenování týmu na K.P.F.C., později na K.P.F.C."A" (Killing Power Fotbal Club). Měli jsme i béčko, které hrálo dokonce i 2. ligu.

1992
Podzim: Postupujume ze třetího místa do páté ligy.

1993
Jaro: Postupujume do čtvrté ligy, tentokrát z druhého místa.
Podzim: Pokračujeme ve spanilé jízdě, opět druhé místo a tím postup do třetí ligy. Někdy v této době musel kvůli zranění odejít Trnka.

1994
Jaro: Přestup Honzy Hrdiny (Geroj) z Hattrick Prosek zpět do Killing Power FC a tím se z něj stává pamětník.
Petr Prýmek (Kotel) odešel na roční vojnu a po jejím skončení se oženil do Příbramy. Za to mu byla zapálena registračka.
Podzim: Nehrají Radan Šíp (Radánek - vůl se oženil a odstěhoval se do Frýdku Místku) a Viktor Heřmánek(Viki - ten jede vydělávat velkou škváru do Reichu, ale spíše jede ... cenzurováno ... celé Německo).

1995 - 1997
Hrajeme většinou o špici, ale má to trošku sestupnou tendenci. Přichází k nám Petr Tomáš (Pitbul), Jan Regent (Regentík) přestupuje do Bareš Green Tyros, Venca Klaus (Vendy) do KPFC B a na hostování k nám přichází z Ukrutných Miloš Krčmář (Krčma), který do Killing Power FC později přestupuje.

1998
Jaro: Sestupujeme do 4. ligy, sestup nám hrozil již na podzim 1997.
Podzim: Přicházejí nové hvězdy:
Petr Mlateček (Matys) a Jiří Černý (Chorche). V pohodě zapadly do týmu, již po první větší tiskové konferenci. Pavel Bočan (Hroch) si vzal nad mladými a nadějnými hráči patronát, pravidelně jim kontroluje dodržování životosprávy.

1999
Jaro: Sestupujeme do 5.ligy. Do týmu se z Německa vrátil Viktor Heřmánek (Viki) a občas za nás nastoupili dva noví hráči a to Jiří Jelínek (Jelen) s Jiřanem. Pro zranění neodehrál celou sezónu Honza Hrdina (Geroj) a také pro zranění podstatnou část sezóny vynechal Petr Tomáš (Pitbul).
Podzim: Do mužstva se vrátili naši bývalí hráči a to Václav Klaus (Vendy) a Pavel Pluhař (Žabka). Na poslední zápas také nastoupil Radan Šíp (Radánek). Do této sezóny jsme vstoupili i s novými posilami a to Michalem Petrem (Toršn) a Stanislavem Kocmánkem (Standa), kteří se v mužstvu osvědčili. Celou sezónu jsme hráli v popředí tabulky a nakonec prohra v posledním zápase rozhodla o tom, že skončíme třetí a nepostupujeme tak do 4. ligy.

2000
Jaro: Nevyužili jsme jedinečnou šanci na postup, kdy díky rozšiřování HL mimořádně postupovalo 6 mužstev z 12. Místo o postup jsme většinu sezóny hráli spíše o záchranu. Sestava se skoro nezměnila, ale díky tomu, že se hrálo pouze ve všední dny, tak na zápasy nemohl chodit Petr Kovařík (Kolísko) a Robert Macek (Bobík). Poslední dva zápasy za nás nastoupil nový hráč Svatopluk Bouška (Sváťa ), který by za nás snad měl hrát i příští sezónu. Ale jeden obrovský úspěch jsme zaznamenali a to když jsme dokázali vyhrát mezinárodní turnaj v Drážďanech.
Podzim: Konečně zažíváme radost z postupu (ovšem jako vždy, tak ne z prvního místa). Před sezónou přichází do týmu
Svatopluk Bouška (Sváťa), který prodloužil hostování v našem týmu. Některé zápasy odehrává už i Honza Hrdina (Geroj), který se navrátil po zranění. Vylosovaná skupina nám vyhovuje, hrajeme na hřištích, které jsme si vybrali a dokonce i v čase, který je pro nás výhodný. První zápasy hrajeme v pracovním týdnu, a proto účast je slabší (ostravské posily nestíhají začátky zápasů). Usazujeme se na samé špici tabulky a jak se později ukáže, špici již neopustíme. S blížícím se koncem sezóny (hrajeme zápasy v sobotu ráno) se zvyšuje i účast hráčů na zápasech. Na výročním zasedání, které se koná na konci sezóny, je za nového člena týmu přijat Svatopluk Bouška (Sváťa). Někteří hráči také dosáhli zrušení institutu mladších a starších hráčů.

2001
Jaro: Do jarní sezóny vstupujeme jako nováček plni elánu po tvrdé zimní přípravě s vidinou snadného postupu do 3. ligy. Pověstný nováčkovský elán nám však vydržel pouze jedno kolo, následující kola dopadáme tvrdě do reality a začínáme boj o záchranu čtvrté ligy, což se nám nakonec v závěrečném kole podaří a obsazujeme vcelku slušnou sedmou příčku. Před sezónou přichází do týmu Svatopluk Bouška (bohužel tentokráte s jobovkou - neprodloužení hostování). Dále nehraje Viktor Heřmánek (kdo ví, co za tím vězí), Václav Klaus (stávkuje a nikdo neví proč), Stanislav Kocmánek (odjíždí na pobyt do Irska), Jiří Jelínek (zranění), Radan Šíp (osamocen v Ostravě), část sezóny vynechává Petr Mlateček (zranění), Miloš Krčmář (boj o červený diplom), Michal Petr (závěrečná jedenáctiletka). Získáváme však posilu z Ostravy - Petr Kovařík (návrat do Prahy). A tak se stává, že některé zápasy odehráváme s minimem hráčů. Překvapivě klidný průběh výroční schůze na závěr sezóny v restauraci U Felixe - odhlasování několika bezvýznamných změn v disciplinárním řádu. A hurá na turnaje na kvalitním povrchu - zelená tráva!
Podzim: Potvrzujeme tradici lepší formy na podzim. Vstup do sezóny máme vynikající - bohužel, jak už bývá zvykem, prohráváme se zachraňujícím se Sokolem Vysočany a je nám jasné, že opět se nám nezdaří postup do vyšší ligy. S předváděnou hrou musíme býti spokojeni, jelikož žádné z postupujících mužstev nás nedokázalo přehrát, natož nás porazit. Ještě jednou - škoda zbytečně ztracených bodů… Do jarní sezóny vstoupíme se staronovým hráčem Svatoplukem Bouškou (tentokráte již definitivní přestup do našeho mužstva), a proto naším cílem bude postup do 3. ligy.

2002
Jaro: Jednou větou – opět promarněný postup do 3. ligy. Již po odehrání poloviny zápasů jsme se zachránili (a jen teoretická možnost postupu), v následujících zápasech jsme polevili a hráli bez zájmu, a proto jsme skončili v klidném středu tabulky. Ale ve velmi prestižním zápase s SC Veltěž (odveta za turnaj v Drážďanech) jsme zvítězili, a tak i celou sezónu musíme hodnotit jako velmi úspěšnou.
Podzim: Tak už máme za sebou další sezónu, která se dá označit jako úspěšná. Do posledního kola jsme bojovali o postup do 3. ligy, který nám opět těsně unikl. O postup jsme se připravili vlastními chybami v rozhodujících zápasech s aspiranty postupu. Celkově se tato sezóna vyznačovala velmi vyrovnanou skupinou s minimálními bodovými rozdíly v tabulce. Do klubu přišli dvě nové posily - Marcel Javorek a Michal Šimon. Oba toho za nás zatím moc nenahráli, ale je potřeba si začít připravovat novou generaci hráčů, která v budoucnosti zajistí nesmrtelnost našeho klubu v čele s potomky našich potomků.

2003
Jaro: Tak už je to jisté, po 4 letech sestupujeme do 5. ligy. K záchraně nám chyběl pouhý jeden bod. O vyrovnanosti naší skupiny svědčí to, že od 4. týmu tabulky nás dělí jenom dva body. Náš sestup zavinil herní výpadek v rozhodujících zápasech, který byl částečně způsoben odchodem několika hráčů (spíše se na nás vykašlali), velmi slabou docházkou a nebývalým počtem zraněných. Je ale pravdou, že i v kompletní sestavě jsme díky špatné koncovce nebyli schopni porazit mnohem horší týmy.
Podzim:
Místo očekávaného návratu do 4. ligy nás čeká další sestup. Máme za sebou jednu z nejhorších sezón za posledních několik let. Účast na zápasech byla sice dobrá, jen jsme totálně vyhořeli po herní stránce. Dostali jsme plno zbytečných gólů, v útoku jsme zase nebyli schopni proměnit jasné gólové šance. Jak už to u nás bývá skoro pravidlem, tak jsme dokázali porazit týmy z předních míst tabulky, naopak s adepty na sestup jsme body ztráceli. Je to škoda, protože naše skupina neměla jasné favority. Pevně věřím, že jsme se již dostali na fotbalové dno a proto nás teď čeká pouze cesta nahoru. V roce 2005 můžeme být opět ve 4. lize.

2004
Jaro:
Nejúspěšnější sezóna v historii našeho klubu, která znamená postup zpátky do 5. ligy (konečně se zastavil náš propad). Za celou sezónu jsme nenašli přemožitele a získali tak rekordní počet bodů (20). Za úspěchem stojí kvalitní brankář (5 vychytaných nul) s nepropustnou obranou (jen 7 obdržených gólů) a také vysoká produktivita našeho útoku (slušných 31 gólů). Určitě na naše výkony měla také vliv velmi dobrá docházka. Proti mnohdy věkově mladším mužstvům jsme se dokázali prosadit díky zkušenostem z našeho dlouholetého působení ve vyšších soutěžích. Doufejme, že i na podzim se nám bude dařit a my se opět vrátíme do 4.ligy.
Podzim: Odehráli jsme celkem dobrou sezónu, kdy jsme po celou dobu patřili mezi nejvážnějšími adepty na postup. Konec sezóny nám ale výsledkově zcela nevyšel, což nás připravilo o postup. Ze všech týmů ve skupině jsme měli sice nejlepší obranu a brankáře, ale v útoku se nám vůbec nedařilo. Žádný z týmu nás v této sezóně nijak výrazně fotbalově nepřehrál, většinou o ztrátě našich bodů rozhodla naše nemohoucnost proměnit zcela jasné gólové šance (nutno podotknout, že těch jsme si dokázali vytvořit celkem dost). Soupeř pak tato naše zaváhání bez milosti potrestal. V této sezóně jsme přepisovali historii, když jsme několik utkáních odehráli na umělé trávě a dokonce i za umělého osvětlení.

2005
Jaro: 
Velice nepodařená sezóna, kdy jsme jen se štěstím nesestoupili. V celém jejím průběhu jsme podávali velice rozpačité výkony a vyjma několika světlých momentů jsme nebyli schopni předvádět náš osvědčený a úspešný styl hry. Působili jsme velice nekompaktním dojmem, kdy jsme občas nevěděli, co a kde máme hrát. To vedlo k tomu, že třeba ve dvou zápasech jsme nedokázali uhájit dvoubrankové vedení a nepochopitelně jsme soupeři umožnili otočit vývoj zápasu, který jsme do té doby měli pod kontrolou. Ke všemu jsme ještě na posledních pár zápasů přišli o Pavla Bočana, který při obětavém zákroku utrpěl zlomeninu prstu. Do brány tak musel na konec sezóny zaskočit Petr Jančík. V několika zápasech za nás začal hrát Miroslav Mikula, který by měl posílit naše mužstvo. Od příští sezóny bychom měli hrát na umělém povrchu, tak uvidíme, zda nám to pomůže či uškodí.
Podzim: Převratná sezóna v historii našeho mužstva, kdy jsme poprvé odehráli celou sezónu na domácím hřišti. A to dokonce na umělé trávě a pod umělým osvětlením. Vzhledem k pravidelnému pátečnímu večeru jsme se na zápasy scházeli v hojném počtu. Ani všechny tyto skutečnosti nám bohužel nepomohly k lepším výsledkům. Příliš mnoho individuálních chyb v obraně a neschopnost dát gól nás předurčilo k bojům o záchranu. Nakonec jsme se zachránili, ale spíše díky ještě horším výsledkům našich soupeřů. Jenom občas jsme se dokázali přiblížit našim výkonům, které jsme předváděli v úspešných sezónách. Příští sezónu snad zvládneme lépe a konečně se již dočkáme vytouženého návratu do 4. ligy.

2006
Jaro: 
Většinu zápasů jsme odehráli na domácím hřišti, kterým se stala umělá tráva na Meteoru 8. Pravděpodobně největší hřiště na HL, na které by se do pole hodili ještě 2 hráči navíc. Celá sezóna se nesla ve znamení hledání formy a neschopnosti útoku dát z vyložených šancí gól. Předváděné výkony byly matné a vyznačovaly se zbytečnými chybami v obraně, které soupeři nekompromisně trestali. Většina soupeřů nás sice nepřehrála, ale naše nemohoucnost nás v pár zápasech stála vítězství. Celkově pouze 3 vítězství a 2 remízy na udržení v 5. lize nestačily. Už předcházející 2 sezóny jsme se v 5. lize zachraňovali na poslední chvíli a to ještě s notnou dávkou štěstí, do třetice už to bohužel nevyšlo. Je z toho patrná sestupná tendence našeho mužstva. Mužstvo máme sice starší, ale kvalitou do 5. ligy jistě patří. Jenom bychom měli zase působit kompaktnějším a sehranějším dojmem, což bude vzhledem k absenci vůdčího typu obtížně splnitelné přání.
Podzim: Chtěli jsme se v této sezóně vrátit zpátky do 5. ligy, to se ale nám nepodařilo. Do posledního kola jsme hráli o záchranu, ale nakonec jsme skončili na 6. místě, což je neuvěřitelný výsledek vzhledem k našim výkonům. Totálně jsme selhali v útoku, kdy jsme dali ze hry pouhých 9 gólů, a to je opravdu málo (nejméně z celé skupiny). Naopak obrana v čele s Hrochem (resp. s Hrochem v zádech) patřila ke špičce naší skupiny. Na vítězství ale potřebujeme nějaký ten gól dát. Za zmínku ještě stojí poslední zápas, který vinou soupeře nebyl dohrán a dostal se až na jednání STDK. Soupeř nejdříve fyzicky napadl Geroje a potom i rozhodčího, za což dostal zasloužený trest. Po 2 sezónách jsme se rozhodli změnit domácí hřiště, přece jenom Meteor svými rozměry neodpovídá našim možnostem. Tak uvidíme, zda nám tato změna v příští sezóně pomůže k postupu.

2007
Jaro:
Naše nové (menší!) domácí hřiště na Proseku nám přineslo optimální termíny zápasů a větší klid na naše kopačky, což se pozitivně odrazilo na této sezóně. Po dlouhé době jsme se konečně zase střelecky rozstříleli, ale zároveň jsme i více gólů dostávali. Vzhledem k dobrým termínům jsme se na zápasy scházeli v dostatečném počtu. Jen škoda nevyrovnanosti našich výkonů, v několika zápasech jsme si "školácky" nechali utéct vítězství až v samém závěru. Nebýt toho, měli jsme reálnou šanci hrát o postup. Na druhou stranu jsme celou sezónu odehráli v relativním poklidu, protože jsme nebyli nuceni hrát o záchranu. Na pár zápasů se do naší sestavy vrátil i Sváťa. Příští sezónu se na stejném hřišti opět můžeme pokusit o návrat mezi elitu.
Podzim: Tato sezóna potvrdila naše pevné místo v 6. lize, což jsme potvrdili konečným umístěním v polovině tabulky (6. místo). Pozitivní je, že se nám začalo dařit střelecky, díky čemuž jsme dali nejvíc gólů za posledních 7 let. Bohužel jsme jich i dost dostali, a to nás stálo několik cenných bodů. Úvod sezóny nám vůbec nevyšel, ze 4 úvodních zápasů jsme získali pouhý 1 bod. Potom jsme se postupně zvedali a chvíli jsme hráli i o reálnou šanci na postup. Některé zápasy jsme odehráli ve vynikající formě, ale nedokázali jsme ji udržet v každém zápase. Na postup do 5. ligy to pořád nestačí, ale alespoň jsme nehráli o záchranu. Individuálního úspěchu dosáhl Petr Mlateček, který se s 21 góly stal nejlepším střelcem 6.C skupiny (2. v 6. lize a 11. v celé HL).

2008
Jaro: 
Vynikající sezóna, která potvrdila naši vzestupnou tendenci na našem domácím hřišti. Sezónu jsme měli skvěle rozjetou, neboť před posledním kolem jsme byli na 1. místě tabulky. Bohužel jsme rozhodující zápas v posledním kole prohráli, což nás nakonec stálo postup. Díky mimořádné vyrovnanosti skupiny, kdy o postup do poslední chvíle bojovalo 5 týmů, jsme nakonec skončili až na 4. místě. Je to neuvěřitelné, když vezmeme v úvahu, že jsme měli 16 bodů a jen 2 prohry na kontě. Asi bylo spravedlivé, že zůstáváme v 6. lize, pohled na tabulku ukazuje, že jsme nebodovali s týmy, které nakonec skončili před námi a postoupili. Sestava nedoznala žádných změn, po dlouhé době si za nás jeden zápas zahrál Daník. Hlavní bylo, že jsme si zahráli dobrý fotbal a nemuseli se strachovat potupného pádu do nižší ligy. Takže příště to zkusíme znovu:-).
Podzim: Další sezóna je za námi. Čistě statisticky musíme příští sezónu skončit na 2. místě a konečně postoupit. Naše výkony, a tím pádem umístění, na našem domácím hřišti jdou každou sezónu vzhůru. Po minulém smolném 4. místě jsme tentokrát obsadili pěkné 3. místo. Na postup jsme opravdu neměli, protože v přímých soubojích s postupujícími týmy jsme zcela jasně prohráli. Ale jinak sezónu musíme považovat za velmi úspěšnou, už vzhledem k sestavě, se kterou jsme ji odehráli. Postihla nás totiž absence hned několika hráčů základní sestavy, když jsme se skoro celou sezónu museli obejít bez Chorcheho, Míry a Daníka. V závěru se ještě ke všemu zranil Pitbul. Výpadek zčásti kompenzoval Krčma, který na zápasy pravidelně jezdil až z Liberce. Několik zápasů jsme proto museli odehrát s minimem hráčů, na což jsme nebyli fyzicky připraveni. I přesto jsme hráli o postup, což je při našem věku obdivuhodný výkon, který zaslouží uznání. Je vidět, že jsme dokázali rychlost nahradit zkušeností. Díky tomu, že jsme se pohybovali v horních patrech tabulky, tak se tato sezóna nesla v poklidném duchu a my se nemuseli stresovat zápasy o záchranu. Tak uvidíme, zda nám to vydrží i do příštího jara, kdy začneme jubilejní 40. sezónu v HL. Individuálního úspěchu dosáhl Matys, který překonal magickou hranici 200 vstřelených gólů a také se stal nejlepším střelcem celé 6. ligy (11. v celé HL).

2009
Jaro:
Naše jubilejní 40. sezóna HL se nám vůbec nepovedla. Po velmi bídných výkonech (jen jedno vítězství a remíza) a rekordním počtu obdržených gólů (51) jsme zcela zaslouženě sestoupili z posledního místa do 7. ligy. Nebyli jsme schopni porazit ani další dva sestupující týmy, se kterými jsme zcela jasně prohráli. Na boj o záchranu jsme neměli síly, takže jsme tuto sezónu v podstatě jen dohráli a v samém závěru se alespoň rozloučili výborným výkonem s vítězem naší skupiny. Výsledkově se jednalo o určitě jednu z našich nejhorších sezón, analýzu příčin nechám na povolanějších odbornících. Příští sezónu uvidíme, jak se sestup projeví na další budoucnosti našeho týmu. Náladu jsme si spravili úspěšnou účastí na mezinárodním turnaji v Berlíně, který jsme vyhráli a obhájili tak vítězství z minulého roku. Celkově se jednalo o již naše třetí vítězství na mezinárodním turnaji (ze tří účastí). Škoda, že nám to stejně dobře nešlo v domácí soutěži.
Podzim: Po jarním sestupu jsme si dali za cíl strávit v 7. lize pouhou jednu sezónu, což se nám podařilo. Ale asi jinak, než jsme si představovali, protože nakonec sestupujeme do 8. ligy a to na samé dno HL. Začalo to již katastrofálním vstupem do sezóny, kdy jsme v prvních dvou kolech prohráli se skóre 0:10. V dalších zápasech jsme měli nevyrovnané výkony, se všemi třemi postupujícími týmy jsme sehráli nejlepší utkání a prohráli po dobrém výkonu vždy jen velmi těsně, na druhou stranu jsme třeba  vůbec nezvládli rozhodující zápas o záchranu. Rozhodla střelecká impotence, kdy jsme ze hry dali jen 15 gólů, ale to pramení i z celkové naší hry. Neproměňovali jsme šance, dělali hloupé chyby v obraně a nehráli takticky, jak by se od týmu s našimi zkušenostmi a proporcemi očekávalo. Pořád si myslím, že soupeři nebyli lepší než my, ale zápasy jsme si prohráli hlavně sami. Do týmu jsme přijali nového hráče Jana Truhláře a po několika letech se nejlepším střelcem týmu nestal Matys, ale Papén. Končí tak velmi nepodařený rok, jehož jediným pozitivem bylo vítězství na turnaji v Berlíně.

2010
Jaro: 
Naše historicky první sezóna v poslední 8. lize se nám velice vydařila. Vyhráli jsme celou skupinu bez jediné porážky a podařilo se nám splnit náš cíl, co nejdříve opustit samé dno HL. Proti soupeřům jsme uplatnili hlavně naše dlouholeté zkušenosti z působení v HL a vysokou střeleckou úspěšnost. O naší převaze hovoří 59 vstřelených gólů, což je náš rekord, o který se velkou měrou 20 góly zasloužil Papén. U většiny týmů byl znát velký kvalitativní rozdíl mezi 7. a 8. ligou, což také naší cestu nahoru usnadnilo. Na podzim uvidíme, zda udržíme naší vzestupnou tendenci anebo zda naši soupeři nebudou nad naše síly. Osmá liga nám na druhou stranu celkem vyhovovala, kdy jsme často bez velkého usílí (hlavně běhání) soupeře přehrávali a k tomu dávali spoustu gólů. Když se pořád vyhrává, tak je sezóna přece jenom o něco veselejší. V průběhu sezóny jsme si odskočili do Newcastlu na další ročník tradičního mezinárodního turnaje. Měli jsme velkou šanci získat zlatý hattrick, což se nám těsně nepodařilo. Jen díky horšímu skóre jsme bez porážky skončili na druhém místě.
Podzim: Naše spanilá jízda pokračovala i na podzim a opět jsme si dokázali vybojovat postup. Skončili jsme na 2. místě pouze se dvěma těsnými porážkami. Soupeři byli těžší než v 8. lize, ale konečně jsme začali hrát to, co nám přineslo úspěch v minulých letech - slušná docházka, kvalitní výkon Hrocha v bráně a pevná nepropustná obrana. Když k tomu přičteme i produktivní útok, tak se nesmíme divit, že jsme postoupili a nechali za sebou i výrazně mladší týmy. A to jsme se skoro celou sezónu museli obejít bez zraněného Papéna a v rozhodujících zápasech na konci sezóny i Geroje s Pitbulem. Individuálního úspěchu dosáhl Hroch, který vychytal 50. nulu (má jich určitě mnohem více, ale o těch nemám záznamy:-( a Matys, který pokořil hranici 250 gólů vstřelených za náš tým (zároveň se stal i nejlepším střelcem celé 7. ligy). Podali jsme obdivuhodný výkon, když si uvědomíme, že Daník, Chorche, Hroch a Kolísko oslavili v průběhu sezóny 40. narozeniny a často nastupujeme proti o více než 20 let mladším hráčům. Končí tak skvělý rok, kdy jsme dokázali dvakrát po sobě postoupit, což se nám podařilo naposledy před 17 lety. Snad naše spanilá jízda bude pokračovat i v příští sezoně a my budeme atakovat pozice nejvyšší.

2011
Jaro:
Na předchozí dvě úspěšné postupové sezóny jsme tentokrát navázat nedokázali. Po průměrných výkonech jsme nakonec skončili na 7. místě. Skupina byla velmi vyrovnaná a v jednu chvíli jsme dokonce hráli o záchranu. Do týmu jsme přivítali novou posilu Radka Fialu, který by měl výrazně zkvalitnit naši hru. Tuto sezónu se ještě  postupně zapracovával do sestavy, ale od příští sezóny by nám měl výrazně pomoci k útoku na 5. ligu. V průběhu sezóny jsme si odskočili na prodloužený víkend do Madridu, kde se konal další ročník tradičního mezinárodního turnaje. Ve velkém vedru a hlavně po náročné předchozí noci jsme nakonec podali nadlidský výkon a obhájili druhé místo. V příští sezóně budeme muset přidat, abychom zase hráli o postupová místa. I když s přibývajícím věkem je to čím dál tím těžší.
Podzim: Velmi rozporuplná sezóna, kdy se nám až do 8. kola výsledkově nedařilo a byli jsme pořád favoriti na sestup, ale nakonec jsme se díky skvělé sérii tří vítězných zápasů těsně zachránili. Nebýt návratu Pitbula po zranění a jeho draftu dvou mladých a nadějných kolegů (Milana Hromase a Milana Čepely), tak bychom toto vítězné tažení nedokázali. Naše špatné výsledky zavinila hlavně dlouhodobá zranění a neúčast hned několika našich kmenových hráčů. Ze 14 hráčů na soupisce odehrálo skoro celou sezónu jen necelá polovina z nich a tak jsme museli několikrát hrát bez střídání nebo jen s jedním hráčem na lavičce, což se na výsledcích
muselo zákonitě projevit. V průběhu sezóny ještě náš tým opustil držák týmu Kolísko, který přestoupil do Maďarska (byl volným hráčem, tak jsme za něj nic nedostali:-). V průběhu sezóny jsme pravděpodobně přepsali naše historické zápisy, když jsme vysoko prohráli 0:9. Nakonec jsme 6. ligu zachránili, což je vzhledem k našemu věku obrovský a mimořádný úspěch.

2012
Jaro:
Pokračovali jsme v mizerných výsledcích z minulého roku. Opět jsme se celou sezónu pohybovali na hraně sestupu. Nakonec jsme se na poslední chvíli zachránili a skončili na slušném 8. místě. Je to již naše třetí sezóna v 6. lize a vždy jsme hráli o záchranu. Po dlouhé době jsme na domácí půdě přivítali naše fotbalové kamarády z Německa, Anglie a Španělska. Domácí prostředí jsme nevyužili a na námi pořádaném mezinárodním turnaji jsme obsadili 3. místo. Hlavní ale bylo, že všichni byli velmi spokojení s organizací turnaje a jeho průběhem.
Podzim:
Poslední tři sezóny v 6. lize jsme se vždy dokázali zachránit na poslední chvíli, tentokrát nám to už nevyšlo. K vytoužené záchraně nám chyběl pouhý jeden bod. Po dvou letech se tak vracíme do 7. ligy. Příčinou sestupu byla neschopnost vyhrát klíčové zápasy nad týmy, které byly těsně nad hranicí sestupu. Díky absencím a zraněním jsme čtyři zápasy hráli bez hráčů na střídání, z toho dokonce dvakrát o jednoho hráče v poli méně. To se zákonitě muselo projevit i na výsledcích, kdy jsme obdrželi jednu z největších porážek 3:17 (na naši omluvu musím napsat, že jsme dohrávali pouze ve 3 hráčích v poli). Mužstvo je velmi blízko rozpadu, do konce roku se rozhodne, zda budeme pokračovat i v příští sezóně.

2013
Jaro:
Po minulé sezóně jsme se sice málem rozpadli, ale nakonec jsme se rozhodli pokračovat. Získali jsme velkou jarní posilu, kdy za nás začal hrát Daníkův syn Lukáš. Kdybychom si všichni začali pořizovat děti ve stejné době jako Daník, tak už v soutěži mohli pokračovat naše děti a my se na ně mohli chodit jen dívat. Sezónu jsme museli odehrát bez zraněného Pitbula, ke vší smůle se hned ve 2. zápase zranil i Hroch a tak se do konce sezóny v bráně střídal Daník s Papénem. Šlo jim to náramně, jedinou nevýhodou bylo, že jsme díky tomu přišli o hráče v poli. Naštěstí jsme se scházeli v dostatečném počtu a mohli si většinu zápasů užít luxusu střídání. To vše asi přispělo k tomu, že se nám hned po jedné sezóně podařil návrat zpět do 6. ligy. Dokázali jsme udržet stabilní výkonnost po celou sezónu a hlavně jsme vyhráli důležité zápasy, což znamenalo postup ze 3. místa. Tak snad na podzim dokážeme navázat na dobré výkony a budeme hrát o čelní místa tabulky.
Podzim: Jedna z našich přelomových sezón. Poprvé jsme celou sezónu odehráli bez Hrocha, který ukončil (přerušil?) kariéru. Skončil tak další z kmenových hráčů týmu a hráč s největším počtem účastí. Do brány šel chytat Daník, který si vzpomněl na své mládí a rozchytal se k výborným výkonům. Jelikož Chorche byl většinu sezóny zraněný a R. Fiala se na nás úplně vykašlal, tak jsme měli problém se na zápas vůbec sejít. Dost zápasů jsme hráli bez střídání, což se samozřejmě projevilo na výsledcích. Několikrát jsme k tomu prohráli jen velmi těsně, kdy jsme v zápase vedli nebo přišli o vítězství v poslední minutě. Korunu všemu nasadil Čepelák, který ve zkratu (za jasného vedení 2:0) napadl asistenta rozhodčího. Díky tomu jsme přišli o vítězství, naději na záchranu a hráče na příští rok. Právem sestupujeme do 7. ligy z posledního místa, tuto sezónu nestačilo jiným týmům k záchraně ani 10 bodů. Náš tým drží pohromadě jen vědomí, že příští sezóna je naše jubilejní 50-tá. Určitě není mnoho aktivních týmů s odehránými 25 roky v HL.

2014
Jaro:
Naše jubilejní 50. sezóna v Hanspaulské lize ! Po skoro odehrané polovině zápasů to vypadalo, že nás čeká sestup, protože jsme z prvních pěti zápasů čtyři prohráli. Ale naštěstí jsme se herně zvedli a díky skvělé šňůře šesti výher (z toho 2 kontumace) jsme měli blízko postupu. Nakonec jsme skončili na 4. místě, které bylo bohužel prvním nepostupovým místem. K jistotě postupu nám chyběl jeden bod. Pozitivní je, že i přes odchody hráčů a zranění jsme se na většinu zápasů dokázali sejít a zápasy důstojně odehrát. Kvůli zranění odehrál Matys jen necelou polovinu zápasů. Sezónu jsme si zpestřili výletem do Newcastlu v Anglii, kde jsme se zúčastnili tradičního mezinárodního turnaje. Sice jsme přední příčky neobsadili, ale ostudu jsme jistě neudělali.
Aktualizace: Až na začátku další sezóny jsme zjistili, že jsme nakonec postoupili do 6. ligy. Pravděpodobně se někdo z postupujících rozhodl skončit. Takže se nám podařilo jubilejní sezónu oslavit postupem.
Podzim: Po nečekaném postupu jsme dostali šanci si opět zahrát 6. ligu. Herně i výkonostně bychom na střed tabulky ještě měli, ale museli bychom se scházet ve větším počtu. Díky zraněním a různým absencím jsme několikrát "lepili" sestavu na poslední chvíli a to se potom těžko hraje. Po dlouhé době se z golfových hřišť vrátil do sestavy Toršn. Před posledními zápasy se zranil Daník a bez brankáře jeho kvalit bylo těžké uspět v rozhodujících zápasech. Vše vyvrcholilo posledním zápasem, ve kterém jsme utrpěli jednu z nejvyšších proher (0:11). Takže se z předposledního místa vracíme zpět do 7. ligy. Situace se sestavou je čím dál horší, nové posily nepřicházejí a stávající hráči pomalu zdravotně odpadávají. V našem věku jsou zranění častější a regenerace delší:-(.

2015
Jaro:
Jen díky těsným výhrám v posledních dvou zápasech jsme se zachránili. Je to až neuvěřitelné, protože jsme celou sezónu odehráli bez stabilního brankáře (Daník z důvodu zranění skončil). V prvních pěti zápasech se v bráně vystřídali 4 brankáři !!. Zbytek sezóny nakonec dochytal Papén, který nám ale chyběl v poli. Účast na zápasech nebyla veliká, dvakrát jsme se na zápas vůbec nesešli a ztratili důležité body. V dalších dvou zápasech jsme zase byli velmi blízko remíze, ale v poslední minutě jsme dostali rozhodující gól. Naše záchrana je opravdu malý zázrak. Pitbul sehnal novou posilu Pavla Buřila. Uvidíme, jak to s námi dlouho vydrží:-). Od příští sezóny měníme po 8 letech domácí hřiště na Litvínovskou (Prosek samozřejmě neopouštíme), tak třeba nám to pomůže k lepším výkonům a bojům o postup.

K tomu již není co dodávat, to je žhavá přítomnost potupného boje prvoligového mužstva o postup zpátky do 6. ligy.

Autoři: Petr Mlateček, Jan Hrdina, Pavel Bočan

Veškeré statistické údaje týkající se mnohaletého působení našeho mužstva v Hanspaulské lize naleznete v historické tabulce.

Copyright © 1999-2015, Petr Mlateček - Killing Power FC