NAPSALI O NÁS

MF DNES /Pražská příloha/ 18.1.2001 - BRONZ ZNAČNĚ LÁKAL
Ještě jednou, zřejmě naposledy, ukázala svou mimořádně vlídnou tvář pátá hanspaulská liga malého fotbalu. Byl to sice jen slabý odraz báječného jara, kdy postupovalo hned šest týmů z každé skupiny. Tentokrát se na čtvrtou ligu těší nejlepší tři. V nadcházející sezoně, po zvýšení počtu skupin páté ligy na devět, budou slavit již pouze dva nejlepší celky. Pokud jde o sestup, pravidlo zůstává konstantní, o poschodí půjdou poslední tři celky z každé skupiny. ...
... Sedmnáct bodů zajišťovalo hned ve třech skupinách první příčku. K postupu ze třetího místa však stačil zisk nižší, zato se o něj muselo bojovat až do posledního kola. Jako Bítovská, která se v rozhodujícím zápase skupiny A utkala s ruzyňským AC. Teprve vítězství 6:3 ji posunulo do čtvrté ligy. Zatímco na špici nebyla do posledního kola nouze o dramatičnost, na opačném konci tabulky panoval klid. Dva sestupující celky byly známy již s předstihem. Metrostav soutěž nedokončil a jindy ambiciozní Dolios ji dohrál bez vážnějšího zájmu. A naděje Kuchilly, které vzpomínky na pátou ligu zhořknou zásluhou dvou dvouciferných porážek, zhasly po desátém kole. ... (Celý článek)

MF DNES /Pražská příloha/ 21.1.2000 - BOMTOM TEAM ZACHRAŇOVAL ČEST NOVÁČKŮ
... Jako u Verdunu se střílelo ve skupině D. Zásluhu na jasně nejvyšším průměru branek na zápas ze všech oddělení mělo především nejlepší trio. To s vyjímkou úvodních kol opanovalo čelo tabulky a bylo pouze otázkou, kdo se do postupového výtahu nevejde. Přebytečným byl Killing Power. Především proto, že od šestého do osmého kola uhrál jediný bod. Zápletku v druhé polovině tabulky, kde bylo ještě po sedmi kolech na dvoubodovém rozdílu rozloženo osm celků, rozmotal trest pro Brunet 0609. ... (Celý článek)

MF DNES /Pražská příloha/ 22.7.1999 - JEDINÍ KINGS NEPOZNALI, CO JE PORÁŽKA
... Skupina C si vysloužila přívlastek nejvyrovnanější. Víc než polovina jejích zápasů skončila nerozhodně nebo nejtěsnějším vítězstvím některého ze soupeřů. Díky tomu celek Pam Pam Tatá pokračuje v postupovém tažení, i když po prvních třech kolech měl na svém kontě pouhé dva body. Jeho cestu vzhůru tabulkou na druhé straně vyvažovaly pády Útlumu a Tučňáků. Postupové garde dělá Skleník Bulls, který tak vystřídal Prague United, jenž v posledních sezonách kráčel týmu Pam Pam Tatá jako stín. Uplynulá sezóna však United nevyšla podle představ, nováček doplatil především na nepříliš úderný útok.
  
Také Killing power, jenž ze čtvrté ligy padá se slušným ziskem devíti bodů, potřeboval o nějakou tu vstřelenou branku víc. Třeba v posledním zápase, kdy remizoval s Tučňáky 0:0. Zajímavé je, že dvě třetiny gólů Killing power připadly na konto Mlatečka, nejlepšího kanonýra soutěže. ... (Celý článek)

Copyright © 1999-2001, Petr Mlateček - Killing Power FC