AKTUALITY 1999

21.11. Killing Power FC - Oratoř Kobylisy 3:7
V přímém souboji o postup do 4. ligy jsme neuspěli a vysoko jsme  prohráli s druhým týmem tabulky. Výsledek ale neodpovídá průběhu hry, hlavně jeho prvnímu poločasu, kdy jsme hráli vynikající fotbal, čehož důkazem je i stav 2:2 v poločase zápasu. Bohužel druhý poločas jsme nezvládli. Bližší informace o zápase naleznete zde. Z toho vyplývá, že skončíme v tabulce na třetím místě a do 4. ligy tak postupuje J.R.Club a Oratoř Kobylisy. Co se dá dělat, je to prostě sport. Musíme se pokusit o postup v příštím roce, protože mužstvo na to určitě máme.

19.11. Disciplinární řád mužstva
Na stránkách přibyl odkaz disciplinární řád (ten v levém sloupci) ,který odkazuje na disciplinární řád našeho mužstva. Tento řád   sepsal náš nehrající kapitán Kolísko.

17.11. Rozhodující zápas o postup do 4. ligy
V posledním zápase s Oratoří Kobylisy se rozhodne v přímém souboji o druhém postupujícím do 4. ligy. Ten kdo vyhraje, tak postoupí, přičemž v případě remízy postupuje Oratoř Kobylisy. Všichni příznivci našeho klubu SPOJTE SE a držte nám tuto neděli od 11.15 h palce.

14.11. Killing Power FC - Oblouci 81 AFC 3:0
Udělali jsme předposlední krok k postupu.  Získali jsme dva důležité body a když vyhrajeme i poslední zápas, tak postoupíme. Bližší informace o zápase naleznete zde

14.11.  Oficiální stránka Hanspaulské ligy
Na adrese http://www.hanspaulka.cz najdete Oficiální stránky Pražského svazu malého fotbalu. Zatím tam naleznete jen rozpisy utkání, výsledky zápasů a tabulky jednotlivých skupin celé HL. Čekal jsem, že tam toho naleznu víc, ale na začátek to není špatné a jen doufejme, že tam postupně přibudou další zajímavé informace.

14.11.  Download
Na hlavní stránce naleznete nový odkaz Download, který vám otevře stránku se soubory, které si můžete jednoduše stáhnout k sobě na disk. Zatím je tam ke stažení pouze Text hymny a Čtení HL (všechny odehrahá kola). Další novinkou je to, že  na stránce s komentářem k zápasu najdete ke stažení soubor  Čtení HL pro příslušné kolo. Všechny soubory jsou ve formátu dokument Word a jsou zkomprimovány programem WinZip.

7.11. Killing Power FC - Neúspěch Strouhalák  5:1
Získali jsme povinné dva body, protože jsme hráli s posledním týmem naší skupiny. Možná někteří čekali lepší výsledek, ale hlavně, že jsme vyhráli. Teď musíme počkat na výsledky ostatních zápasů, protože k postupu mají blízko ještě další tři mužstva. Bližší informace o zápase naleznete zde.

26.10. Killing Power FC - VŠSK MFF UK C  2:3
Opět již druhá prohra v řadě. Naše postupové ambice pomalu, ale jistě mizí v dálce. Zajímavé je, že všech 5 bodů jsme ztratili na hřišti v Karlíně, které nám nejspíš nesvědčí. Potěšitelné ale je, že jsme na něm  v této sezóně hráli naposled. Bližší informace o zápase naleznete zde.

19.10. Killing Power FC - South stars A  1:4
Po slabém výkonu jsme poprvé prohráli a to dokonce s předposledním mužstvem tabulky. Touto prohrou jsme si velice zkomplikovali naše postupové ambice. Bližší informace o zápase naleznete zde.

17.10. Killing Power FC - J.R.Club  1:1
V jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny jsme dokázali uhrát remízu, která je pro nás velmi cenná, protože jsme si i nadále udrželi dvoubodový odstup od soupeře. Konečně jsme narazili na kvalitního soupeře, který nás dokonale prověřil, ale nutno dodat, že remíza je spravedlivá. Bližší informace o zápase naleznete zde.

11.10. HYMNA NAŠEHO MUŽSTVA
Jsem potěšen tím, že Vám mohu oznámit, že naše mužstvo má od dnešního dne svoji vlastní hymnu. Ano je to opravdu tak a pochází z dílny naší fanynky Martiny Procházkové. Podle prvního ohlasu je přímo skvělá a všem se moc líbí. Už vás proto nebudu napínat a tak se teď můžete směle začíst do textu naší hymny.

10.10. 99 Killing Power FC - Hrma Praha SK  4:1
Opět další vítězství, které ale nebylo tak jednoznačné, jak se podle výsledku zdá. Teprve v závěru zápasu jsme dokázali soupeře definitivně zlomit. Informace o zápase naleznete zde.

29.9. 99 Killing Power FC - Brunet 0609  6:0 kont.
Snadné vítězství, které nám soupeř usnadnil tím, že se nedostavil v dostatečném počtu. Aspoň jsme si potom zahráli přátelský zápas s La Vokno (4. liga), kterým se také nedostavil soupeř. Zápas jsem nakonec prohráli 2:0 (upozorňuji, že Matys hrál za soupeře). Informace o sestavě, která se na zápas sešl, neleznete zde.

21.9. 99 Killing Power FC - GFC Regent B 4:1
 
Další vítězství v řadě. Zatím procházíme 5. ligou bez porážky a s vynikajícím průměrem jednoho obdrženého a skoro pěti vstřelených branek. Sešli jsme se na zápas v hojném počtu, kdy za nás ještě nastoupili dva staronoví hráči a to Václav Klaus spolu s Pavlem Pluhařem. Bližší informace o zápase naleznete opět zde.

19.9. 99 Killing Power FC - La Plate de Cünde  6:2
 
Opět jsme vyhráli a nikdo z nás si nedokázal vzpomenout, kdy jsme měli po dvou kolech dvě vítězství. Začátek nám vyšel skvěle, ale zatím nemá smysl činit nějaké závěry. Informace o průběhu zápasu naleznete zde.

12.9. 99 Killing Power FC - Penguins 6:5 B  4:0
   
Vstup do nové sezóny se nám velice zdařil. Jednoznačně jsme soupeře přehráli a jen díky naší neschopnosti odešel soupeř s přijatelnou porážkou. Na to, že to byl první zápas sezóny a že jsme nehráli v kompletní sestavě, tak jsme podali velmi slušný výkon. Ale teprve v dalších zápasech se ukáže, jest-li můžeme pomýšlet na návrat do 4. ligy. Více informací o zápase naleznete zde.

2.9. 99 PŘÁTELSKÝ ZÁPAS
 
Včera jsme sehráli přátelský zápas proti mužstvu FC Partyzan Vyšehrad, který jsme vyhráli 7:1. Na zápas se sešlo skoro kompletní mužstvo i se třemi novými posilami a tak jsme mohli střídat rovnou celé pětky. Doufám, že taková účast bude i v ligových  zápasech a nebude se tak opakovat situace z minulé sezony.

23.8. 99 OPĚT ZAČÍNÁME
 
Prázdniny uběhly velmi rychle a opět se přiblížil začátek nové sezony. V neděli 12. září nás čeká premiéra v 5. lize, neboť několik let předtím jsme vždy hráli jen vyšší ligu. Naše ambice jsou jasné, postup zpátky do 4. ligy. Cíl to není nereálný, neboť na novou sezonu budeme mít 2 až 4 nové kvalitní hráče a také hrajeme dost zápasů o víkendech a tak účast na zápasech by mohla být mnohem lepší než minulý ročník.
  Jelikož už proběhla registrační schůze, tak jsem dostal k dispozici veškeré údaje potřebné k aktualizaci těchto stránek. To znamená, že na stránkách již najdete aktuální rozpis zápasů a seznam hřišť. Na stránkách také přibyly dva nové odkazy, jednak fotografie týmu (dlouho očekávané) a potom psalo se o nás.
  Došlo také k přemístění záložních stránek, které se nyní nacházejí na této adrese - http://mujweb.cz/www/killingpower. Podle mých zjištění je tento server velmi spolehlivý a přístup na stránky je rychlejší. Protože někteří z vás mají problém si zapamatovat adresu, na které jsou stránky umístěny, mohou používat tuto jednoduší adresu http://killingpower.zde.cz.

25.6. 99 SEJDEME SE NA KONCI SRPNA
 
Dnes jsme odehráli poslední zápas této sezóny a to znamená, že nás až přibližně do konce srpna čeká zasloužený odpočinek. Z tohoto důvodu nečekejte na našich stránkách aktuální informace, protože nebude o čem psát, maximálně tak o sklizni okurek. Všem pravidelným návštěvníkům přeji krásné prázdniny a opět se na těchto stránkách sejdeme na konci srpna.
  Abych vás trošku nalákal, tak vám mohu prozradit, že možná dojde ke změně umístění stránek, jejímž cílem bude zlepšit dostupnost stránek a rychlost jejich načítání. V souvislosti s tím také dojde ke zjednodušení adresy, která by měla být lépe zapamatovatelná. Když vyjde čas a budu mít nápady, tak pozměním tuto úvodní stránku.

24. 6.1999 KILLING POWER FC - JOŽIN Z BAŽIN 1:2
 
Závěr sezóny se nám vyloženě nepovedl, jelikož jsme v 1. kole poháru byli vyřazeni mužstvem ze 7.ligy. K tomu snad není co dodat a můžeme být jen rádi, že sezóna již skončila. Informace o zápase naleznete v  komentáři ze zápasu.

18. 6.1999 KILLING POWER FC - TUČNÁCI 0:0
   Bohužel, tato remíza rozhodla o tom, že jsme se nezachránili
a tak SESTUPUJEME DO 5. LIGY. Zápas se hrál na velice těžkém terénu, kdy celý den před zápasem pršelo a tak je Vám asi jasné, jak hřiště vypadalo. Tento terén více nahrával soupeři, kterému k záchraně stačila remíza a tu se mu nakonec podařilo uhrát. Po zápase jsme se nakonec shodli, že o našem sestupu se již rozhodlo v jiných zápasech, které jsme měli vyhrát, ale bohužel nevyhráli. Více o našem marném boji si můžete přečíst v komentáři ze zápasu.
   Druhý den po zápase celé mužstvo oficiálně zakončilo tuto ligovou sezónu opékáním prasátka u Daníka na zahradě.

17. 6.1999 ZÁPAS SEZÓNY
Podle aktuální tabulky se má situace takto, v zítřejším zápase si to s Tučnáky rozdáme o udržení. Kdo v zítřejším zápase prohraje, tak ten sestupuje, bez ohledu na výsledky ostatních zápasů. Zítra to bude velmi těžký zápas, jelikož i soupeř bude chtít vyhrát, ale my přesto musíme vyhrát a udržet si tak 4. ligu. Příznivci našeho mužstva spojte se a přijďte nás podpořit.

9. 6.1999 KILLING POWER FC - SLAMNÍK MILCOM 3:3
Uhráli jsme cennou remízu s třetím týmem naší skupiny. V poločase jsme již vedli 2:0 a vše vypadalo nadějně, ale ve druhém poločase se soupeř vrátil do hry a dokázal otočit výsledek na 3:2. Naštěstí jsme během chvilky dokázali odpovědět na jejich vedoucí gól a uhrát remízu. Více informací naleznete v komentáři ze zápasu

4. 6.1999 KILLING POWER FC - SKLENÍK BULLS 2:1
Senzační vítězství, kdy jsme po vynikajícím výkonu dokázali porazit vedoucí tým naší skupiny, který ještě nebyl poražen. Tímto vítězstvím jsme posílili naděje na udržení ve 4. lize a vše se rozhodne v závěrečných dvou zápasech. Více informací o našem vítězném zápase naleznete v komentáři ze zápasu.

30. 5.1999 KILLING POWER FC - SÍDLIŠŤAN 1:2
Ve velmi důležitém zápase, s týmem také ohroženým sestupem, jsme zbytečně prohráli a to i přesto, že jsme měli během zápasu mnohem více šancí než soupeř. Naše naděje na záchranu ve 4. lize se každým zápasem rapidně zmenšují. Teď bezpodmínečně musíme všechny zbývající zápasy vyhrát, jinak nás pravděpodobně čeká sestup. Více informací o průběhu zápasu si opět přečtěte v komentáři ze zápasu.

26. 5.1999 POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
Dole vpravo na stránce naleznete na ikoně TOPlist počítadlo přístupů na tyto stránky. Kliknutím na tuto ikonu dostanete další informace týkající se návštěvnosti těchto stránek. V případě nejasností mě kontaktujte.

23. 5.1999 KILLING POWER FC - SEVER 92 5:1  
Po dlouhé době jsme opět zažili opojný pocit z vítězství. Vítězství to bylo skoro povinné, jelikož jsme hráli s posledním týmem tabulky, ale u nás člověk nikdy neví. Hlavní je, že jsme zvítězili a svoji převahu vyjádřili i gólově. Touto výhrou jsme doufejme odstartovali sérii vítězných zápasů, která nás definitivně dostane ze sestupového pásma. Informace o zápase opět naleznete v komentáři ze zápasu.

Bohužel, v závěru sezóny za nás již nenastoupí Dan Preis, jehož čeká v nemocnici operace. Dalším zraněným je stále Petr Tomáš (již od května), který má stále problémy s nohou, které se musely dokonce řešit chirurgickým zákrokem. Oběma hráčům přejeme všichni brzké uzdravení.

9. -10. 5.1999
KILLING POWER FC - RESSLOVKA ESTEC 1:2
 
V zápase jsme opět podali kvalitní výkon, ale i přesto jsme  nešťastně prohráli. Informace o zápase opět naleznete v komentáři ze zápasu. Touto prohrou jsme si situaci v tabulce velice zkomplikovali a jest-li v závěru soutěže neuděláme šnůru vítězných zápasů, tak snad opravdu sestoupíme do 5.ligy.

KILLING POWER FC - PRAGUE UNITED 3:3
Den před výše uvedeným zápasem jsme po asi nejlepším výkonu této sezóny uhráli důležitou remízu. Opět více informací o zápase naleznete v komentáři ze zápasu. Po zápase jsme se konečně vyfotili a proto v nejbližší době očekávejte na stránkách naši klubovou fotografii.

1.5.1999 KILLING POWER FC - PAM PAM TATÁ 1:7
Ostudná porážka, která nás definitivně poslala do sestupového pásma, z kterého se budeme s našimi současnými výkony těžko dostávat. Průběh zápasu opět naleznete v komentáři ze zápasu.

19.4.1999 KILLING POWER FC - VAŇOUS A 1:4
Tak nám na kontě přibyla již druhá prohra této sezóny. Oproti minulému zápasu naše hra vykazovala jisté známky zlepšení a dá se říci, že tak vysokou prohru jsme si nezasloužili. Více informací o zápase naleznete v komentáři ze zápasu.

15.4.1999 KILLING POWER FC - APOSTROPHE 'FZ 4:2
Konečně jsme se dočkali první výhry, ale byla to hodně vydřená výhra , kdy se nám zápas vyloženě nepovedl a podali jsme jeden z našich nejhorších výkonů. Více informací o zápase naleznete v komentáři ze zápasu.

6.4.1999 HISTORIE KLUBU A INFORMACE ZE SVAZU
Na stránkách si již konečně můžete přečíst historii našeho klubu. Také přibyly nové informace ze svazu, týkající se nového ročníku HL (adresa sekretariátu, umístění centrálních schránek, systém HL, finanční odměny za umístění atd.).

30.3.1999 KILLING POWER FC - ÚTLUM 2:3
Dnes jsme se konečně po dlouhé zimní přestávce dočkali začátku nové ligové sezony, ale bohužel jsme do ní vstoupili prohrou, když jsme nedokázali udržet slibné vedení 2:0. Více informací o zápase naleznete v komentáři ze zápasu.

22.3.1999 SAZEBNÍK POPLATKŮ , POKUT A ODMĚN
Dnes jsem přidal na stránky nový odkaz Sazebník , jedná se o Sazebník poplatků, pokut a odměn vydaný PSMF (v platnosti od 30.3.1998).

15.3.1999 PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ V TOMTO ROCE
Konečně jsme odehráli v tomto roce první zápas a to v rámci Memoriálu M. Javornického. Dokázali jsme porazit  SK Palmeiras Prosek vysoko 7:2. Bližší podrobnosti o zápase.

9.3.1999
MEMORIÁL MILANA JAVORNICKÉHO 1999
Přípravu na jarní ligovou sezónu jsme zahájili účastí v Memoriálu M. Javornického - Mistrovství Prahy 9. Již za sebou máme papírově dvě utkání, ale bohužel jsme ještě ani jednou na hřiště nevyběhli. Proč?

JARO 1999 - REGISTRAČNÍ SCHŮZE
V pondělí 8.3.1999 proběhla registrační schůze na novou jarní sezónu, kde jsme se dozvěděli, že budeme hrát   ve 4.C skupině. Nezapomeňte se podívat na rozpis zápasů na tuto sezónu.

ODKAZY NA STRÁNKY
Odkazy na tyto WWW stránky lze nalézt pomocí těchto serverů:

SEZNAM www.seznam.cz
ATLAS www.atlas.cz
SEARCH (KatalogCz) www.search.cz
TOPLIST www.toplist.cz

28.1.1999 KOPIE WWW STRÁNEK NA GEOCITIES
Některými uživateli byl zaregistrován problém s přístupem na moje stránky. Je pravda, že někdy se na stránky nelze dostat, většinou se to povede třeba až po nějaké době (doporučuji se na stránky dívat dopoledne, spíše ráno, to jsem s přístupem neměl většinou žádný problém). To ale není řešení a proto jsem vytvořil zrcadlovou kopii stránek na jiném freewebu a to populárním Geocities (jediný problém je dotěrná reklama). Budete-li mít problém s přístupem na moje stránky, tak použijte tuto alternativní adresu (samozřejmě si ji přidejte do svých Oblíbených položek):
www.geocities.com/Colosseum/Midfield/2689
Budete-li mít někdy problémy s přístupem na moje stránky (to je jedno na jaké adrese), tak mi to prosím oznamte, abych mohl podniknout příslušná opatření.

28.1.1999 POČITADLO PŘÍSTUPU
Odstranil jsem ze stránek počitadlo přístupů, protože objektivně nevyjadřovalo skutečný počet přístupů na stránky. Jest-li někoho zajímá skutečný počet přístupů na moje stránky a plno dalších zajímavých informací s tím souvisejících, tak tyto informace nalezne na této adrese (/Sport/Killing Power FC): www.toplist.cz

1.1.1999 VZNIK WWW STRÁNKY
Dnes konečně vznikla dlouho ohlašovaná WWW stránka našeho mužstva. S bouřlivým rozvojem internetu v celém světě a také v Čechách, jsme si již nemohli dovolit nadále ignorovat tento fenomém dnešní doby a proto došlo ke vzniku této stránky. Budou na ní postupně zveřejňovány veškeré informace o našem mužstvu, samozřejmě hlavní náplní bude informační servis o výsledcích našeho mužstva a průběžná tabulka naší ligy.
Do začátku nové sezóny (Jaro 1999) poběží stránka ve zkušebním provozu a teprve od počátku sezóny bude stránka plně funkční. Momentálně se budu snažit odstranit veškeré nedostatky, které se ve zkušebním provozu vyskytnou.
Veškeré případné kritiky této stránky bych rád upozornil, že nejsem profesionální tvůrce stránek a že má práce není nijak honorovaná a proto omluvte případné nedostatky, které se vyskytnou, ale budu na druhou stranu rád, když mě na ně upozorníte.
1.1.1999 Petr Mlateček

Copyright © 1999, Petr Mlateček - Killing Power FC