AKTUALITY 2017

28.11. 11. kolo: Killing Power FC - Black mamba IBD 3:1 (0:1)
Se sezónou a 7. ligou jsme se rozloučili výhrou. Sice jsme hráli bez střídání, ale soupeř měl nakonec o 1 hráče ještě méně. První poločas jsme sice prohráli, ale ve druhém se již projevila naše početní převaha. Sestupujeme oprávněně zpět do 8. ligy. Základní informace o zápase najdete zde.

14.11. 10. kolo: Killing Power FC - Viktor 1.FC 2:4 (1:0)
Odehráli jsme dobrý první poločas, který jsme vyhráli 1:0. Bohužel druhý poločas jsme nezvládli a prohráli ho jasně 1:4. Nedařilo se nám podržet míč v útoku a soupeř trestal náš malý důraz. Základní informace o zápase najdete zde.

7.11. 9. kolo: Killing Power FC - Sorry FC 0:2 (0:2)
Střetli jsme se s týmem na 2. místě tabulky. Zápas ovlivnila naše malá účast, když jsme celý zápas odehráli jen ve 4 hráčích v poli. Přesto jsme podali sympatický výkon a uhráli solidní výsledek. Základní informace o zápase najdete zde.

31.10. 8. kolo: Killing Power FC - Horoušany FC 6:7 (2:4)
S jedním hráčem na střídání jsme málem dokázali zázrak. Soupeř celý zápas bezpečně vedl o několik gólů, ale naše zlepšená hra ve 2. poločasu a uspokojení soupeře málem vedlo k vyrovnání. Několika góly v závěru zápasu jsme dokázali upravit výsledek na rozdíl jednoho gólu. Sice prohra, ale čestná. Základní informace o zápase najdete zde.

17.10. 7. kolo: Killing Power FC - VZ 1:4 (0:1)
Naše černá série pokračuje. Základní informace o zápase najdete zde.

10.10. 6. kolo: Killing Power FC - El Barto 0:5 (0:2)
Další jednoznačná porážka. Základní informace o zápase najdete zde.

3.10. 5. kolo: Killing Power FC - Netopýr TFC 0:8 (0:2)
V oslabené sestavě jsme neměli šanci. Základní informace o zápase najdete zde.

26.9. 4. kolo: Killing Power FC - Nova LFC B 3:5 (3:2)
Divoký zápas, ve kterém jsme rychle prohrávali 0:2. Do konce poločasu jsme dokázali otočit na slibných 3:2. Soupeř se ale nevzdal a vzal si vedení zpět na konečných 5:3. Ke konci už nebyly síly na zdramatizování zápasu. Základní informace o zápase najdete zde.

19.9. 3. kolo: Killing power FC – Prtzalona C.F. 0:0 (0:0)

12.9. 2. kolo: Killing power FC – Parta AC 2:1 (1:0)

5.9. 1. kolo: Killing power FC – Orosený Paragraf 1:10 (1:5)

22.06. 11. kolo: Killing Power FC - Real Spořilov 1:2 (0:1)
Přímý souboj o druhé místo a jistotu postupu. I přes veškerou snahu jsme těsně prohráli. Soupeř byl přece jenom o něco lepší, my jsme zase byli bojovnější. V zápase se několikrát vyznamenali oba brankáři. Prohra nás ale nemusí mrzet, protože nakonec postupujeme také. Vešli jsme se totiž mezi 8 nejlepších týmů ze 3. míst. Základní informace o zápase najdete zde.

08.06. 10. kolo: Killing Power FC - Primitives Prague FC 2:0 (2:0)
Potřebovali jsme dnes vítězství, abychom si to poslední zápas rozdali o postup. Sešli jsme se jen v sedmi hráčích, z toho dva se zraněním. Proti nám deset mladých a nažhavených hráčů, k tomu ještě velké hřiště. Ale i přesto jsme podali skvělý výkon, kdy o výsledku rozhodl první poločas. V něm jsme dali 2 góly a to nám ještě spoustu šancí vychytal výtečný brankář soupeře. I soupeř měl také spoustu šancí, když několikrát trafil tyč. Dá se říct, že vyrovnaný zápas nahoru a dolů, který nakonec rozhodly naše dvě proměněné šance. Všichni podali bojovný a taktický výkon na hranici našich možností. Příště si to rozdáme v přímým souboji o celkové druhé a hlavně postupové místo. Základní informace o zápase najdete zde.

30.05. 9. kolo: Killing Power FC - Parta AC 1:6 (0:0)
Mohli jsme udělat rozhodující krok k postupu, ale to se nám bohužel nepovedlo. Hráli jsme proti vedoucímu týmu naší skupiny, který se vyznačuje nadprůměrnou střeleckou potencí. První poločas jsem odehráli výborně a hlavně bezbrankově, kdy jsme eliminovali útočnou sílu soupeře. Ve druhém poločasu jsme šli do vedení, ale potom rozhodla nešťastná dvouminutovka. Nejdříve jsme si z rohu dali vlastní gól a potom neuhlídali rychlý průnik soupeře. Rychlé góly nás srazily, čehož soupeř využil k získání ještě většího náskoku. Zbývající dvě kola bude o co hrát, jelikož na druhé postupové místo se ještě tlačí další dva týmy se stejným počtem bodů jako máme my. Základní informace o zápase najdete zde
.

23.05. 8. kolo: Killing Power FC - Orange Predators B 4:2 (1:1)
Zvládli jsme důležitý zápas proti jednomu z velkých adeptů na postup. Poločas ještě skončil remízou, ale druhý poločas jsme se již dostali do vedení a ufrželi ho. Základní informace o zápase najdete zde.

18.05. 7. kolo: Killing Power FC - Midget 9:0 (4:0)
Proti poslednímu týmu tabulky jsme potvrdili roli favorita. Celkem v poklidu jsme soupeře přehráli a to jsme ještě spoustu šancí nedali. Teď nás čekají dva nejdůležitější zápasy sezóny, které rozhodnou o našem postupu. Základní informace o zápase najdete zde.

11.05. 6. kolo: Killing Power FC - Midget 6:0 kontumačně
Soupeř si
asi přečetl náš poslední výsledek a rozhodl se k utkání nenastoupit.

25.04. 5. kolo: Killing Power FC - Lunochod 1.MFK 13:0 (4:0)
V posílené sestavě jsme soupeře zcela přehráli a jen díky naší lehkovážnosti jsme soupeři nedali více gólů.
Základní informace o zápase najdete zde.

18.04. 4. kolo: Killing Power FC - Klika CFA 0:2 (0:1)
První porážka, kterou způsobila také naše slabá účast
. Základní informace o zápase najdete zde.

13.04. 3. kolo: Killing Power FC - Yakuza 5:2 (2:0)
Naše neporazitelnost trvá

06.04. 2. kolo: Killing Power FC - Druhá fáze 3:2 (1:1)
Další těsná výhra
. Základní informace o zápase najdete zde
.

21.03. 1. kolo: Killing Power FC - Viktoria Bítovská B 2:1 (2:1)
Vstup do 8. ligy se nám povedl
. S obnovenou sestavou jsme vyhráli těsně 2:1. Základní informace o zápase najdete zde.

21.03. Naše 56. sezóna v HL startuje
Máme tady další sezónu v HL. Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.