AKTUALITY 2016

30.11. 11. kolo: Killing Power FC - Prokaryota FZ 2:5 (1:2)
Náš poslední zápas v 7. lize. Soupeř naopak potřeboval vyhrát, aby potvrdil svůj postup. Sešlo se nás jen 6, tak to vypadalo, že soupeř s námi nebude mít žádnou práci. My jsme ale překvapili a hned v úvodu jsme byli velmi blízko vedení, když jsme v rozmezi několika minut dali 2 tyčky. Soupeř sice potom dal 2 góly, ale do poločasu se nám podařilo snížit. Hrál se celkem pohledný fotbal a soupeř si vítězstvím nebyl dlouho úplně jistý. Ke konci se mu podařilo třemi rychlými góly rozhodnout a potvrdit svůj postup. Z naší strany to byla důstojná rozlučka se 7. ligou. Základní informace o zápase najdete zde.

16.11. 10. kolo: Killing Power FC - Continental FC 0:6 kontumačně
Vzhledem k rozsáhlé marodce a omluvenkám se mohli na zápas dostavit jen 2 hráči !! Ze zápasu jsme se proto v předstihu omluvili.

16.11. Rozhodnutí STDK
Za neoprávněný start hráče v posledním utkání byl výsledek našeho zápasu kontumován na 0:6, přišli jsme o 2 body a Geroj jako kapitán dostal trest zastavení činnosti na 5 utkání. To také znamená jistotu sestupu do 8. ligy.

09.11. 9. kolo: Killing Power FC - Czech line 0:6 kontumačně
Měli jsme před sebou poslední šanci na záchranu. Bohužel máme další zraněné hráče a tak jsme vzali "černocha", abychom mohli vůbec nastoupit. Byli jsme mnohem lepší než soupeř a v polovině zápasu jsme vedli 2:0. Ve druhém poločasu soupeřův brankář chytil míč před vápnem, tak jsme okamžitě požadovali červenou kartu a jeho vyloučení (tak jako byl vyloučen náš brankář minulý zápas). Soupeř ale kontroval požadavkem na konfrontaci, ve které uvízl náš hráč (Matys je dost známá postava, jak se ukázalo). Zápas jsme nedohráli, bude kontumován, odečtou se nám 2 body a kapitán dostane vysoký trest zastavení činnosti na 5 utkání. To znamená definitivní sestup do 8. ligy. Teď již bude jen cílem důstojně dohrát poslední dva zápasy. Základní informace o zápase najdete zde.

02.11. 8. kolo: Killing Power FC - A-klub 90 2:8 (2:2)
Důležitý zápas o záchranu jsme začali dobře, když jsme hned v úvodu dali vedoucí gól. O vývoji zápasu ale rozhodla 9. minuta, kdy náš brankář chytil instinktivně míč za vápnem, za což obdržel červenou kartu. Do brány tak z pole musel jít Lukáš. Soupeř otočil na
2:1, ale my jsme ještě do konce poločasu dokázali srovnat na 2:2. Potom jsme měli pár výborných šancí na vstřelení gólu, to se nám bohužel nepovedlo. Postupem času se již začala projevovat početní převaha soupeře, což vedlo k dalším 6 gólům do naší sítě. Záchranu jsme si hodně zkomplikovali a naše šance rapidně poklesla. Základní informace o zápase najdete zde.

19.10. 7. kolo: Killing Power FC - 1.FC Holešovice 3:4 (0:3)
Vypadalo to, že o zápase je rozhodnuto již v 7. minutě, když jsme během jedné minuty dostali 2 góly. Soupeř dokonce vedl již 4:0 a vypadalo to na pořádný příděl, v závěru jsme se ale  vzchopili a třemi góly závěr zápasu zdramatizovali. Vítězství soupeře bylo ale zasloužené. Základní informace o zápase najdete zde.

12.10. 6. kolo: Killing Power FC - U.G.A.R. FC 0:6 kontumačně
Pro nízkou účast jsme k utkání nenastoupili.

05.10. 5. kolo: Killing Power FC - Sváteční mančaft 1:5 (1:2)
Základní informace o zápase najdete zde.

28.09. 4. kolo: Killing Power FC - Primeira Equipe 1:2 (0:0)

21.09. 3. kolo: Killing Power FC - Kopanda team FC 1:5 (1:2)

14.09. 2. kolo: Killing Power FC - Velký klády FC 2:1 (0:1)

07.09. 1. kolo: Killing Power FC - Guatemalské ještěrky 2:2 (1:1)
Na úvod sezóny jsme vybojovali zaslouženou remízu. Soupeř byl sice o něco lepší a dvakrát nám pomohla tyč, ale my jsme dokázali z minima vytěžit maximum. Slibný výkon na začátek sezóny. Základní informace o zápase najdete zde.

18.08. Naše 55. sezóna v HL startuje
Prázdniny jsou pomalu u konce a máme tady další sezónu v HL. Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.

22.06. 11. kolo: Killing Power FC - Los Muchachos 4:2 (3:1)
Přímý souboj o záchranu jsme opět zvládli. Byli jsme celkově lepším a kvalitnějším týmem a svou převahu dokázali přetavit do gólů. Takže jsme se zase na poslední chvíli udrželi v 7. lize. Je to takový malý zázrak, protože celou sezónu nastupujeme bez stálého brankáře a počet dlouhodobě zraněných hráčů se neustále rozšiřuje. Základní informace o zápase najdete zde.

08.06. 10. kolo: Killing Power FC - Chroustova lokomotiva 0:4 (0:3)
Proti vedoucímu týmu tabulky jsme se sice snažili, ale góly dával soupeř. V prvním poločase jsme dostali 3 góly, ve druhém si již soupeř vedení pohlídal. Pár šancí jsme také měli, ale nebyli jsme schopni je přetavit na gól. Základní informace o zápase najdete zde.

01.06. 9. kolo: Killing Power FC - To mi stačí 1:6 (1:4)
Vedli jsme sice 1:0, ale náskok jsme dlouho neudrželi. Netakticky jsme se pustili do otevřené hry, kterou soupeř nemilosrdně trestal. Základní informace o zápase najdete zde.

25.05. 8. kolo: Killing Power FC - Guatemalské ještěrky 0:6 kontumačně
Pro nízkou účast (jen 4 hráči) jsme k utkání vůbec nenastoupili. Příště musíme nastoupit, jinak by nám hrozilo vyloučení ze soutěže.

11.05. 7. kolo: Killing Power FC - Credit Praha FC 1:4 (1:3)
Spousta zraněných se výrazně projevila na naší sestavě, když jsme museli hrát bez střídání a stálého brankáře. O výsledku zápasu už rozhodl první poločas. Teď máme před sebou delší přestávku, tak budeme mít čas se snad dát zdravotně do pořádku. Základní informace o zápase najdete zde
.

04.05. 6. kolo: Killing Power FC - Athletico KMF 4:3 (2:2)
Napínavý zápas, když ani jeden z týmů nedokázal získat rozhodující dvoubrankové vedení. Už to vypadalo na remízu, ale 4 minuty před koncem jsme dali vítězný gól, na který soupeř již neměl čas reagovat. Zatím se nám výsledkově daří, místo obvyklého boje o záchranu hrajeme o postup. Základní informace o zápase najdete zde.

20.04. 5. kolo: Killing Power FC - AC SK Viktoria 1905 2:6 (2:1)
Do sestavy se vrátil Chorche a Lukíno, ale moc nám to nepomohlo. Sice jsme vedli 2:0 a vypadalo to na pohodový zápas, ale ve 2. poločasu jsme nepochopitelně přestali hrát a umožnili soupeři otočit zápas. Konec zápasu jsme úplně vypustili, čehož soupež využil k navýšení skóre. Základní informace o zápase najdete zde.

13.04. 4. kolo: Killing Power FC - South Rise Again FC 4:1 (1:1)
Další vítězný zápas, na který dlouho nezapomeneme. Do brány opět nastoupil zraněný P. Buřil, poprvé v sezóně nás přišel podpořit Toršn. Poločas skončil smírně 1:1, když Hromy nevyužil pokutový kop k získání vedení. Ve druhém poločasu jsme již naše šance využili. Soupeř byl kvalitní, ale škodilo mu, že nedokázal hrát více týmově. Zápas se dohrával za velkého deště, což ztěžovalo hru. Za stavu 3:1 došlo k dramatické situaci, kdy se při důrazném hlavičkovém souboji zranil Papén a i soupeř. Jelikož Papénovo zranění hlavy vypadalo vážně, tak jsme museli přerušit zápas a zavolat záchranku. Hra se tak na delší čas přerušila. Po odjezdu záchranky, která si odvezla Papéna i se soupeřem, jsme se dohodli na dohrání zbývajících 15 minut zápasu. Dokonce jsme dokázali ještě vedení navýšit. V nemocnici jsme také vyhráli na počet stehů 4:2. Zatím máme ze 3 domácích zápasů skvělou bilanci 6:1, která znamená jeden z nejlepších vstupů do sezóny. Tak snad se nám bude dařit i v dalších zápasech. Základní informace o zápase najdete zde.

06.04. 3. kolo: Killing Power FC - Sipral Stars 2:0 (1:0)
V lehce nervozním utkání jsme dokázali zvítězit a udrželi tak naší neporazitelnost na domácím hřišti. V bráně měl premiéru zraněný P. Buřil, který se hned uvedl skvělým výkonem a hlavně čistým kontem. Po dlouhé době se nám povedl vstup do sezóny, tak snad nám forma ještě nějakou dobu vydrží. Základní informace o zápase najdete zde.

30.03. 2. kolo: Killing Power FC - Shooters Morava FC 1:2 (0:1)
Soupeř proti nám nasadil kompletní dvě pětky. My jsme měli jen jednoho hráče na střídání. Při zápase se zranil Míra a tak jsme dohrávali bez střídání a to za nás ještě nastoupil zraněný Matys. I přesto jsme bojovali o každý balón a byli jsme blízko remíze. Bohužel soupeř dokázal dát ke konci zápasu usmolený vítězný gól. Škoda, za dnešní bojovný výkon jsme si remízu zasloužili. Zranění Míry je další komplikace pro náš úzký kádr. Základní informace o zápase najdete zde.

23.03. 1. kolo: Killing Power FC - Prokaryota FZ 2:0 (1:0)
Povedl se nám výborný vstup do sezóny, když jsme zaslouženě vyhráli 2:0. Byli jsme lepším týmem a vítězství jsme si nenechali vzít. Základní informace o zápase najdete zde.

17.03. Sezóna JARO 2016 startuje
Zimní přestávka je za námi a máme tady další sezónu HL (naše již 54.). Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.