AKTUALITY 2015

25.11. 11. kolo: Killing Power FC - Pod parou 6:1 (3:0)
Čekal nás přímý souboj o záchranu. Sešlo se nás jen 7 statečných, ale nakonec to k vítězství stačilo. Papén šel chytat, ale i z brány dokázal střílet góly. Dal dva góly přímo z výkopu a třetí vlastně taky. První poločas jsme vyhráli 3:0 a měli blízko k záchraně. Soupeř ještě dostal červenou, ve čtyřech hrál ale možná lepé než v pěti. Několikrát nás zachránila tyč, ale nakonec se projevila naše početní převaha a dali jsme ještě další tři góly. Soupeř dal alespoň čestný gól. Takže jsme se na poslední chvíli zase dokázali zachránit. Základní informace o zápase najdete zde.

11.11. 10. kolo: Killing Power FC - Líheň talentů 2015 0:3 (0:1)
Vedoucí a doposud neporažený tým naší skupiny potvrdil roli favorita. Vzhledem k síle soupeře jsme dopadli výsledkově velmi dobře. O naší záchraně rozhodne poslední zápas. Naším soupeřem bude tým ohrožen sestupem, takže to bude přímý souboj o 7. ligu. Základní informace o zápase najdete zde.

04.11. 9. kolo: Killing Power FC - To mi stačí 6:3 (4:1)
Po dlouhé době velmi dobrý výkon nám přinesl nečekanou výhru. Dokázali jsem proměňovat šance, ale i obětavě bránit. Co už prošlo obranou, tak výborně pochytal brankář. Soupeř ke konci snížil na rozdíl jednoho gólu, ale naštěstí jsme dokázali zareagovat dvěmi góly. Základní informace o zápase najdete zde.

21.10. 8. kolo: Killing Power FC - Guatemalské ještěrky FC 2:2 (0:0)
Málem jsme i vyhráli, ale to by nebylo vůbec spravedlivé. Soupeř měl mnohem více šancí, ale nedokázal je zužitkovat. My z mála šancí vytěžili maximum. Vzhledem k sestavě a průběhu zápasu je remíza zlatá. Základní informace o zápase najdete zde.

14.10. 7. kolo: Killing Power FC - Credit Praha FC 0:2 (0:1)
Naše černá série pokračuje. Sešli jsme se sice v hojném počtu, ale spousta z nás se zraněním. O výhře rozhodl malý důraz při bránění soupeře a neschopnost dát gól. Už je načase začít vyhrávat. Základní informace o zápase najdete zde.

7.10. 6. kolo: Killing Power FC - Bratři v triku 2:8 (1:2)
Chyběl nám jeden hráč v poli a to se těžko hraje. Se soupeřem jsme ze začátku drželi krok, ale potom se již musela projevit jeho početní převaha. Základní informace o zápase najdete zde.

30.9. 5. kolo: Killing Power FC - Bulánci 2:10 (1:4)
Ve velmi ořezané sestavě jsme neměli šanci vzdorovat dnešnímu soupeři. Příště se snad opět sejdeme v naší stabilní sestavě. Základní informace o zápase najdete zde.

23.9. 4. kolo: Killing Power FC - Tazmánští čertíci 3:3 (1:0)
V oslabené sestavě jsme vybojovali cenný bod. Soupeř vedl již 3:1, ale 2 rychlé góly v závěru nám přinesli alespoň bod. Základní informace o zápase najdete zde.

16.9. 3. kolo: Killing Power FC - San Pedro 15:4 (9:2)
To byla dnes jízda!! I v oslabené sestavě jsme soupeře zcela přejeli, poločas skončil 9:2 a o vítězi nebylo pochyb. Zápas jsme odehráli v poklidu a všichni jsme si hezky zastříleli. Soupeř se sympaticky snažil až do samého závěru, ale v koncovce nebyl tak úspešný jako my. Soupeř nám dal celkem 4 góly a to hlavně díky naší laxnosti a pocitu jasného vedení. Základní informace o zápase najdete zde
.

9.9. 2. kolo: Killing Power FC - Le Jardin 2:3 (1:3)
Po dlouhé době jsme se sešli na zápas v dostatečném počtu, bylo nás až moc (celkem 11). Všichni se asi těšili na naše nové domácí hřiště. Soupeř měl jen jednoho hráče na střídání, ale hrál velmi dobře a efektivně. O poločase jsme prohrávali 3:1, ve druhém se nám podařilo snížit, ale na více jsme se již nezmohli. Nepomohly nám ani 2 červené karty, které dostal soupeř ke konci zápasu. Základní informace o zápase najdete zde.

2.9. 1. kolo: Killing Power FC - Pražský axiom 2:2 (2:1)
Hned v 1. kole jsme měli možnost se rozloučit s naším dlouholetm domácím hřištěm. Sehráli jsme velmi kvalitní utkání, nezvyklé na úvodní kolo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, spousta šancí na obou stranách. Remíza je nakonec zasloužená. Základní informace o zápase najdete zde.

18.8. Naše 53. sezóna v HL začíná
Opět je tady další sezóna HL (naše již 53.). Po mnoha letech jsme opustili domácí hřiště na Novoborské, tak uvidíme, zda nám to pomůže k lepším výsledkům. Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.

23.6. Sezóna Jaro 2015 - nečekaná záchrana 7. ligy
Jen díky těsným výhrám v posledních dvou zápasech jsme se zachránili. Je to až neuvěřitelné, protože jsme celou sezónu odehráli bez stabilního brankáře (Daník z důvodu zranění skončil). V prvních pěti zápasech se v bráně vystřídali 4 brankáři !!. Zbytek sezóny nakonec dochytal Papén, který nám ale chyběl v poli. Účast na zápasech nebyla veliká, dvakrát jsme se na zápas vůbec nesešli a ztratili důležité body. V dalších dvou zápasech jsme zase byli velmi blízko remíze, ale v poslední minutě jsme dostali rozhodující gól. Naše záchrana je opravdu malý zázrak. Pitbul sehnal novou posilu Pavla Buřila. Uvidíme, jak to s námi dlouho vydrží:-). Od příští sezóny měníme po 8 letech domácí hřiště na Litvínovskou (Prosek samozřejmě neopouštíme), tak třeba nám to pomůže k lepším výkonům a bojům o postup. Konečnou tabulku naší skupiny najdete zde. Historickou tabulku, včetně osobních statistik hráčů, najdete zde.

18.6. 11. kolo: Killing Power FC - Shooters Morava FC 2:1 (1:1)
Bez hráčů na střídání jsme hráli s posledním týmem tabulky o naději na záchranu. Dali jsme sice vedoucí gól a potom měli i další šance na zvýšení náskoku, ale v poslední minutě prvního poločasu jsme umožnili soupeři vyrovnat. Druhý poločas byl ve znamení mírného tlaku soupeře a naší snahy o rychlé protiútoky. Jeden z takových protiútoků jsme využili ke vstřelení vítězného gólu. Dnešní výhra nás nakonec nečekaně zachránila v 7. lize. Základní informace o zápase najdete zde.

3.6. 10. kolo: Killing Power FC - Růžoví delfínci 97,2 3:2 (0:2)
Dramatický zápas se šťastným koncem pro nás. Ze začátku zápasu náš velký tlak, ale bez proměněné šance. Naši neschopnost potrestal soupeř vedoucím gólem. Ve druhém poločasu jsme ale skóre obrátili, soupeř ale dokázal srovnat. Potom nás podržel v bráně M. Čepela, který vychytal dvě jasné gólové šance. V poslední sekundě Hromy rozhodl o naší výhře. Po dvou porážkách, díky gólu v poslední minutě, se konečně štěstí přiklonilo na naší stranu a my vyhráli v poslední možné chvíli. Díky výhře pořád existuje šance na záchranu, ale rozhodnou ostatní zápasy. Základní informace o zápase najdete zde.

27.5. 9. kolo: Killing Power FC - Prase FC 1:2 (0:1)
Po dnešní prohře jsme již jednou nohou v 8. lize. Dnes rozhodla naše nemohoucnost v útoku, když jsme nebyli schopni dát gól. Ve 2. poločasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovině, ale bylo těžké se prosadit proti 5 bránícím hráčům. Když jsme neporazili dnešního soupeře, tak si opravdu sestup zasloužíme. Základní informace o zápase najdete zde.

20.5. 8. kolo: Killing Power FC - Sean team B 1:2 (1:1)
Ztratili jsme důležité body v boji o záchranu. Vyrovnaný zápas, kdy jsme dostali rozhodující gól v poslední minutě. Rozhodl náš slabý důraz při bránění soupeře. Poslední kola už bojujeme o přežití. Základní informace o zápase najdete zde.

13.5. 7. kolo: Killing Power FC - XXX 1:5 (1:3)
Dnes jsme sehráli zápas s vedoucím týmem naší skupiny, který po šesti kolech nepoznal hořkost porážky. Soupeř potvrdil roli favorita a celkem bez větších problémů nás porazil. jestli chceme udržet 7. ligu, tak musíme v posledních kolech nějaký zápas ještě vyhrát. Základní informace o zápase najdete zde.

6.5. 6. kolo: Killing Power FC - Holosmetky FC B 0:6 kontumačně
Pro nízkou účast jsme k utkání nenastoupili.

29.4. 5. kolo: Killing Power FC - Fotbaloví bozi 0:4 (0:1)
V oslabené sestavě, bez hráčů na střídání a stálého brankáře jsme nastoupili proti o 20 let mladším klukům. První poločas jsme se ještě drželi, ale vzhledem k rozdílnému počtu hráčů a věku bylo jen otázkou času, kdy soupeř rozhodne o svém vítězství. Základní informace o zápase najdete zde.

15.4. 4. kolo: Killing Power FC - Footside 4:3 (3:0)
První půli jsme zvládli bezvadně, když jsme ji vyhráli jasně 3:0. Potom jsme zase zvolnili a soupeři dali naději na vítězství. Jako zkušený tým jsme ale drama v samém závěru nepřipustili. Základní informace o zápase najdete zde
.

8.4. 3. kolo: Killing Power FC - Planners Prague FC 3:2 (1:1)
Opět jsme nastoupili bez brankáře, do brány tak nastoupil Papén. V prvním poločase jsme měli spoustu šancí, přesto jsme prohrávali 1:0. Naštěstí jsme do poločasu dokázali srovnat. Druhý poločas byl vyrovnanější a pro nás šťastnější. Ke konci jsme dali vítězný gól a zbytek zápasu si již ohlídali. Hráli jsme dobře, dali pěkné góly, sešli se skoro v plné sestavě, takže dobrý příslib do dalších zápasů. Základní informace o zápase najdete zde.

1.4. 2. kolo: Killing Power FC - Viktorčin smích 1:2 (1:0)
Konečně pořádná účast, ale zase nemáme brankáře. Obětoval se Čepelák a zachytal dobře. O zápasu ozhodla první a poslední minuta zápasu, kdy jsme dostali gól. Remíza by byla zaslouženější. Základní informace o zápase najdete zde.

25.3. 1. kolo: Killing Power FC - Suchá dáseň AC 0:4
V malém počtu hráčů jsme neměli šanci. Základní informace o zápase najdete zde.