AKTUALITY 2014

29.11. Podzim 2014 - návrat do 7. ligy
Po nečekaném postupu jsme dostali šanci si opět zahrát 6. ligu. Herně i výkonostně bychom na střed tabulky ještě měli, ale museli bychom se scházet ve větším počtu. Díky zraněním a různým absencím jsme několikrát "lepili" sestavu na poslední chvíli a to se potom těžko hraje. Po dlouhé době se z golfových hřišť vrátil do sestavy Toršn. Před posledními zápasy se zranil Daník a bez brankáře jeho kvalit bylo těžké uspět v rozhodujících zápasech. Vše vyvrcholilo posledním zápasem, ve kterém jsme utrpěli jednu z nejvyšších proher (0:11). Takže se z předposledního místa vracíme zpět do 7. ligy. Situace se sestavou je čím dál horší, nové posily nepřicházejí a stávající hráči pomalu zdravotně odpadávají. V našem věku jsou zranění častější a regenerace delší:-(.

26.11. 11. kolo: Killing Power FC - XXX 0:11 (0:5)
Opět jsem kvůli nemoci nebyl a jsem vlastně rád. Před zápasem jsme ještě měli teoretickou šanci na záchranu 6. ligy, která se ale brzy rozplynula. Soustředěný a na fotbal natěšený soupeř nás zcela rozdrtil a uštedřil nám jednu z nejvyšších proher. Je znát, jak nám chybí zraněný Daník v bráně. Všem zúčastněným patří dík za to, že zápas i za tohoto stavu dohráli. Prohra znamená sestup do 7. ligy. Základní informace o zápase najdete zde.

12.11. 10. kolo: Killing Power FC - GK Ohradní 2:3 (0:1)
Z důvodu zdravotní indispozice jsem na zápase nebyl, tak jen pár postřehů z "druhé" ruky. Neměli jsme nikoho na střídání a ještě k tomu naše brankářská jednička Daník nemohl chytat (zastoupil ho Papén). Kluci podali statečný výkon, ale bohužel gól v poslední minutě rozhodl o naší prohře. 2 góly se blýskl znovuobjevený střelec Toršn, který dokonce měl na kopačce hattricku. Skupina je zamotaná, pořád ještě máme šanci na záchranu. Poslední kolo hrajeme s posledním týmem tabulky, takže nám los přeje. Základní informace o zápase najdete zde.

05.11. 9. kolo: Killing Power FC - Cerveza 18.FC 1:2 (1:1)
Po strašně dlouhé době jsme se sešli skoro v kompletní sestavě. Poločas skončil smírně 1:1, ve druhém poločase dal soupeř vítězný gól a i přes naši snahu jsme nedokázali vyrovnat. Ke konci zápasu se ještě zranil Daník, tak ho musel v bráně zastoupit Milan Čepela. Rozhodl náš menší důraz v obraně a nízká efektivita v útoku. Soupeř nebyl lepší, ale druhý gól mu přinesl klid na jeho kopačky. Poslední dvě kola rozhodnou o naší záchraně, tabulka je zatím velmi vyrovnaná. Základní informace o zápase najdete zde.

22.10. 8. kolo: Killing Power FC - Borcibalona FC B 6:0 kontumačně
Soupeř se v předstihu omluvil ze zápasu pro nízký počet hráčů. Výhra zvýšila naše šance na záchranu.

15.10. 7. kolo: Killing Power FC - 1.W.C. 2:2 (2:2)
Na zápas jsme se sešli bez střídání a vzhledem k poslednímu místu v tabulce jsme nebyli favoritem. Početnějšího soupeře jsme zaskočili 2 vstřelenými góly, bohužel těsně před koncem poločasu soupeř během jedné minuty srovnal skóre. Ve druhém poločase dostal soupeř červenou kartu, ale početní převahu jsme nevyužili a tak zápas skončil spravedlivou remízou. Základní informace o zápase najdete zde.

8.10. 6. kolo: Killing Power FC - Hlavonožci na niti FC 1:6 (0:3)
S jedním hráčem na střídání jsme proti početnějšímu a mladšímu soupeři neměli šanci. Ještě se jednalo o vedoucí tým naší skupiny, který ještě neprohrál. Po třech individuálních chybách jsme rychle prohrávali a do poločasu bylo o vítězi rozhodnuto. Zápas jsme dohráli se ctí a dokonce se nám podařilo vstřelit čestný gól. Základní informace o zápase najdete zde.

1.10. 5. kolo: Killing Power FC - Sporčestr City FC 2:2 (1:1)
Zasloužená remíza, kdy si obě mužstva vypracovala spoustu slibných příležitostí. Škoda jen, že jsme neudrželi vedení a dovolili soupeři vyrovnat pět minut před koncem zápasu. Na druhou stranu nebýt výtečných zákroků Daníka, tak bychom prohráli. Základní informace o zápase najdete zde.

24.9. 4. kolo: Killing Power FC - Sparta Pivaři AC 1:5 (0:3)
V oslabené sestavě a bez střídání jsme se postavili soupeři, který nás již porazil minulý rok. Neměli jsme šanci na výhru, ale alespoň jsme bojovali o každý míč. I ten čestný gól se nám podařilo dát. Základní informace o zápase najdete zde.

17.9. 3. kolo: Killing Power FC - Kojots United 7:5 (3:2)
Utrpěli jsme vítězství a to doslovně. Měli jsme 2 hráče na střídání a soupeř měl dokonce o 1 hráče v poli méně, ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Soupeř se dostal 10 minut před koncem do vedení 5:4, ale nakonec jsme vyhráli. Jinak to byla podle mě tragédie, to co jsme předváděli proti oslabenému soupeři. Základní informace o zápase najdete zde.

10.9. 2. kolo: Killing Power FC - Pendula Bona AC 1:3 (1:2)
Další prohra v řadě, tentokrát na venkovním hřišti. Soupeř nás dorazil gólem v poslední sekundě. Základní informace o zápase najdete zde.

3.9. 1. kolo: Killing Power FC - J.R.Club A 0:2 (0:0)
První zápas v 6. lize skončil naší porážkou. První poločas byl ze začátku velmi vyrovnaný, ale postupem času jsme získávali mírnou převahu. Bohužel do finálního zakončení jsme se moc nedostali. Rozhodl 2. poločas, kdy soupeř potrestal naše chyby. Základní informace o zápase najdete zde.

28.8. Sezóna Podzim 2014 startuje
Podzimní sezónu zahájíme ve středu 3.9. v 19:30 hodin na našem domácím hřišti. Na stránkách již najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.

28.8. Postupujeme do 6. ligy !!
Jak jsme zjistili z rozlosování podzimní sezóny, tak jsme nakonec postoupili do 6. ligy. Pravděpodobně se některý z postupujících týmů rozpadl. Takže se nám podařilo naší jubilejní 50. sezónu oslavit postupem.

27.6. Sezóna Jaro 2014 (naše 50. sezóna v HL) - postup nám těsně unikl
Po skoro odehrané polovině zápasů to vypadalo, že nás čeká sestup, protože jsme z prvních pěti zápasů čtyři prohráli. Ale naštěstí jsme se herně zvedli a díky skvělé šňůře šesti výher (z toho 2 kontumace) jsme měli blízko postupu. Nakonec jsme skončili na 4. místě, které bylo bohužel prvním nepostupovým místem. K jistotě postupu nám chyběl jeden bod. Pozitivní je, že i přes odchody hráčů a zranění jsme se na většinu zápasů dokázali sejít a zápasy důstojně odehrát. Kvůli zranění odehrál Matys jen necelou polovinu zápasů. Sezónu jsme si zpestřili výletem do Newcastlu v Anglii, kde jsme se zúčastnili tradičního mezinárodního turnaje. Sice jsme přední příčky neobsadili, ale ostudu jsme jistě neudělali. Konečnou tabulku najdete zde.

25.6. 11. kolo: Killing Power FC - Black mamba IBD 6:0 kontumačně
Soupeř v předstihu zrušil účast na utkání, protože by vzhledem k dovoleným a zraněním nedal dohromady dostatečný počet hráčů. O našem postupu tak rozhodne dnešní  výsledek zápasu Sparta Pivaři AC - Čelzí.

11.6. 10. kolo: Killing Power FC - Lipnice 2:0 (2:0)
Před tímto zápasem jsme měli již jistotu záchrany a teoretickou šanci na postup. I bez střídání jsme dokáízali vyhrát, díky 2 gólům v 1. poločase. Zkušenou hrou jsme si výsledek pohlídali a upevnili si místo ve středu tabulky. Základní informace o zápase najdete zde.

4.6. 9. kolo: Killing Power FC - Úterní hosté Ski FC B 6:0 kontumačně
Tým Úterní hosté Ski FC B odstoupil ze soutěže.

28.5. 8. kolo: Killing Power FC - Hells Bells 1.FC 3:0 (1:0)
Další vítězství, které nám pravděpodobně zajistilo záchranu v 7. lize. Sice jsme v prvním poločase dali vedoucí gól, ale do poslední chvíle jsme se obávali o výsledek. Měli jsme spoustu jasných gólových šancí, ale nebyli jsme schopni přidat další gól. Soupeř cítil šanci na zvrat zápasu a tak pořád atakoval naší bránu. V těchto okamžicích nás ale podržel Daník skvělými zákroky. Nakonec v samém závěru zápasu se nám podařilo dát dva góly a rozhodnout o vítězství. Díky výhře nejsou naděje na případný postup jen utopií. Základní informace o zápase najdete zde
.

14.5. 7. kolo: Killing Power FC - Čelzí 3:0 (0:0)
Proti aktuálně druhému týmu tabulky jsme podali bezchybný výkon. První poločas jsme se přesvědčili, že se soupeřem můžeme sehrát vyrovnaný zápas. Dokonce jsme měli více šancí ke vstřelení gólu. Druhý poločas jsme naši převahu konečně přetavili do tří gólu. V samém závěru jsme ještě kopali pokutový kop, který jsme ale neproměnili. O naší výhře rozhodla dobře pracující obrana s brankářem a produktivní útok. Udělali jsme důležitý krok ke klidnému středu tabulky. Základní informace o zápase najdete zde.

7.5. 6. kolo: Killing Power FC - Blok D 3:1 (3:0)
O výsledku jsme rozhodli již v 1. poločase, kdy jsme z tlaku vytěžili tři góly. Ve druhém poločase jsme zvolnili a umožnili soupeři dostat se do několika šancí, ale v rozhodujících chvílích nás podržel v bráně Daník. Zasloužená výhra i v oslabené sestavě. Soupeř nedosahoval našich kvalit a problémy mu hlavně dělal náš dobrý pressing. Důležitá výhra, která nás drží nad sestupovými příčkami. Základní informace o zápase najdete zde.

30.4. 5. kolo: Killing Power FC - Partizan Východ 0:3 (0:1)
Hned v úvodu zápasu jsme dostali gól, na který jsme nedokázali rychle odpovědět  Když soupeř ve druhém poločase přidal další 2 góly, tak bylo po zápase. Vůbec jsme nebyli schopni podržet balón, dostat se do pořádné šance. Brankář soupeře se v bráně celkem nudil. Z naší strany šlo o velmi nepovedený zápas. Základní informace o zápase najdete zde.

23.4. 4. kolo: Killing Power FC - Uličníci FC 6:1 (3:1)
Poprvé jsme se sešli v plné sestavě a hned se to projevilo ziskem prvních bodů. Od začátku jsme byli lepším mužstvem a herní převahu jsem dokázali vyjádřit i gólově. Po prvním poločase bylo již vlastně rozhodnuto, ale i přesto ještě dokázal Papén nastřílet hattrick. Konečně cenná výhra, která nás snad povzbudí do dalších zápasů. Základní informace o zápase najdete zde.

3.4. 4. kolo: Killing Power FC - Uličníci FC 6:1 (3:1)

16.4. 3. kolo: Killing Power FC - Sporčestr City FC 0:1 (0:1)
Opět další prohra v řadě, i když tentokrát velmi těsná. Gól jsme dostali hned v úvodu zápasu, kdy se velmi přesně z prvního protiútoku trefil nejlepší hráč soupeře. První poločas jsme odehráli špatně, nedařilo se nám podržet míč, přesně si přihrát a dostat se do vyložené šance. Ve druhém poločase byla naše hra již lepší a několikrát jsme měli i šanci na vyrovnání, ale gól jsme nedali. I soupeř měl šance, ale své vedení nedokázal navýšit. Nakonec tak rozhodl o naší prohře jediný gól. Zatím se nám vstup do jubilejní sezóny vůbec nepovedl, tak snad příští zápas získáme první body. Základní informace najdete zde.

2.4. 2. kolo: Killing Power FC - Sparta Pivaři AC 2:4 (1:0)
V oslabené sestavě jsme slibně rozehráli náš zápas, když soupeř musel dvakrát dotahovat naše vedení. O naší prohře ale rozhodly naše individuální chyby. Jinak ale výborný zápas a výkon, škoda jen, že jsme nedokázali udržet vedení. Bohužel jsme měli jen 1 hráče na střídání, což nebylo optimální a projevilo se to na naší fyzičce ke konci zápasu. Základní informace najdete zde.

26.3. 1. kolo: Killing Power FC - Plný plíce 1:4 (0:3)
Do 7. ligy a naší 50. sezóny jsme bohužel vstoupili prohrou. Sešli jsme se v plné sestavě, ale stejně nám to nepomohlo. Chyby v rozehrávce, slabý důraz, málo střel a neproměňování šancí nás stálo vítězství. Jednalo se o první zápas po dlouhé zimní přestávce, což se také určitě na naší hře projevilo. Uvidíme, jak se nám bude dařit příští kolo.

22.4. Naše jubilejní 50. sezóna v HL začíná
Ve středu 26.3. začíná naše jubilejní 50. sezóna. Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.