AKTUALITY 2013

22.12. Sezóna Podzim 2013 - sestupujeme zpět do 7. ligy
Jedna z našich přelomových sezón. Poprvé jsme celou sezónu odehráli bez Hrocha, který ukončil (přerušil?) kariéru. Skončil tak další z kmenových hráčů týmu a hráč s největším počtem účastí. Do brány šel chytat Daník, který si vzpomněl na své mládí a rozchytal se k výborným výkonům. Jelikož Chorche byl většinu sezóny zraněný a R. Fiala se na nás úplně vykašlal, tak jsme měli problém se na zápas vůbec sejít. Dost zápasů jsme hráli bez střídání, což se samozřejmě projevilo na výsledcích. Několikrát jsme k tomu prohráli jen velmi těsně, kdy jsme v zápase vedli nebo přišli o vítězství v poslední minutě. Korunu všemu nasadil Čepelák, který ve zkratu (za jasného vedení 2:0) napadl asistenta rozhodčího. Díky tomu jsme přišli o vítězství, naději na záchranu a hráče na příští rok. Právem sestupujeme do 7. ligy z posledního místa, tuto sezónu nestačilo jiným týmům k záchraně ani 10 bodů. Náš tým drží pohromadě jen vědomí, že příští sezóna je naše jubilejní 50-tá. Určitě není mnoho aktivních týmů s odehránými 25 roky v HL. Aktuální statistiky týmové a individuální najdete zde.

04.12. 11. kolo: Killing Power FC - Czech line 3:6 (2:4)
Se 6. ligou jsme se rozloučili prohrou. Do stavu 2:2 to vypadalo, že soupeři zkomplikujeme cestu za vítězstvím a záchranou, ale soupeř nám ještě v 1. poločase gólově odskočil a potom již jen kontroloval vítězství. Nakonec mu vítězství k záchraně nestačilo a i se získanými 10 body také sestupuje do 7.ligy.

20.11. 10. kolo: Killing Power FC - Alkohol Tea FC 1:5 (0:2)
S prvním týmem tabulky jsme statečně bojovali, ale je těžké hrát proti mladým klukům bez střídání. Vypracovali jsme si celkem dost střeleckých šancí, ale chybělo nám prostě to štěstíčko. Prohra znamená náš sestup a definitivně poslední místo v tabulce. V posledním kole si jen uděláme žízeň před závěrečnou rozlučkou se sezónou (i 6. ligou).

13.11. 9. kolo: Killing Power FC - Sváteční mančaft 5:2 (2:1)
Konečně jsme se dočkali prvního vítězství. Střelecky se nám nebývalo dařilo, když jsme dali 5 gólů. Několikrát jsme měli štěstí při šancích soupeře, ale naštěstí jsme nepřipustili žádné drama a hlídali si vedení.

30.10. 8. kolo: Killing Power FC - Spirit Bar FC B - za stavu 2:0 byl zápas předčasně ukončen
Rozhodující zápas o naši záchranu v 6. lize jsme nezvládli. Po 1. poločasu jsme pohodlně vedli 2:0 a měli nakročeno k hladkému vítězství. Ve 2. poločasu byl díky zkratu spoluhráče zápas předčasně ukončen. Čeká nás velký trest a hlavně jsme definitivně na cestě do 7. ligy. Místo prvního vítězství jsme "slavili" sestup.

23.10. 7. kolo: Killing Power FC - PRKA 0:2 (0:1)
Opět jsme hráli bez střídání, soupeř sice také, ale ten byl alespoň o 20 let mladší. Nebyl to z naší strany špatný zápas, i když jsme po naší chybě prohrávali 1:0. Bohužel rozhodla fyzička, když jsme ve 2. půli již neměli síly na zvrat. Daník chytil penaltu a několikrát nás zachránila tyč. Druhý gól jsme dostali z přímého kopu až v poslední sekundě zápasu. Podržel nás i rozhodčí, správně jsme měli dostat 2 červené za hru rukou. Jednou nohou jsme zpáítky v 7. lize, šance na záchranu pořád je, ale je spíše již jen teoretická.

16.10. 6. kolo: Killing Power FC - Žalud United 1.FC 2:5 (1:3)
Těžko se vyhrává, když celý zápas hrajeme jen v 5 hráčích. I přesto jsme nesložili zbraně a bojovali do poslední minuty, ale převaha jednoho hráče v poli se prostě musela někde projevit. Bohužel to byl důležitý zápas, který ve finále může znamenat náš sestup.

09.10. 5. kolo: Killing Power FC - Paráda 1:2 (1:1)
Opět další smolná prohra o gól. Vedli jsme 1:0, ale soupeř zase dokázal vývoj zápasu otočit. Odehráli jsme dobrý zápas, ale body si odváží soupeř. Jestli se chceme zachránit, tak musíme začít vyhrávat. Bude to velmi těžké, když celou sezónu hrajeme s úzkým kádrem hráčů.

02.10. 4. kolo: Killing Power FC - NBND FC 2:3 (2:1)
Sehráli jsme velmi dobrý zápas proti mladšímu a rychlejšímu soupeři. Dokonce jsme po 1. poločase vedli 2:1, ale po přestávce jsme opět nechali soupeře otočit stav zápasu. Nejhorší na tom je, že vítězný gól nám dal soupeř v poslední sekundě zápasu. Zatím se nám výsledkově vůbec nedaří, ale do konce sezóny je ještě spousta času.

25.09. 3. kolo: Killing Power FC - Lachtánci 1.WC 1:3 (1:0)
Zápas s posledním týmem tabulky ovlivnila naše nízká účast, když jsme museli hrát bez střídání. První poločas jsme sice vyhráli 1:0, ale soupeř hned na začátku 2. poločasu otočil vývoj zápasu a zápas dotáhl do vítězného konce. Prohra znamená, že v dalších zápasech budeme hrát hlavně o záchranu 6. ligy.

18.09. 2. kolo: Killing Power FC - Kelímci 3.FC 1:1 (0:0)
Konečně první bod za spravedlivou remízu. Soupeř byl mladší a rychlejší, my zase zkušenější. Byl to velmi vyrovnaný souboj, kdy oba týmy měli několik příležitostí rozhodnout zápas. Skvěle zachytal Daník, který nás svými zákroky držel ve hře.

04.09. 1. kolo: Killing Power FC - J.R.Club B 2:4 (0:1)
První zápas v 6. lize nám nevyšel, když jsme jasně prohráli. Soupeř byl rychlejší, důraznější a v koncove přesnější. Naše chyby při rozehrávce mu vítězství velmi usnadnili. V závěru jsme 2 góly alespoň "vylepšili"  skóre.

01.09. Sezóna Podzim 2013
Naši již 49. sezónu odehrajeme v 6.D lize. Na stránkách již najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.

30.07. Sezóna Jaro 2013 - postupujeme zpět do 6. ligy
Po minulé sezóně jsme se sice málem rozpadli, ale nakonec jsme se rozhodli pokračovat. Získali jsme velkou jarní posilu, kdy za nás začal hrát Daníkův syn Lukáš. Kdybychom si všichni začali pořizovat děti ve stejné době jako Daník, tak už v soutěži mohli pokračovat naše děti a my se na ně mohli chodit jen dívat. Sezónu jsme museli odehrát bez zraněného Pitbula, ke vší smůle se hned ve 2. zápase zranil i Hroch a tak se do konce sezóny v bráně střídal Daník s Papénem. Šlo jim to náramně, jedinou nevýhodou bylo, že jsme díky tomu přišli o hráče v poli. Naštěstí jsme se scházeli v dostatečném počtu a mohli si většinu zápasů užít luxusu střídání. To vše asi přispělo k tomu, že se nám hned po jedné sezóně podařil návrat zpět do 6. ligy. Dokázali jsme udržet stabilní výkonnost po celou sezónu a hlavně jsme vyhráli důležité zápasy, což znamenalo postup ze 3. místa. Tak snad na podzim dokážeme navázat na dobré výkony a budeme hrát o čelní místa tabulky.

27.06. 11. kolo: Killing Power FC - Arctica Islandica 4:1 (1:1)
Čekal nás rozhodující zápas, ve kterém by nás vítězství poslalo zpět do 6. ligy. Bohužel účast neodpovídala důležitosti zápasu, sešli jsme se jen v 6 hráčích. Když jsme v 1. poločase dostali laciný gól, tak to s námi vůbec nevypadalo dobře a postup se pomalu vzdaloval. Naštěstí jsme před koncem 1. poločasu srovnali stav zápasu na 1:1. Hned na začátku 2. poločasu nás uklidnil vlastní gól soupeře. Přidali jsme na obrátkách a začali jsme soupeře postupně přehrávat. Bohužel jsme se již tradičně trápili v koncovce (spálili jsme neuvěřitelné tutovky) a tak jsme se pořád museli strachovat o výsledek. Byli jsme sice lepší a nebezpečnější, ale soupeř přece jenom občas ohrozil naší bránu. ke konci zápasu se nám podařilo přidat další 2 góly a to již bylo jasné, že nám postup neunikne. Až později jsme zjistili, že jsme nemuseli vyhrát, jelikož náš konkurent v boji o postup prohrál. Takže POSTUPUJEME ZPĚT DO 6. ligy.

12.06. 10. kolo: Killing Power FC - 1.WC 3:1 (1:0)
Hráli jsme proti doposud neporaženému 2. týmu naší skupiny. Předvedli jsme velmi dobrý výkon a získali důležité 2 body. Hned v 1. poločase jsme se zaslouženě ujali vedení. Cestu za vítězstvím nám však usnadnil rozhodčí, který již v průběhu 1. poločasu vyloučil soupeře. Ve 2. poločase jsme se uklidnili po 2. gólu, ale soupěři se podařilo snížit. Před koncem zápasu se nám podařilo dát 3. gól a to jsme už věděli, že o vítězství nemůžeme přijít. Byli jsme lepším týmem, jen jsme si celý zápas zdramatizovali kvůli neschopnosti proměňovat šance. Velmi důležitá výhra, která nás drží ve hře o postup. K jistotě postupu potřebujeme za 2 týdny vyhrát Hrajeme sice proti papírově slabšímu soupeři, ale zase na cizím hřišti. K postupu jsme velmi blízko a já pevně věřím v naše vítězství a návrat do 6. ligy.

05.06. 9. kolo: Killing Power FC - Les Miserables 1:11 (0:3)
S bezkonkurečně nejlepším týmem naší skupiny (po 8. kolech skóre 51:2) jsme zodpovědně odehráli pouze prvních 10 minut, potom nám dal soupeř 3 rychlé góly a bylo po zápase. Ve 2. poločase to byl již jen rozhádaný, nekoncentrovaný výkon, který umožnil soupeři vstřelit dalších 8 gólů. Alespoň se nám podařilo dát čestný gól po rozehraném nepřímém kopu. Zcela jasná prohra, která ale zatím nic nemění na tom, že máme pořád šanci na postup.

29.05. 8. kolo: Killing Power FC - Pražská Stoka 3:2 (2:0)
Vydřené vítězství, kdy jsme po dobrém prvním poločase zaslouženě vedli 2:0. Začátek druhého poločasu jsme si mysleli, že máme vítězství jisté, čehož využil soupeř ke srovnání skóre. Ke konci zápasu jsme začali zase hrát naplno, protože jsme cítili, že i remíza by byla ztrátou. Vítězství jsme si zajistili v poslední minutě zápasu, když se přesně k tyči trefil Mírek. Pořád máme šanci na postup, ale příští dvě kola hrajeme s nejlepšími týmy skupiny, které rozhodnou o našem postupu.

15.05. 7. kolo: Killing Power FC - Tsunami 99 3:1 (2:1)
Povinné vítězství nad předposledním týmem, které se ale nerodilo snadno. Byli jsme lepším týmem, ale nějak jsme nemohli míč dostat pod kontrolu. Opět jsme pohořeli v koncovce, kdy se na vstřelení gólu strašně nadřeme. Hlavní je ale výhra, která nás drží ve hře o postup.

08.05. 6. kolo: Killing Power FC - Juventus Pivus 2:3 (1:1)
Naše první prohra v 7. lize, která znamená, že k postupu do 6. ligy máme zase o něco dále. Velmi vyrovnaný souboj s houževnatým a tvrdým soupeřem. Rozdíl byl v jednom hráči soupeře, který všechny ostatní herně zcela převyšoval. Bohužel jsme ho nedokázali zastavit, což nás stálo spravedlivou remízu.

01.05. 5. kolo: Killing Power FC - Bobika FC D 2:2 (1:2)
S naším konkurentem na postupové příčky jsme svedli nelítosný boj. Soupeři se povedl první poločas, když jsme dostali 2 rychlé a celkem laciné góly. Nevypadalo to s námi vůbec dobře, ale nakonec jsme se zvedli a dokázali srovnat výsledek zápasu. Hlavně Papénův druhý gól byl výstavní. Ke konci zápasu jsme zvýšili aktivitu a vytvořili si několik jasných gólových šancí, ale opět jsme v koncovce selhali. Remíza byla vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá, ale je to pro nás další ztráta bodů.

24.04. 4. kolo: Killing Power FC - Blok D 2:2 (2:0)
Opět jsme zápas odehráli s náhradním brankářem, tentokrát se do brány postavil Daník. Čtyři naše zápasy odchytali 3 různí brankáři, což je myslím unikát. První poločas jsme využili mírnou převahu a vyhráli ho jasně 2:0. Druhý poločas nám už tolik nevyšel, soupeř srovnal stav zápasu na 2:2 a do poslední chvíle jsme se báli o výsledek. Opět jsme propadli v koncovce, kdy jsme nevyužili několik šancí, nebo nastřelili břevno a tyč. Místo toho, abychom náskok navýšili a soupeře zlomili, tak jsme mu dali šanci na vyrovnání. Soupeř nebyl o tolik fotbalovější, ale určitě se nám vyrovnal v tvrdosti hry. Místy to bylo dost vyhrocené, což způsobil i velmi špatný výkon rozhodčího. Vzhledem k průběhu hry je remíza spravedlivý výsledek. Zatím jsme ještě neprohráli, ale chceme-li postoupit, tak nesmíme zbytečně ztrácet body za remízy.

17.04. 3. kolo: Killing Power FC - Blesk VK A 2:1 (0:1)
Kvůli zranění Hrocha musel do brány Papén a nakonec výborným výkonem přispěl k našemu vítězství. Od prvních minut jsme sice prohrávali 1:0, ale nakonec jsme ve 2. poločasu zlepšili hru a otočili výsledek zápasu. Soupeř byl sice mnohem mladší, ale fotbalovější jsme byli my. Dali jsme ještě 2 tyčky a 2 břevna, několikrát jsme se ocitli sami před bránou, ale vždy nás i s trochou štěstí vychytal soupeřův brankář. Zatím jsme neprohráli, tak doufám, že nám to vydrží až do posledního kola.

10.04. 2. kolo: Killing Power FC - Badíci 4:3 (2:2)
I když jsme byli lepším týmem, tak jsme si cestu za vítězstvím dokázali hodně zkomplikovat. Díky našim chybám a laxnosti při proměňování šancí jsme soupeři dovolili otočit skóre a dostat se do vedení 3:2. Naštěstí se nám na konci zápasu podařilo výsledek otočit v náš prospěch a uhájit vítězství. Hráli proti nám mladíci, kterým prostě chyběli naše životní a fotbalové zkušenosti:-).

27.03. 1. kolo: Killing Power FC - Athletico KMF 0:0
Do 7. ligy jsme vstoupili bezbrankovou remízou, což je na poměry HL dost neobvyklý výsledek. Hráli jsme na cizím hřišti, takže bod je slibný začátek.

18.03. Sezóna Jaro 2013
Naši již 48. sezónu odehrajeme v 7.E lize. Na stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a propozice soutěže.