AKTUALITY 2012

06.12. Sezóna Podzim 2012 - sestup do 7. ligy
Poslední tři sezóny v 6. lize jsme se vždy dokázali zachránit na poslední chvíli, tentokrát nám to už nevyšlo. K vytoužené záchraně nám chyběl pouhý jeden bod. Po dvou letech se tak vracíme do 7. ligy. Příčinou sestupu byla neschopnost vyhrát klíčové zápasy nad týmy, které byly těsně nad hranicí sestupu. Díky absencím a zraněním jsme čtyři zápasy hráli bez hráčů na střídání, z toho dokonce dvakrát o jednoho hráče v poli méně. To se zákonitě muselo projevit i na výsledcích, kdy jsme obdrželi jednu z největších porážek 3:17 (na naši omluvu musím napsat, že jsme dohrávali pouze ve 3 hráčích v poli). Mužstvo je velmi blízko rozpadu, do konce roku se rozhodne, zda budeme pokračovat i v příští sezóně. Na našich stránkách se můžete podívat na naše historické tabulky, nebo si přečíst bohatou historii našeho klubu.

28.11. 11. kolo: Killing Power FC - Rudý teror 4:3 (2:2)
Poslední zápas jsme museli vyhrát, abychom si zachovali teoretickou naději na záchranu. Proto jsme se asi sešli jen v 5 hráčích, včetně brankáře. Za deštivého počasí jsme na cizím hřišti podali heroický výkon a nečekaně jsme vyhráli. Byl to boj až do poslední minuty, ale nakonec jsme vítězství uhájili. Teď budeme jen čekat na výsledky ostatních zápasů.

14.11. 10. kolo: Killing Power FC - Pivušky FC 4:1 (2:0)
Proti poslednímu týmu tabulky jsme potvrdili roli favorita a jasně jsme vyhráli. I když jsme neměli nikoho na střídání, tak jsem byli lepším týmem. Díky tragické koncovce jsme v soupeři drželi naději na zvrat skoro až do samého závěru zápasu. Mohli jsme dát mnohem více gólů, ale to bychom potřebovali větší klid v koncovce. Pořád máme teoretickou naději na záchranu, ale jen velmi malou.

07.11. 9. kolo: Killing Power FC - Namo FC 2:4 (0:2)
Dnes jsme udělali "důležitý" krok k sestupu do 7. ligy, kdy jsme po špatném výkonu zaslouženě prohráli. V celkem silné sestavě a s dostatkem hráčů na střídání jsme předvedli žalostný výkon neodpovídající důležitosti zápasu. Děravá a propustná obrana darovala soupeři všechny 4 góly, v útoku jsme nepředvedli vůbec nic, problém byl balón podržet nebo přesně nahrát. Teoretická naděje na záchranu ještě existuje, ale záchrana už není v našich rukách (či spíše nohách).

31.10. 8. kolo: Killing Power FC - Kožich II.FC 1:4 (0:1)
Dnes jsme narazili na vedoucí tým tabulky, který splnil roli favorita a zaslouženě nás porazil. Bohužel jsem měli jen jednoho hráče na střídání a to se potom těžko hraje s nejlepším týmem skupiny. I když jsme sehráli výborný zápas, tak soupeř byl prostě lepší a o 20 let mladší. Jednou nohou jsme v 7. lize, ale ještě není nic ztraceno. Rozhodnou zbývající 3 kola, ve kterých již musíme bodovat.

24.10. 7. kolo: Killing Power FC - XXX 2:3 (0:2)
V jednom z rozhodujících zápasů o udržení jsme selhali. Rozhodl první poločas, který jsme odehráli tragicky a umožnili soupeři dát 2 góly. Ve druhém poločase jsme hráli o poznání lépe, ale náš výkon stačil jen na redukci výsledku na 2:3. Opět rozhodly zbytečné góly a neschopnost proměnit šance.

17.10. 6. kolo: Killing Power FC - Ďáblice FK 3:3 (0:0)
Proti aktuálně 2. týmu tabulky jsme podali skvělý výkon. Byli jsme lepším týmem, ale bohužel jsme nedokázali využít mnoha šancí. Ve druhém poločase jsme byli oslabeni o jednoho hráče v poli, takže jsme nakonec byli rádi za remízu. Ale i v oslabení jsme v samém závěru mohli rozhodnout o našem vítězství, ale chybělo nám trošku štěstí. Škoda ztraceného bodu, který by nám v současné situaci velmi pomohl.

10.10. 5. kolo: Killing Power FC - Czech line 3:4 (2:3)
Smolná prohra a další ztráta důležitých bodů. Docela brzo jsem vedli 2:0, ale soupeř ještě do konce poločasu stačil otočit na 2:3. Ve druhém poločase jsme z přímého kopu srovnali na 3:3 a už to vypadalo na spravedlivou remízu. Bohužel v poslední minutě jsme zaspali rychle rozehraný nepřímý kop a umožnili soupeři dát vítězný gól. Zápas jsme nezvládli takticky, vedení jsme si měli pohlídat, nebo alespoň si nenechat dát hloupý gól v poslední minutě. Naděje na záchranu se zase o něco vzdálila, ale ještě není nic ztraceno.

03.10. 4. kolo: Killing Power FC - Blesk VK A 6:1 (1:0)
Konečně jsme se sešli v silné sestavě, což se hned projevilo na naší hře. Byli jsme od první minuty lepším týmem, jen jsme se pořád nemohli gólově prosadit. Ve druhém poločase nám to tam začalo padat a my zcela přesvědčivě získali naše první vítězství. Matys vstřelil svůj 301. gól za náš tým.

26.09. 3. kolo: Killing Power FC - Ukrgazeta 3:17 (1:7)
Ve 3. kole jsme narazili na vedoucí tým tabulky. Bohužel spousta našich hráčů nedorazila a ani se neobtěžovala omluvit, tak jsme hráli bez jednoho hráče v poli. Od začátku jsme byli úplně bez šance na vítězství. Ve 2. poločase se ještě zranil Geroj a tak zbytek zápasu byl už jen o velikosti skóre. Zápas jsme ale dohráli se ctí, do poslední minuty jsme se snažili zmírnit naší prohru. Tentokrát se jednalo o tým složený ze samých Ukrajinců, kteří věkově, fotbalově a kondičně určitě patří do některí z vyšších lig HL.

12.09. 2. kolo: Killing Power FC - Žalud united 1.PC 2:6 (1:3)
Klidný zápas, spíš než kvalita rozhodl počet hráčů na střídání.

05.09. 1. kolo: Killing Power FC - Skif 2:6 (1:2)
Hned v
1. kole jsme narazili na velmi silný tým, složený ze samých Rusů. Od začátku byli mnohem lepší, hlavně v pohybu bez míče a individuálních schopnostech. Při naší ztrátě míče okamžitě podnikali rychlý protiútok s následným přečíslením naší obrany. Prohrávali jsme už 0:2, ale díky naší bojovnosti a troše štěstí jsme dokázali z minima šanci vytěžit vyrovnání na 2:2. Vypadalo to na obrovskou senzaci, kterou ale  soupeř nepřipustil, když nám během pár minut dal 4 góly a rozhodl o svém vítězství. Velmi těžký soupeř, který 6. ligou jen prochází a jeho kvality a mládí ho předurčují hrát mnohem vyšší ligu.

28.06. Sezóna Jaro 2012 - 8. místo
Pokračovali jsme v mizerných výsledcích z minulého roku. Opět jsme se celou sezónu pohybovali na hraně sestupu. Nakonec jsme se na poslední chvíli zachránili a skončili na slušném 8. místě. Je to již naše třetí sezóna v 6. lize a vždy jsme hráli o záchranu. Po dlouhé době jsme na domácí půdě přivítali naše fotbalové kamarády z Německa, Anglie a Španělska. Domácí prostředí jsme nevyužili a na námi pořádaném mezinárodním turnaji jsme obsadili 3. místo. Hlavní ale bylo, že všichni byli velmi spokojení s organizací turnaje a jeho průběhem.

20.06. 11. kolo: Killing Power FC - Ya Basta! B 6:0 kontumačně
Soupeř se na zápas sice dostavil, ale jeho část přijela až po skončení čekací doby. Nakonec si někteří z nás s nimi zahráli přátelských zápas, který jsme vyhráli 6:2. Kontumační vítězství nám zajistilo záchranu 6. ligy.

06.06. 10. kolo: Killing Power FC - Žalud United 1.PC 5:0 (1:0)
Dnešním vítězstvím jsme se vrátili do boje o záchranu. První poločas byl opatrný, kdy jsme svou mírnou převahu vyjádřili vedoucím gólem. Když jsme ve druhém poločase přidali druhý gól, tak soupeř pomalu přestal věřit ve vítězství, což se projevilo na jeho hře. Svou jasnou převahu jsme korunovali dalšími třemi góly. Hroch vychytal svou první nulu. Jsme pořád ve hře, ale definitivně rozhodne poslední kolo. Los nám přeje, protože hrajeme proti poslednímu týmu tabulky.

30.05. 9. kolo: Killing Power FC - Uličníci FC 1:3 (0:1)
Soupeř hrál o postup a my naopak o sestup. Vývoj utkání ovlivnila naše chyba hned na začátku zápasu, která umožnila soupeři dostat se pohodlně do vedení. Celý první poločas jsme drželi naději na dobrý výsledek. Ve druhém soupeř zvýšil své vedení, ale Pitbul svým gólem ještě vykřesal naději na remízu. Soupeř byl velmi dobrý a hlavně fyzicky a technicky byl na tom mnohem lépe. Z rychlých protiútoků přidal další gól a rozhodl o svém vítězství. Remízu jsme mohli uhrát, ale to bychom proti takto silnému a běhavějšímu soupeři nemohli nastoupit jen s jedním hráčem na střídačce. Situace je kritická, budeme muset vyhrát oba zbývající zápasy, abychom mohli pomýšlet na záchranu.

23.05. 8. kolo: Killing Power FC - Restaurace U Pecků B 2:3 (0:0)
Proti aktuálně druhému týmu tabulky jsme se statečně drželi celý první poločas. Soupeř byl velmi těžký, dokázal se prosadit jeden na jednoho a dělal nám velké problémy svým pohybem, kdy jsme měli  problém si přebírat jednotlivé protihráče. My jsme občas zahrozili z občasných rychlých protiútoků. Ve druhém poločase se soupeř prosadil a dostal se do dvougólového vedení. Dokázali jsme sice snížit, ale soupeř nám zase odskočil na rozdíl 2 gólů. V závěru se nám podařilo dát ještě jeden gól, ale na remízu to nestačilo. V dalších zápasech musíme bodovat, jinak nám reálně hrozí sestup.

16.05. 7. kolo: Killing Power FC - Artica Islandica 5:4 (4:2)
Důležité vítězství, které drží naše naděje na záchranu. Celý zápas jsme byli lepším týmem a už po prvním poločase to vypadalo na rozhodnutý zápas. Ve druhém jsme ale neproměnili několik tutových šancí, naopak soupeř dokázal své šance využít a v závěru snížit na rozdíl jediného gólu. Jako zkušený tým jsme si již výsledek a naše vítězství dokázali pohlídat. Příští 2 kola nás prověří papírově mnohem silnější soupeři a chceme-li se zachránit, tak budeme muset získat nějaký bod:-(.

09.05. 6. kolo: Killing Power FC - Prase FC 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kdy se dlouho ani jedno z mužstev nemohlo brankově prosadit. Nakonec rozhodly naše zaváhání v obraně, které soupeř dokázal okamžitě využít. V závěru jsme sice soupeře zatlačili před jeho bránu, ale díky vynikajícímu výkonu brankáře jsme již výsledek otočit nedokázali. Prohráli jsme důležitý zápas, díky čemuž jsme soupeře vystřídali na sestupovém místě.

25.04. 5. kolo: Killing Power FC - Pendula Bona AC 3:8 (1:4)
Zápas na cizím hřišti jsme začali jen ve 4 hráčích v poli, čehož soupeř dokonale využil ke vstřelení 4 rychlých gólů. Nakonec jsme zápas dohráli s jedním hráčem na střídačce, ale na zvrat zápasu jsme již neměli síly. Všichni hráči si přesto za dnešní zápas zaslouží pochvalu, protože do poslední minuty jsme i za nepříznivého stavu bojovali o každý balón.

24.4. Výsledky zápasů 1. až 4. kola
1. kolo: Killing Power FC - Namo FC 0:2 (0:0)
2. kolo: Killing Power FC - Sargas FC 4:1 (2:1)
3. kolo: Killing Power FC - Serval KPKS FC 2:5 (0:3)
4. kolo: Killing Power FC - Medvídkova tlapička 3:3 (1:1)

24.4. Sezóna Jaro 2012 - dokumenty PSMF
Naši již 46. sezónu odehrajeme v 6.D lize. Aktulizoval jsem stránky (i když dost opožděně), na kterých můžete hlavně najít rozpis zápasů a propozice soutěže.