AKTUALITY 2011

8.12. Podzim 2011 - záchrana 6. ligy
Nakonec se nám podařilo 6. ligu těsně zachránit, když jsme obsadili konečné 9. místo (4-1-6 26:40 9b). Na našich stránkách naleznete konečnou tabulku skupiny, také jsem aktualizoval historické statistiky hráčů a doplnil zhodnocení sezóny do naší historie.

30.11. 11. kolo: Killing Power FC - River lejt B 3:6 (0:2)
Před tímto zápasem jsme již věděli, že jsme se v 6. lize zachránili. Poslední zápas sezóny jsme sehráli na hřišti ve Štěrboholích, které je o něco větší než naše domácí. To nakonec rozhodlo, protože jsme se sešli jen v pěti hráčích do pole. Soupeř nás převyšoval zejména fyzičkou, když si mohl dovolit střídat několik hráčů najednou. Pro nás bylo vzhledem k velikosti hřiště fyzicky vyčerpávající podporovat útok či obranu. I přesto jsme se dostali do spousty jasných šancí, které jsme ale trestuhodně zahodili. Soupeř naopak trestal naše chyby v pokrytí útočníků. Soupeř byl hratelný a k poražení, ale to bychom museli mít alespoň dva hráče na střídání. Měli jsme štěstí, že jsme dnes nemuseli hrát na vítězství.

23.11. 10. kolo: Killing Power FC - Holešovice 1.FC 4:3 (1:1)
Velmi důležité vítězství, které nás možná zachranilo v 6. lize, ale ještě si musíme počkat na výsledky dalších zápasů. Soupeř byl sice také ohrožen sestupem, ale na jeho kvalitách to nebylo vůbec znát. Převyšoval nás mládím, rychlostí i důrazem. Naše velké chyby umožnili soupeři dostat se do vedení. Naštěstí do konce prvního poločasu srovnal skóre zápasu Pitbul, který šikovně podstřelil brankáře. Remíza ale nic neřešila, potřebovali jsme vyhrát. Když jsme ve druhém poločase dostali druhý gól, tak naše situace nevypadala vůbec dobře. Naštěstí nám pomohl vlastní gól soupeře po našem přímém kopu. Ke konci zápasu jsme se konečně dostali do dvougólového vedení, které nám dávalo velkou naději na vítězství. Jako zkušený tým jsme si vedení pečlivě hlídali, soupeři se podařilo snížit až v poslední sekundě zápasu z přímého kopu. Opravdu vydřené vítězství, které je o to cennější, že se zápas pro nás nevyvíjel dobře. Doufáme, že příští týden již o nic nepůjde, protože nehrajeme na našem domácím hřišti.

09.11. 9. kolo: Killing Power FC - Žalud United 1.PC 5:3 (4:1)
Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl, po hrubé chybě obrany jsme již v první minutě prohrávali 1:0. Naštěstí nás to nesrazilo na kolena a dokázali jsme rychle zvrátit nepříznivý stav zápasu. V poločase jsme vedli 4:1, což nám dávalo slušnou naději na vítězství. Ve druhém poločase jsme ještě přidali dva góly a rozhodli o dalším důležitém vítězství. Soupeř sice dokázal snížit, ale výsledek již změnit nemohl. Vítězství bylo zasloužené, byli jsme lepším týmem, hlavně důrazem a kombinační hrou. Pořád jsme ve hře o záchranu, ale budeme muset ještě vyhrát minimálně jeden zápas. Uvidíme, jak se bude vyvíjet situace ve skupině.

02.11. 8. kolo: Killing Power FC - Eskadra smrti 3:0 (0:0)
V pravou chvíli jsme zabrali a zase si mohli užít pocit vítězství. Do sestavy se po dlouhé době vrátil natěšený Pitbul, který otevřel skóre zápasu. První poločas byl sice ještě bez gólů, ale přece jenom jsme byli o něco lepším týmem. Ve druhém poločase jsme o našem vítězství rozhodli během několika minut, když jsme dali dva rychlé góly. Potom jsme již zkušeně kontrolovali hru a po vstřelení dalšího gólu bylo jasné, že nám již dva body soupeř nevezme. Velmi důležité vítězství, které nás pořád drží ve hře o záchranu.

25.10. 7. kolo: Killing Power FC - Dirty Bastards 1:2 (0:1)
Zraněními a absencemi zdecimované torzo našeho mužstva se pokusilo o malý zázrak v podobě vítězství, který se málem stal. Neměli jsme nikoho na střídání a přesto jsme odehráli výborné utkání. Soupeř dal v 1. poločase gól, ale další se mu nedařilo dlouho přidat. Z nenápadné akce jsme v samém závěru dokázali srovnat a už to vypadalo na remízu, která by byla pro nás úspěchem. Soupeř ale v samém závěru dokázal o svém vítězství rozhodnout nenápadnou střelou z dálky. Škoda, že jsme nebyli v plné sestavě, soupeř byl určitě k poražení. V zápase se bohužel zranil Daník, který tak rozšířil naše řady dlouhodobě zraněných. Opravdu nevím, s kým tuto sezónu dohrajeme, protože to byl na dlouhou dobu také poslední Kolískův zápas. Zůstali jsme na posledním místě a záchrana se pomalu vzdaluje, ale není nemožná.

19.10. 6. kolo: Killing Power FC - Czech line 1:5 (0:2)
Potvrdili jsme poslední místo v tabulce a zachránit 6. ligu bude velmi obtížné:(. Nehráli jsme sice špatně, ale soupeř byl mnohem efektivnější v koncovce a jeho hra mnohem přesnější. Nejsme schopni si přesně přihrát, podržet balón. Na každý gól se strašně nadřeme, naopak naše individuální chyby znamenají snadné vedení soupeře. Jestli pořádně nezabereme, tak příští rok si zahrajeme opět 7. ligu.

12.10. 5. kolo: Killing Power FC - Cosmetic 0:9 (0:4)
Tento zápas jsem bohudík nestihl:-). Prostě výprask, jaký jsme dlouho nezažili.

05.10. 4. kolo: Killing Power FC - Ya Basta! B 1:2 (1:2)
Proti aktuálně vedoucímu týmu naší skupiny jsme podali statečný výkon. Soupeře jsme na chvíli zaskočili úvodním gólem krátce po začátku zápasu. Bohužel soupeř ještě v prvním poločase 2 rychlými góly otočil skóre zápasu. Ve druhém poločase to byla bitva o každý míč, kdy si obě mužstva vyrobila několik nadějných příležitostí, ale ani jedna nevedla ke změně skóre. Soupeř byl přece jenom o malý kousek fotbalovější, my zase tvrdší. I když jsme byli remíze blízko, tak nakonec rozhodla jeho větší efektivita v koncovce.

21.09. 3. kolo: Killing Power FC - Tazy FPC 3:3 (1:1)
Ve velmi vyrovnaném utkání jsme vydřeli zaslouženou remízu
. Soupeř sice odehrál zápas bez střídání, ale na jeho hře to nebylo znát. Největší problémy nám hlavně dělal jeden hráč, který nás převyšoval výškově, ale i tvrdostí své střely. My jsme se také dostávali do šancí, ale spoustu jsme jich zahodily. Remíza je vzhledem ke kvalitě obou mužstev zasloužená.

14.09. 2. kolo: Killing Power FC - Terasy KFC A 4:3 (4:2)
Konečně jsme získali první body, i když do poslední chvíle jsme se báli o výsledek. Začátek zápasu jsme měli vynikající a brzy jsme získali dvoubrankové vedení. Potom jsme soupeřili umožnili vyrovnat na 2:2, ale na konci poločasu jsme rychle dokázali opět odskočit na rozdíl dvou gólů. Ve druhém poločase byl lepším týmem soupeř, který snížil na rozdíl jednoho gólu a ke konci zápasu nás zatlačil před naší bránu. Nakonec jsme vedení uhájili a získali první vítězství. Byli jsme sice lepším týmem, bohužel jsme soupeři umožnili vrátit se do hry a bojovat do poslední minuty o zvrat vývoje zápasu.

07.09. 1. kolo: Killing Power FC - Speciál Bráník 1:4 (1:3)
Do nové sezóny jsme nevstoupili úspěšně. Soupeř o vítězství rozhodl již v 1. poločase, kdy nám dal tři góly. Soupeř byl o asi 15 let mladší a i šikovnější. Ke gólům přispěli i naše chyby v obraně.

22.08. Sezóna Podzim 2011 - dokumenty PSMF
Na našich stránkách najdete oficiální rozpis zápasů a propozice soutěže. Začínáme ve středu 7.9. od 19:30 h. (NOVOB).

14.07. Jaro 2011 - zůstáváme v 6. lize
Na předchozí dvě úspěšné postupové sezóny jsme tentokrát navázat nedokázali. Po průměrných výkonech jsme nakonec skončili na 7. místě. Skupina byla velmi vyrovnaná a v jednu chvíli jsme dokonce hráli o záchranu. Do týmu jsme přivítali novou posilu Radka Fialu, který by měl výrazně zkvalitnit naši hru. Tuto sezónu se ještě  postupně zapracovával do sestavy, ale od příští sezóny by nám měl výrazně pomoci k útoku na 5. ligu. V průběhu sezóny jsme si odskočili na prodloužený víkend do Madridu, kde se konal další ročník tradičního mezinárodního turnaje. Ve velkém vedru a hlavně po náročné předchozí noci jsme nakonec podali nadlidský výkon a obhájili druhé místo. V příští sezóně budeme muset přidat, abychom zase hráli o postupová místa. I když s přibývajícím věkem je to čím dál tím těžší.

14.07. Turnaj v Madridu - 2. místo
V průběhu sezóny jsme si odskočili na již tradiční mazinárodní turnaj, který se tento rok konal v Madridu. Po tuhém boji se nám podařilo obhájit 2. místo. Více se o turnaji dozvíte na těchto stránkách.

15.06. 11. kolo: Killing Power FC - Namo FC 3:3 (2:1)
Poslední zápas jsme odehráli v klidu proti pohodovému soupeři, když jsme již věděli, že jsme se zachránili v 6. lize. Vedli jsme už 2:0, ale lehkomyslnou hrou jsme soupeři umožnili vyrovnat. Soupeř byl sice k poražení, ale remíza je nakonec spravedlivá. Hlavní je, že jsme se jako nováček zachránili v 6. lize a příští rok můžeme zaútočit na postup do vyšší ligy.

08.06. 10. kolo: Killing Power FC - Hells Bells 1.FC 8:1 (2:0)
Dnes jsme již museli vyhrát, jestliže jsme se chtěli udržet v 6. lize. Soupeř se dostavil v hojném počtu a podle jeho rozcvičení to vypadalo na fotbalově zdatného protivníka. Ale úvod ho dokonale zaskočil, již v první minutě prohrával po Pitbulově tečované střele a když Radek ve třetí minutě přidal další gól, tak bylo o zápasu vlastně rozhodnuto. Do konce poločasu jsme slibné vedení udrželi, ale ještě nebylo vyhráno. Ve druhém poločase jsme ale předvedli skvělou kombinační hru typu FC Barcelona, kdy jsme čtyři góly dali po několika skvělých přihrávkách na jeden dotek, díky kterým jsme obranu soupeře odsoudili do role statistů. Je vidět, že na víkendový mezinárodní turnaj v Madridu jsme skvěle připraveni. Nejlepším hráčem zápasu byl jednohlasně vyhlášen Pitbul, který svým úvodním rychlým gólem zcela rozložil soupeře. Dnešní vítězství nás velmi blízko přiblížilo záchraně.

01.06. 9. kolo: Killing Power FC - Ya Basta! B 2:5 (1:2)
Na
zápas jsem přišel až za stavu 1:1 na konci prvního poločasu, takže vám ho nemohu popsat. Druhý poločas jsme hráli velmi špatně, soupeř nám svou rychlostí a pohybem dělal problémy, z čehož pramenila spousta našich chyb. Skoro vůbec jsme nebránili, takže nás buď soupeř přečíslil, nebo využil našeho nedůrazného pokrývání. Prohrou jsme si zkomplikovali situaci a budeme muset v posledních zápasech bodovat, jestli se chceme zachránit.

26.05. 8. kolo: Killing Power FC - Restaurace U Pecků B 0:2 (0:0)
S vedoucím týmem naší skupiny jsme odehráli jeden z našich nejlepších
zápasů a to jsme měli jen jednoho hráče na střídání a hráli na velkém hřišti ve Vysočanech. Už to vypadalo, že udržíme cennou remízu, ale bohužel v poslední minutě jsme dostali dva góly. Dobrou obrannou hrou jsme rozbíjeli veškeré snahy soupeře o vstřelení gólu, který s postupujícím časem byl čím dál víc nervoznější. My jsme nejenom bránili, ale podnikali rychlé protiútoky, bohužel jsme neproměnili ani jednu z minimálně tří jasných gólových šancí. Škoda, za dnešní výkon jsme si minimálně bod zasloužili.

18.05. 7. kolo: Killing Power FC - Tatarský biftek 5:2 (2:1)
Konečně jsme zase
vyhráli a udrželi se tak ve středu tabulky. Vedli jsme rychle 2:0 a vypadalo to na snadné vítězství, jenomže jsme v 1. poločase přestali dávat další góly a ještě k tomu umožnili soupeři snížit na 1:2. V 2. poločase jsme naštěstí několika pěknými góly rozhodli o našem vítězství a nepřipustili jsme žádné drama. Příští týden narazíme na vedoucí tým naší skupiny, který prověří naší sílu.

11.05. 6. kolo: Killing Power FC - Credit Praha FC 0:2 (0:1)
Zápas s posledním týmem naší skupiny se nám vůbec
nepovedl, možná to bylo jiným hřištěm a časem, nebo souběžně probíhajícím čtvrtfinálovým hokejovým zápasem. Nebyli jsme schopni se dostat do tempa a soupeře přehrát. Z toho pramenila naše nervozita a zbytečné kouskování hry. Prostě úplně zbytečná prohra s nejslabším týmem skupiny. Příště již musíme bodovat, prohrát tři zápasy v řadě si nemůžeme dovolit.

04.05. 5. kolo: Killing Power FC - Jemné a Solené 1.FC 2:3 (1:2)
Na utkání se nedostavil rozhodčí, což ovlivnilo celý průběh
zápasu. První poločas jsme totiž odehráli úplně bez pohybu a důrazu, čehož soupeř využil ke vstřelení dvou gólů. Po přestávce jsme zlepšili nasazení a podařilo se nám dokonce i vyrovnat skóre zápasu. Bohužel těsně před koncem zápasu soupeř vstřelil vítězný gól, na který jsem již odpovědět nedokázali. Škoda dnešní prohry, protože soupeř byl určitě k poražení, o naší prohře jednoznačně rozhodl laxní první poločas.

20.04. 4. kolo: Killing Power FC - Tajfun AC 3:1 (2:0)
Opět rozhodl vynikající vstup do
zápasu, kdy jsme již v 15. minutě vedli 2:0. Na začátku druhého poločasu dal soupeř rozdílový gól a utkání tak lehce zdramatizoval. Naštěstí naše dobře organizovaná obrana mu již další gól nedovolila. V závěru jsem své vítězství pojistili dalším gólem.

13.04. 3. kolo: Killing Power FC - Stýbla Ďáblic 2:0 (2:0)
O vítězství jsme
rozhodli již v prvním poločase, kdy Matys dvakrát z dálky překonal brankáře. Potom jsme si jako zkušený tým pohlídali naše vedení. Hroch tak mohl slavit svou druhou vychytanou nulu v řadě.

06.04. 2. kolo: Killing Power FC - Santovi Sobi 0:0 (0:0)
Druhý
zápas jsme odehráli v hluboké defenzívě, kdy jsme nastoupili proti velmi silnému týmu sestavenému ze samých velmi mladých nadějných fotbalistů. Naše totální defenzíva a zkušenosti slavily úspěch, soupeři jsme nedovolili vstřelit vítězný gól. Mohli jsme dokonce i vyhrát, kdy z ojedinělého protiútoku jsme běželi dva na bránkáře, ale Matys v jasné gólové šanci přestřelil. Remíza je s tímto soupeřem velmi cenná, protože si nepamatuji, kdy jsme naposled hráli takouvou defenzívu.

28.03. 1. kolo: Killing Power FC - Serval KPKS 2:4 (1:1)
První
zápas v 6. lize pro nás nedopadl dobře. První poločas jsme odehráli dobře a byli lepším týmem, dali jsme vedoucí gól a měli několik dobrých šancí. Soupeř ještě do poločasu srovnal stav, když jsme ho nedokázali důsledně pokrýt při autu. Druhý poločas zásadně ovlivnilo vyloučení Daníka a soupeř svou výhodu brankově zhodnotil. Nebýt vyloučení, tak jsme na vítězství určitě měli.

15.03. Sezóna Jaro 2011 - dokumenty PSMF
Na našich stránkách najdete oficiální rozpis zápasů (nedošlo k žádné změně), pískání, seznam hřiť, propozice soutěže a změny SŘ a DŘ. Začínáme v pondělí 28.3. od 18:15 h. (PODVI).

01.03. Sezóna Jaro 2011 začíná
Na našich stránkách najdete neoficiální rozpis zápasů. Začínáme v pondělí 28.3. od 18:15 h. (PODVI).