AKTUALITY 2007

05.12. Zhodnocení sezóny Podzim 2007
Tato sezóna potvrdila naše pevné místo v 6. lize, což jsme potvrdili konečným umístěním v polovině tabulky (6. místo). Pozitivní je, že se nám začalo dařit střelecky, díky čemuž jsme dali nejvíc gólů za posledních 7 let. Bohužel jsme jich i dost dostali, a to nás stálo několik cenných bodů. Úvod sezóny nám vůbec nevyšel, ze 4 úvodních zápasů jsme získali pouhý 1 bod. Potom jsme se postupně zvedali a chvíli jsme hráli i o reálnou šanci na postup. Některé zápasy jsme odehráli ve vynikající formě, ale nedokázali jsme ji udržet v každém zápase. Na postup do 5. ligy to pořád nestačí, ale alespoň jsme nehráli o záchranu. Individuálního úspěchu dosáhl Petr Mlateček, který se s 21 góly stal nejlepším střelcem 6.C skupiny (2. v 6. lize a 11. v celé HL).

28.11. 11. kolo: Killing Power FC - Traktor humus B 5:5 (3:2)
Na těžkém zasněženém hřišti jsme odehráli poslední
zápas v tomto roce. Již nám o nic nešlo, ale soupeř bojoval o jistotu záchrany. Zápas se strhl v divokou přestřelku, která nakonec skončila spravedlivou remízou. Traktor se proto může radovat z jistoty záchrany. Obě obrany byly dnes hodně děravé a tak jsme si v útoku slušně zastříleli. Matys dal hattrick a po jednom gólu dali Chorche a Papén. Vzhledem k vývoji počasí je jenom dobře, že se jednalo o poslední zápas.

14.11. 10. kolo: Killing Power FC - SP Clif 0:1 (0:1)
Před dnešním zápasem jsme ještě měli šanci na postup, o kterou jsme se dnešní
prohrou definitivně připravili. Nastoupili jsme v sestavě oslabené o pracujícího Hrocha, nemocného Pitbula a zraněného Matyse. Na soupeře jsme nestačili, ale do poslední chvíle jsme alespoň živili naději na vyrovnání. Vše podstatné se odehrálo v polovině 1. poločasu, kdy jsme dostali po hrubé chybě obrany gól. O chvíli později dalšímu gólu zabránil výborně chytající Papén, který vyrazil penaltu. Na úplném konci zápasu jsme nevyužili šanci na vyrovnání.

07.11. 9. kolo: Killing Power FC - KTB A 3:2 (1:1)
Papírově slabší soupeř, hrající o záchranu, nás v dnešním
zápase pořadně prověřil. Dvakrát se mu sice podařilo vyrovnat skóre zápasu, ale na náš třetí gól již nestačil odpovědět. Hattrickem se blýskl Matys. Výhra se nerodila lehce, protože soupeř byl velice nepříjemný a místy nás převyšoval svým důrazem.

31.10. 8. kolo: Killing Power FC - Paradentol 1.FC 5:2 (3:0)
Dnes jsme narazili na aktuálně 2. tým tabulky, pyšnící se nejlepší obranou skupiny. Paradentol doposud obdržel jen 6 gólů. O to překvapující byl průběh
zápasu , kdy jsme Paradentol přehráli rozdílem třídy a již v 1. poločase jsme rozhodli o našem vítězství. Střeleckou formu potvrdil Matys, který dal 4 góly. Opět jsme potvrdili, že v užší sestavě a proti silným soupeřům se nám herně neobyčejně daří. Vítězstvím jsme udělali důležitý krok k naší záchraně.

17.10. 7. kolo: Killing Power FC - Matrix 5:1 (2:0)
Celý
zápas jsme odehráli pouze ve 4 hráčích v poli. Soupeř málem prohrál kontumačně za pozdní příchod, ale byl velice solidární a zápas také odehrál ve 4 hráčích, i když nemusel. Nižší počet hráčů nám dal dostatek prostoru ke kombinační hře a rychlým protiútokům, čehož jsme plně využili. V prvním poločase jsme 2 góly rozhodli o vývoji zápasu. Ve druhém poločase jsme soupeře jasně převyšovali a z rychlých protiútoků přidali další 3 góly. A to jsme plno šancí spálili, nebo nám je pochytal brankář. Soupeři se v závěru podařilo dát alespoň čestný gól. Pěkný zápas, kterému prospěl nižší počet hráčů na hřišti.

10.10. 6. kolo: Killing Power FC - Lucky team 2:2 (1:0)
Po tvrdém boji jsme získali alespoň bod za
remízu. První poločas jsme vyhráli díky Matysovu gólu. Ve druhém soupeř stačil vyrovnat, ale vzápětí jsme opět vedli díky Chorchemu důrazu. Bohužel soupeř opět dokázal srovnat skóre. Nekvalitní rozhodčí a nervově labilní soupeř stál za hromadnou strkanicí v samém závěru, která byla nedůstojnou tečkou za celým zápasem. Škoda jen Matysových 2 nastřelených tyček v průběhu zápasu.

03.10. 5. kolo: Killing Power FC - Vršovice Breaker's FPC 4:1 (1:0)
Konečně jsme pořádně zabrali, čehož výsledkem je
vítězství nad aktuálně 2. týmem naší skupiny. V úvodu zápasu jsme zasypali brankáře sprškou střel. Byli jsme lepším týmem a naše snaha byla nakonec korunována Matysovým vedoucím gólem. Potom sice naše aktivita polevila a Vršovice měli míč více na kopačkách, ale k vyrovnáni to nevedlo. Na začátku druhého poločasu Pitbul svým důrazem zvýšil vedení na 2:0. Potom se Vršovice vrátili do hry, když se jim podařilo dát kontaktní gól. Naštěstí jsme pořád hráli svou hru a góly Papéna a Matyse rozhodly o našem vítězství. Dnes jsme podali kvalitní výkon plný důrazu a kombinační hry. Vršovice byli celkem kvalitním soupeřem, ale nebyli schopni podat týmový výkon.

26.09. 4. kolo: Killing Power FC - Dynamit Baterie A 2:4 (0:2)
Opět další
prohra, která nás definitivně poslala do záchranářských bojů. V omezené sestavě jsme nastoupili proti výborně technicky vybavenému soupeři. Dynamit se tlačil hodně dopředu, což nám dávalo šanci k rychlým protiútokům. Ty jsme zužitkovali do 2 gólů a nastřelené tyče. Další šance nám pochytal skvěle chytající brankář.

19.09. 3. kolo: Killing Power FC - Bohdalec PC 2:2 (1:0)
Velmi dobrý zápas plný spousty pěkných akcí, které jsme zužitkovali do 2 gólů. Bohužel jsme opět neudrželi vedení a dovolili soupeří srovnat výsledek zápasu.

12.09. 2. kolo: Killing Power FC - Viktorčin smích 3:4 (1:2)
Máme za sebou jediný zápasmimo naše domácí hřiště, ve kterém nás soupeř vyškolil v efektivitě proměňování šancí. Ze 4 šancí dal 4 góly. My jsme celý zápas  dotahovali výsledek, ale otočit skóre se nám již nepodařilo. A  k tomu jsme ještě přišli o 2 míče:-(.

05.091. kolo: Killing Power FC - Útlum 2:3 (2:1)
Dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme vedli 2:0, ale nakonec díky malému důrazu umožnili soupeři obrátit vývoj zápasu v náš neprospěch. Na úvod sezóny jsme přesto předvedli celkem solidní výkon. Příští zápas hrajeme na cizím hřišti a měli bychom bodovat, abychom neztratili kontakt s čelem tabulky.

25.08. Sezóna Podzim 2007
Už jen několik dnů zbývá do začátku naší 37. sezóny v HL. Na našich stránkách najdete aktuální rozpis zápasů a pískání.

14.07. Veltěž Open 2007
V oslabené sestavě, když někteří hráči zcela nezvládli "předzápasovou přípravu", jsme se zúčastnili již tradičního letního turnaje. I přesto jsme do poslední chvíle byli ve hře o postup ze skupiny, což se nakonec nepovedlo. Bližší informace najdete pod odkazem Veltěž Open 2007.

12.07. Sezóna J07 - 7. místo
Naše nové (menší!) domácí hřiště na Proseku nám přineslo optimální termíny zápasů a větší klid na naše kopačky, což se pozitivně odrazilo na této sezóně. Po dlouhé době jsme se konečně zase střelecky rozstříleli, ale zároveň jsme i více gólů dostávali. Vzhledem k dobrým termínům jsme se na zápasy scházeli v dostatečném počtu. Jen škoda nevyrovnanosti našich výkonů, v několika zápasech jsme si "školácky" nechali utéct vítězství až v samém závěru. Nebýt toho, měli jsme reálnou šanci hrát o postup. Na druhou stranu jsme celou sezónu odehráli v relativním poklidu, protože jsme nebyli nuceni hrát o záchranu. Na pár zápasů se do naší sestavy vrátil i Sváťa. Příští sezónu se na stejném hřišti opět můžeme pokusit o návrat mezi elitu. Konečnou tabulku najdete zde.

27.06. 11. kolo: Killing Power FC - Pragoflora TJ 3:4 (1:2)
Ani poslední
zápas, ve kterém nám již o nic nešlo, jsme nevyhráli. Podali jsme kolísavý výkon, když se naše fotbalově slabší chvilky střídaly s těmi silnějšími. Sice jsme se ujali vedení, ale soupeř stačil do konce poločasu otočit zápas na 2:1. Začátek druhého poločasu jsme měli excelentní, během jedné minuty jsme 2 góly strhli vedení opět na naši stranu. Soupeř ale zase dokázal na tento vývoj zareagovat a definitivně stanovil výsledek na 4:3 ve svůj prospěch.Díky kvalitnímu soupeři (hrajícímu o záchranu jen díky odečtení bodů za nepískání) se hrál celkem pohledný fotbal plný šancí. Naše vlastní chyby nás zase stály ztrátu vítězství dobře rozehraného zápasu, tak jako již několikrát v této sezóně.

13.06. 10. kolo: Killing Power FC - Paradentol 1.FC 0:2 (0:1)
Špatný výkon proti slabému soupeři znamená
konec našich postupových nadějí. Sice jsme se občas dostali do šancí, ale naopak mnohokrát jsme si šance pokazili naší nefotbalovostí. Slabý výkon rozhodčích vedl k neustálým diskusím a hádkám, což také neprospělo naší koncentraci na hru.

06.06. 9. kolo: Killing Power FC - Žalud United 1.PC 5:3 (3:1)
Soupeře jsme převýšili nejen gólově, ale i počtem hráčů na střídačce. Konečně jsme začali proměňovat gólové šance a již v polovině zápasu jsme vedli o dva góly.
Vedení jsme pak již s přehledem kontrolovali. Vítězství nás zase posunulo na přední místa v tabulce, ještě pořád máme naději na postup, ale tabulka je mimořádně vyrovnaná.

30.05. Dohrávka 1. kola: Killing Power FC - Traktor humus B 3:5 (1:3)
Na cizím hřišti jsme podali hrdinský
výkon, kdy jsme celý 1. poločas odehráli jen ve 4 hráčích v poli. I přesto jsme se ujali vedení 1:0 a zahodili několik gólových šancí. Potom ale soupeř využil své početní převahy a otočil skóre na 3:1. Bojovali jsme i ve druhém poločasu a výsledkem nám bylo srovnání skóre na 3:3. Ve 2. poločasu náš tým posílil Sváťa, jenž prošel přeměnou z diváka na hráče, a také dorazil Papén. Ke konci zápasu soupeř zvýšil na konečných 5:3, i přes další dobré šance jsme již nedokázali reagovat. Jeden z našich nejbojovnějších zápasů, kdy nás nezlomil nízký počet hráčů a ani nepříznivý stav.

23.05. 8. kolo: Killing Power FC - Indiana Team 2:3 (1:3)
Opět jsme zaspali úvod
zápasu a než jsme se rozkoukali, tak to bylo 0:3. Soupeř byl mnohem rychlejší a důraznější, v obraně jsme mu nechali zbytečně moc prostoru a v útoku to bylo vše spíše na náhodu. Ke konci zápasu jsme soupeře sice trošku přitlačili, ale také díky naší rozhádanosti s rozhodčím jsme ztratili potřebnou koncentraci na obrat zápasu. Škoda našeho laxního přístupu, vítězství by nás posunulo na postupové 2. místo.

16.05. 7. kolo: Killing Power FC - Homogen 1.FC A 3:3 (0:2)
V první půli jsme podali velmi vlažný výkon, díky kterému jsme poločas prohráli 0:2. Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a bojovněji, odměnou nám byl obrat
zápasu na 3:2. V závěru soupeř stačil z přímého kopu srovnat na konečných 3:3.

09.05. 6. kolo: Killing Power FC - Holešovice 1.FC 0:0 (0:0)
Opět jsme se neprosadili střelecky a tak díky bezchybnému výkonu Hrocha jsme alespoň uhráli spravedlivou
remízu. Jedna povedená střela mohla rozhodnout zápas, ale i přes několik gólových šancí se to žádnému týmu nepovedlo.

02.05. 5. kolo: Killing Power FC - Daltonové 2:2 (1:1)
Zápas jsme měli dobře rozehraný, bohužel jsme naše vedení
nedokázali zvýšit, když za stavu 2:1 trefil Matys břevno a tyč. Ke konci zápasu soupeř srovnal na konečných 2:2. Remíza byla asi zasloužená, ale k vítězství jsem byli určitě mnohem blíž.

25.04. 4. kolo: Killing Power FC - Vršovice Breaker's FPC 4:0 (1:0)
Jasné
vítězství nad aktuálně posledním týmem naší skupiny, kdy jsme se rozstříleli hlavně ve 2. poločase.

18.04. 3. kolo: Killing Power FC - Útlum 2:1 (1:0)
Vydřené
vítězství a konečně první body z našeho domácího hřiště. Moc pohledný fotbal ani jeden z týmů nepředváděl, ale díky trefám Pitbula a Kolíska jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Po velmi dlouhé době nám v bráně chyběl Hroch, ale skvěle ho zastoupil Papén, kterému čisté konto svým nedůrazným odkopem pokazil Matys. Snad to nebylo naše poslední vítězství v této sezóně.

11.04. 2. kolo: Killing Power FC - Umbro United FC 1:2 (0:1)
Do nové sezóny jsme vstoupili
prohrou, kdy nám k vítězství nepomohlo ani naše nové malé hřiště na Proseku. Soupeř byl o cca 20 let mladší, což se projevilo jeho lepším pohybem po hřišti a z toho plynoucích šancí. K vítězství jsme mu dopomohli i vlastním gólem. Náš čestný úspěch zaznamenal Kolísko.

22.03. Jaro 2007
Po dlouhé zimní přestávce jsme se konečně dočkali další sezóny HL. První zápas sehrajeme 11. dubna na našem novém domácím hřišti na Proseku. Na našich stránkách již naleznete aktuální rozpis
zápasůpískáníV levém sloupci najdete také nový odkaz Statistiky HL který nově nahrazuje papírovou ročenku vydávanou PSMF.