AKTUALITY 2006

9.12. Podzim 2006
Chtěli jsme se v této sezóně vrátit zpátky do 5. ligy, to se ale nám nepodařilo. Do posledního kola jsme hráli o záchranu, ale nakonec jsme skončili na 6. místě, což je neuvěřitelný výsledek vzhledem k našim výkonům. Totálně jsme selhali v útoku, kdy jsme dali ze hry pouhých 9 gólů, a to je opravdu málo (nejméně z celé skupiny). Naopak obrana v čele s Hrochem (resp. s Hrochem v zádech) patřila ke špičce naší skupiny. Na vítězství ale potřebujeme nějaký ten gól dát. Za zmínku ještě stojí poslední zápas, který vinou soupeře nebyl dohrán a dostal se až na jednání STDK. Soupeř nejdříve fyzicky napadl Geroje a potom i rozhodčího, za což dostal zasloužený trest. Po 2 sezónách jsme se rozhodli změnit domácí hřiště, přece jenom Meteor svými rozměry neodpovídá našim možnostem. Tak uvidíme, zda nám tato změna v příští sezóně pomůže k postupu.

9.12. Rozhodnutí STDK
Jednání STDK dne 5.12. rozhodlo o osudu našeho posledního zápasu takto:
- vyhlásilo kontumační výsledek zápasu (6:0) v náš prospěch;
- zastavilo činnost na 2 roky hráči, který napadl rozhodčího;
- zastavilo činnost na 3 utkání vyloučenému hráči, který napadl Geroje.

26.11. 11. kolo: Killing Power FC - Věčná žízeň - NEDOHRÁNO !!
Dnešní
zápas, který měl rozhodnout o naší záchraně či sestupu, byl po 20 odehraných minutách za stavu 1:0 předčasně ukončen. Soupeř nejdříve fyzicky napadl Geroje a následně i oba rozhodčí. O výsledku zápasu tak definitivně musí rozhodnout úterní zasedání STDK, které by ale podle pravidel mělo zápas kontumovat v náš prospěch.

7.11. 10. kolo: Killing Power FC - Trona CF 3:0 (0:0)
Dnešním
vítězstvím jsme si udrželi naději na záchranu, ještě ale uvidíme jak dopadnou zbývající zápasy. Konečně jsme se střelecky výrazně prosadili, i když jsme o svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase. Za dva týdny nás čeká rozhodující zápas, tak nám držte palce.

31.10. 9. kolo: Killing Power FC - Socra FC AFK Karlín 0:0 (0:0)
Zasloužená
remíza ve skvělém zápase. Vytvořili jsme si spoustu gólových šancí, ale soupeře podržel vynikající výkon brankáře. Na hříšti vůbec nebylo znát, že hraje druhý tým tabulky s předposledním. Škoda, že se nám daří jen proti silnějším týmům.

24.10. 8. kolo: Killing Power FC - Litrpůl FC 0:6 (0:1)
K výsledku již není co dodat, tragický
výkon znamenal jednu z našich nejhorších proher. Sestup do 7. ligy se nezadržetelně přibližuje:-(.

17.10. 7. kolo: Killing Power FC - Žalud United 1.PC 0:1 (0:1)
Opět jsme střelecky zklamali, což znamenalo naší
prohru. Gól jsme dostali již ve druhé minutě, ale ani skoro celá hodina zápasu nám nestačila k tomu, abychom překonali brankáře soupeře. Soupeř byl opět k poražení, ale bez gólu se vyhrát opravdu nedá. Další zápasy rozhodnou o tom, zda se nám vůbec podaří zachránit šestou ligu.

10.10. 6. kolo: Killing Power FC - Bronx KKK B 1:0 (0:0)
Konečně
výhra. Náš zlepšený výkon odnesl první tým naší skupiny. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, takže bylo zřejmé, že o výsledku rozhodne jediná chyba. Nakonec jsme byli úspešnější my, když se pět minut před koncem zápasu krásně hlavou trefil Papén. Snad nám tato výhra pomůže k důstojnému ukončení sezóny. Opět se ukázalo, že se nám daří proti silnému soupeři a v menším počtu.

3.10. 5. kolo: Killing Power FC - Bobři W.C. 1:2 (0:1)
Další
prohra nás pomalu posouvá k sestupovým místům v tabulce. Odehráli jsme celkem solidní zápas, ve kterém se ale naplno projevila naše nemohoucnost v útoku. I když jsme si vytvořili několik gólových šancí, tak jsme je dokázali "přetavit" pouze v jediný gól v samém závěru. Bez gólů nemůžeme zápasy vyhrávat. Příští týden nás prověří první tým tabulky, který doposud neprohrál.

26.9. 4. kolo: Killing Power FC - Suchá dáseň AC 0:3 (0:1)
Úvod dnešního
zápasu vypadal nadějně, kdy jsme si od prvních minut vytvořili mírnou převahu a i několik slibných šancí. Postupujícím časem se nám přestalo dařit a zbytek zápasu jsme již odehráli v naprosté křeči. Náš velmi špatný výkon soupeř využil ke vstřelení 3 gólů a svému jednoznačnému vítězství. Porážka mrzí o to více, že soupeř byl zcela jistě k poražení.

19.9. 3. kolo: Killing Power FC - VŠSK MFF UK C 2:0 (2:0)
Konečně jsme se dočkali první výhry, kdy o výsledku jsme již rozhodli v 1. poločase.

12.9. 2. kolo: Killing Power FC - Víťazný február FK 0:0
Náš druhý zápas skončil v Hanspaulce málo vídanou bezbrankovou remízou.

5.9. 1. kolo: Killing Power FC - Vinohrady FC 0:1 (0:1)
První zápas v 6. lize se nám výsledkově nevydařil, o naší prohře rozhodl jediný gól.

22.8. Sezóna Podzim 2006
Na našich stránkách najdete rozpis zápasů a pískání
na novou sezónu Podzim 2006.

15.7. Veltěž Open 2006
Nepovedenou sezónu HL jsme zakončili nepove
deným vystoupením na našem oblíbeném letním turnaji blízko Prahy. Ve velmi malé sestavě jsme prohráli všechny zápasy ve skupině a nerušeně jsme se tak mohli odebrat na večerní oslavy. Více informací o našich výsledcích, včetně několika fotografií, najdete zde.

20.6. Sestupujeme do 6. ligy :-(
Naší soupeři nezaváhali tak jako my, a proto definitivně sestupujeme do 6. ligy. Asi zaslouženě, jelikož jsme toho tuto sezónu moc nepředvedli. V pár větách jsem ji shrnul do naší historie:
Většinu zápasů jsme odehráli na domácím hřišti, kterým se stala umělá tráva na Meteoru 8. Pravděpodobně největší hřiště na HL, na které by se do pole hodili ještě 2 hráči navíc. Celá sezóna se nesla ve znamení hledání formy
a neschopnosti útoku dát z vyložených šancí gól. Předváděné výkony byly matné a vyznačovaly se zbytečnými chybami v obraně, které soupeři nekompromisně trestali. Většina soupeřů nás sice nepřehrála, ale naše nemohoucnost nás v pár zápasech stála vítězství. Celkově pouze 3 vítězství a 2 remízy na udržení v 5. lize nestačily. Už předcházející 2 sezóny jsme se v 5. lize zachraňovali na poslední chvíli a to ještě s notnou dávkou štěstí, do třetice už to bohužel nevyšlo. Je z toho patrná sestupná tendence našeho mužstva. Mužstvo máme sice starší, ale kvalitou do 5. ligy jistě patří. Jenom bychom měli zase působit kompaktnějším a sehranějším dojmem, což bude vzhledem k absenci vůdčího typu obtížně splnitelné přání.

18.6. 11. kolo: Killing Power FC - Tajfun AC 1:3 (1:1)
Poslední zápas jsme odehráli za tropického počasí na sice travnatém, ale velmi nerovném hřišti. Poprvé v historii pískal náš zápas profesionální rozhodčí delegovaný svazem, což bylo na jeho dobrém výkonu znát. Bod by nám zajistil záchranu, ale nakonec se tak nestalo. Poločas skončil ještě 1:1, ale ve druhé půli jsme dostali další 2 góly a náš osud se zpečetil. Opět jsme umožnili soupeři dát góly a naopak na naše šance jsme se hrozně nadřeli.
Prohra nás pravděpodobně pošle do 6. ligy, ještě existuje teoretická naděje, kdyby další 2 sestupem ohrožené týmy taky prohráli. Takže si ještě 2 dny počkáme a uvidíme.

4.6. 9. kolo: Killing Power FC - Gente-Yeti FC 3:0 (0:0)
V zápase rozhodujícím o našich šancích na záchranu jsme podali proti aktuálně 3. týmu tabulky bojovný a odpovědný výkon, který nám přinesl
vítězství. Sešli jsme se pouze v šesti, a tak naše vyhlídky před zápasem nebyly nejlepší. Nakonec jsme překvapivě byli nebezpečnějším týmem. V první půli jsme ještě nedali gól, ale ve druhém poločase jsme konečně naše šance zúročili a dali tři góly. Podali jsme nejlepší výkon sezóny, v zadu jistý Hroch vychytal svou první nulu, před ním jistě a obětavě hrající obrana a vepředu konečně produktivní útok. Vítězství zvýšilo naše šance na záchranu, teď musíme čekat na výsledky dalších zápasů, ale definitivně se rozhodne v posledním kole. Jedinou kaňkou na zápase je naše nízká účast, někteří spoluhráči se na nás prostě pěkně vykašlali. Naštěstí jsme zjistili, že se bez nich v pohodě obejdeme.

28.5. 8. kolo: Killing Power FC - Bez názvu 0:5 (0:2)
Přiblížili jsme se velmi blízko k sestupu. Dnes jsme utržili těžkou prohru, kdy jsme soupeři ulehčili jeho práci individuálními chybami, na kterých se postupně podílela skoro polovina našeho týmu. Do konce
sezóny nám zbývají poslední 2 zápasy, potřebujeme minimálně jeden z nich vyhrát. Šance ještě existuje, ale již nesmíme zaváhat.

21.5. 7. kolo: Killing Power FC - Bandidoz 2:3 (0:1)
Divácky atraktivní zápas plný zvratů, který jsme v samém závěru ztratili. V prvním poločase se soupeř ujal vedení, ale vše zajímavé se dělo až ve druhém. Nejdříve Matys potrestal chybu obrany a vyrovnal na 1:1. Následně chtěl rozhodčí proti nám odpískat penaltu, ale po konzultaci s čárovým rozhodčím ji nakonec odvolal. Po chytré přihrávce od Geroje Matys zvýšil na 2:1. Naše aktivní hra vyústila v penaltu za podražení Geroje. Daník však nastřelil jen tyč. Pár minut před koncem zápasu už to vypadalo, že máme důležité vítězství na dosah, jenomže soupeř udeřil a jeho dva góly znamenaly obrat výsledku zápasu. K tomu již není co dodat.

14.5. 6. kolo: Killing Power FC - Atlanta Žižkov FC 1:1 (0:1)
Vše podstatné se odehrálo na začátku a konci zápasu. Hned v první minutě jsme dostali gól po malém důrazu naší obrany, vyrovnat se nám podařilo několik minut před koncem zápasu. Vydřená remíza po urputném boji, kdy obě mužstva měla problém přizpůsobit se mokrému a rychlému trávníku. Každý bod se v naší situaci počítá, ale ještě bychom potřebovali v posledních zápasech vybojovat minimálně dvě vítězství.

8.5. 5. kolo: Killing Power FC - Sokol Vysočany C 1:3 (0:0)
V oslabené sestavě jsme dnešní zápas nezvládli hlavně fyzicky. Proti mnohem mladšímu a herně vyzrálejšímu soupeři jsme odehráli dobrý první poločas, kdy jsme se úspešně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Ve druhém poločase jsme udělali v rozehrávce několik chyb, které soupeř dokonale využil ke vstřelení tří gólů. Potom jsme hru otevřeli, což v kombinaci s rychle odcházející fyzičkou umožnilo soupeři vytvořit několik gólových šancí. Jen jeho neuvěřitelné selhání v koncovce nás uchránilo od dalších gólů. Na konci zápasu výsledek korigoval Geroj pěknou střelou z přímého kopu.

1.5. 4. kolo: Killing Power FC - Samson Bonella B 1:2 (1:1)
Dnešní zápas nás zavedl daleko od naší domácí půdy, což asi mělo za následek naší
prohru. Skoro v plné sestavě jsme nebyli schopni proměnit spoustu jasných gólových šancí. Už v první půli mohl být zápas rozhodnutý, ale naše koncovka byla dnes opravdu hodně mizerná. Soupeř toho dokonale využil a získal tak 2 body.

23.4. 3. kolo: Killing Power FC - Penélope Cruz 3:1 (2:0)
V početné sestavě jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky a dle papírových předpokladů jsme
vyhráli. Soupeř byl znatelně slabší, jen naše malá produktivita ho uchránila od většího gólového přídělu. Občas jsme předvedli náznaky kvalitního herního projevu, ale i tak bylo v naší hře plno hluchých míst. Doufejme, že příště to bude zase o něco lepší.

17.4. Předehrávka 10. kola: Killing Power FC - K.T.S. FC 1:1 (1:0)
V oslabené sestavě jsme vybojovali alespoň
remízu. Soupeř byl v útoku mnohem nebezpečnější, ale díky bojovnému výkonu v obraně a Hrochovým zákrokům jsme nakonec remízu ubránili. V útoku jsme se trápili, náš jediný gól dal Chorche z rychlého protiútoku.

17.4. Nové klubové foto
Na stránkách naleznete nové klubové foto pro tuto sezonu.

9.4. 2. kolo: Killing Power FC - Paraguay 2:1 (1:1)
Konečně jsme mohli hrát na svém novém domacím hřišti a hned jsme na něm získali naše první vítězství. Soupeř se  sice po chybě obrany ujal vedení, ale ještě do konce poločasu jsme dokázali vyrovnat. Nakonec se po několika neproměněných šancí minutu před koncem zápasu trefil Matys a rozhodl o našem vítězství. Hřiště je sice o něco větší, ale když se mu dokážeme přizpůsobit, tak bychom mohli bodovat i v dalších domácích zápasech.

2.4. 1. kolo: Killing Power FC - Mord RFC 1:2 (1:1)
Za pěkného jarního počasí jsme vstoupili do nové sezony, bohužel jsme ale
prohráli. Hrál se celkem pohledný fotbal, kdy remíza by byla zasloužená. Za stavu 1:1 jsme nedali penaltu, o chvíli později soupeř rozebral naši obranu a dal vítězný gól. Příští zápas hrajeme na domácím hřišti, tak snad již budeme bodovat.

26.3. Killing Power FC - Křídla Ďáblic
Přátelský zápas proti mužstvu 2. ligy se nakonec nekonal. Díky nepochopitelnému jednání správce hřiště v Zákostelní bylo hřiště již obsazeno někým jiným:-(. Tak jsme si alespoň dali pivko, párek a jeli zase domů.

22.3. Sezóna Jaro 2006
Naše stránky jsou již připraveny na novou sezónu Jaro 2006, hlavně zde najdete aktuální rozpis zápasů a pískání. Ještě před zahájením sezóny nás čeká v neděli 26.3. od 10.00 h. na Zákostelní přípravný zápas proti Křídlům Ďáblic. A potom hurá do boje o postup do 4. ligy.