AKTUALITY 2005

30.11. Sezóna Podzim 2005
Převratná sezóna v historii našeho mužstva, kdy jsme poprvé odehráli celou sezónu na domácím hřišti. A to dokonce na umělé trávě a pod umělým osvětlením. Vzhledem k pravidelnému pátečnímu večeru jsme se na zápasy scházeli v hojném počtu. Ani všechny tyto skutečnosti nám bohužel nepomohly k lepším výsledkům. Příliš mnoho individuálních chyb v obraně a neschopnost dát gól nás předurčilo k bojům o záchranu. Nakonec jsme se zachránili na 9. místě (3-4-4 20:15 10b.), ale spíše díky ještě horším výsledkům našich soupeřů. Jenom občas jsme se dokázali přiblížit našim výkonům, které jsme předváděli v úspešných sezónách. Příští sezónu snad zvládneme lépe a konečně se již dočkáme vytouženého návratu do 4. ligy.

25.11. 11.kolo: Killing Power FC - Junior Motol 3:2 (1:1)
V posledním zápase již ani jednomu z týmů o nic nešlo. Za mrazivého sobotního dopoledne jsme se s toutou sezónou HL rozloučili vítězstvím. Soupeři se vždy podařilo naše vedení dotáhnout, ale na náš poslední gól již nedokázal odpovědět. Konečně můžeme na tuto celkem nepovedenou sezónu zapomenout, příští rok snad opět ukážeme lepší herní kvalitu a hlavně koncovku.

18.11. 10.kolo: Killing Power FC - Efficenza AC 0:1 (0:0)
V předposledním zápase celkem slušné úrovně jsme opět vyhořeli v koncovce. Soupeři tak k vítězství stačil pouze jediný gól. Naše produktivita v této sezóně je opravdu tragická a je příčinou našeho boje o záchranu. Před posledním zápasem je již skoro jisté, že jsme 5. ligu nakonec se štěstím udrželi. Existuje sice ještě možnost našeho sestupu, ale je jen spíše v oblasti teorie.

4.11. 9.kolo: Killing Power FC - Eclipse 1:1 (1:0)
Tak jsme o něco zvýšili naše šance na záchranu, když jsme uhráli důležitou remízu. Dnes jsme podali proti silnému soupeři kvalitní výkon, na který se místy dalo i dívat. Vypracovali jsme si i dost gólových šancí, ale pořád je žalostná naše koncovka. Naše záchrana teď vypadá velmi slibně, ale ještě si musíme počkat na výsledky tohoto kola.

21.10. 8.kolo: Killing Power FC - Démoni 1:2 (0:1)
Opět další prohra, která nás definitivně odsoudila k záchranářským pracem. Zase rozhodly zbytečné individuální chyby, které náš soupeř nemilosrdně potrestal. V útoku se opět trápíme v koncovce, kdy se soupeřův brankář většinu času nudí v bráně. Za stavu 0:2 jsme začli hrát více aktivně a důrazně, ale na obrat zápasu již bylo pozdě. Teď již nezbývá než v posledních třech kolech pořádně zapnout, protože se ve výsledném hodnocení bude počítat každý bod.

14.10. 7.kolo: Killing Power FC - Cvrčci FC 0:2 (0:0)
Druhá prohra v sezóně. Co k ní dodat? Dvě chyby v obraně = dva góly, skoro žádná šance = žádný gól. To se potom těžko vyhrává, hlavně v útoku jsme vůbec nic nepředvedli, většina našich střel končila mimo bránu. Zatím se nám moc herně nedaří, jestli v těchto výkonech budeme pokračovat, tak nás ke konci sezóny čekají záchranářské práce.

7.10. 6.kolo: Killing Power FC - Strage Lord´s 2:2 (0:1)
Zápas sice skončil remízou, ale na počet hráčů jsme zcela jasně vyhráli 12:6. Naši početní převahu jsme opět nedokázali využít k vítězství. Už to sice vypadalo, že dokonce zvítězíme, když se v předposlední minutě na 2:1 trefil Papén, ale soupeř v poslední sekundě zápasu srovnal krásnou střelou z přímého kopu. Jak se opět ukázalo, fotbal není o kvantitě, ale kvalitě. A tu my momentálně nemáme. Nedokážeme využít předností umělé trávy, která je tak pro naši předváděnou hru zbytečným luxusem.

30.10. 5.kolo: Killing Power FC - Pyjavice FK 0:0 (0:0)
Dnes jsme nastoupili proti vedoucímu týmu naší tabulky. V první půli byl lepší soupeř, ve druhé jsme se zase do více šancí dostali my, takže remíza je nakonec zasloužená. Jenom opět to proměňování šancí!! Šance máme, ale gólů moc nedáváme.

23.9. 4.kolo: Killing Power FC - Los Bimbananos 1:1 (0:0)
Na zápas jsme cestovali až na umělou trávu na Prahu 4. Sešli jsme se pouze v 6, takže jsme před zápasem měli obavy o výsledek. Dokonce Matys musel jít hrát do obrany. Nakonec jsme ale zodpovědnou hrou vybojovali remízu. Ta je určitě cenná, ale vzhledem k vývoji zápasu jsme mohli i v pohodě vyhrát. Vytvořili jsme si spoustu gólových šancí, ale opět jsme totálně zklamali v jejich zakončení. Příště se snad již sejdeme v plném počtu.

16.9. 3.kolo: Killing Power FC - Lipodur FC A 2:4 (1:2)
Za trvalého deště jsme utpěli první porážku. V první půli byl soupeř lepší a hned 2 góly dokázal potrestat naše chyby. Do konce 1. poločasu jsme ještě snížili a zachovali si tak naději na obrat zápasu. Ve 2. poločasu ale soupeř opět trestal naše chyby a 2 rychlými góly rozhodl o svém vítězství. Sice jsme potom měli více ze hry my, ale z našeho tlaku jsme dokázali vytěžit už jenom jeden gól. Na naší hře se také určitě projevila velká neúčast našich obránců, příště se snad sejdeme v plném počtu a získáme nějaké body za vítězství.

9.9. 2.kolo: Killing Power FC - Torpédo Hulín FC 4:0 (2:0)
Konečně jsme se dočkali prvního vítězství v sezóně. Díky problémům s osvětlením jsme začali skoro s hodinovým zpožděním, které ale nakonec nemělo negativní vliv na náš výkon. Měli jsme ještě několik slibných šancí, ale ty už jsme nedokázali využít. Vstup do sezóny se nám zatím vyvedl, tak doufejme, že i v dalších zápasech ztratíme minimum bodů. Také jsme na dnešním zápase pořídili nové klubové foto.

2.9. 1.kolo: Killing Power FC - Káca FC B 2:2 (0:1)
Dnes jsme otevřeli novou kapitolu v historii našeho mužstva. Poprvé odehrajeme sezónu na domacím hřišti, kterým se stala umělá tráva ve Vysočanech (Zákostelní). Výborné hřiště s kvalitní umělou trávou, osvětlením a dobrým zázemím (tím myslím šatny, sprchy a hospodu:-). Sešli jsme se skoro v maximálním počtu a hned na úvod odehráli utkání hrané ve velmi svižném tempu, které nakonec skončilo spravedlivou remízou.Hřiště je dost velké, takže jsme si všichni pěkně zaběhali. Bylo také občas znát, že jsme si ještě nestačili zvyknout na hřiště a i nový míč. Předpokládám, že se to bude zápas od zápasu lepšit a domácí hřiště se stane naší velkou výhodou a odrazovým můstkem pro návrat mezi elitu.

18.8. Sezóna PODZIM 2005
Skončila letní přestávka a před námi je opět další sezóna HL. Je to již naše 33. sezóna a proto jsme si nadělili dárek v podobě domácího hřiště ve Vysočanech (Zákostelní). Skoro celou sezónu odehrajeme na umělé trávě za umělého osvětlení a tak jsou všichni v očekávání, jak tato převratná událost bude mít vliv na náš herní projev a výsledky. Na našich stránkách je již zveřejněn aktuální rozpis zápasů.

28.6. Sezóna JARO 2005
Velice nepodařená sezóna, kdy jsme jen se štěstím nesestoupili. V celém jejím průběhu jsme podávali velice rozpačité výkony a vyjma několika světlých momentů jsme nebyli schopni předvádět náš osvědčený a úspešný styl hry. Působili jsme velice nekompaktním dojmem, kdy jsme občas nevěděli, co a kde máme hrát. To vedlo k tomu, že třeba ve dvou zápasech jsme nedokázali uhájit dvoubrankové vedení a nepochopitelně jsme soupeři umožnili otočit vývoj zápasu, který jsme do té doby měli pod kontrolou. Ke všemu jsme ještě na posledních pár zápasů přišli o Pavla Bočana, který při obětavém zákroku utrpěl zlomeninu prstu. Do brány tak musel na konec sezóny zaskočit Petr Jančík. V několika zápasech za nás začal hrát Miroslav Mikula, který by měl posílit naše mužstvo. Od příští sezóny bychom měli hrát na umělém povrchu, tak uvidíme, zda nám to pomůže či uškodí.

23.6. 11.kolo: Killing Power FC - MVS Vršovice B 2:3 (1:0)
Sezónu jsme zakončili tak, jak jsme ji začali. Ještě na začátku 2. poločasu jsme vedli 2:0, ale nakonec jsme nepochopitelně
prohráli 2:3. Jenom vítězství nám zaručovalo jistotu záchrany, ale naštěstí i Maverick svůj poslední zápas prohrál a tak jsme 5. ligu s velkým štěstím zachránili. Poslední zápas tak symbolicky završil naší nepovedenou sezónu, kdy jsme po celý její průběh podávali velmi rozpačité výkony.

20.6. Nová adresa www stránek - killingpowerfc.com
Došlo k přesunu našich www stránek na jiný server a zároveň ke změně jejich adresy. Nová adresa je killingpowerfc.com (lze i www.killingpowerfc.com). Díky tomu byly také všem hráčům zřízeny e-maily ve tvaru přezdívka@killingpowerfc.com (viz. Hráči). Do konce roku poběží stránky v testovacím provozu a když se změna osvědčí, tak dojde i ke změně odkazů na vyhledávacích serverech (Seznam, Centrum, ...). Na původní adrese je nastaveno přesměrování na tuto novou adresu.

9.6. 10.kolo: Killing Power FC - Maverick 4:0 (1:0)
V přímém souboji o sestup jsme uspěli a zaslouženě
vyhráli. K jistotě záchrany by nám měl stačit jeden bod z posledního zápasu. Dnes se do historie našeho týmu zapsali oba naši brankáři (zraněný Hroch i dočasně zaskakující  Papén). Papén dal důležitý druhý gól přímo z výkopu a třetí gól (a zároveň svůj první gól v HL) dal Hroch, který opět nastoupil v útoku. Teprve ve 2. poločasu jsme naši převahu dokázali vyjádřit i brankově a to jsme ještě zahodili spoustu gólových šancí. Ještě nám sice chybí malý krůček k záchraně, ale když příště předvedeme stejný výkon, tak o ni nemám strach.

31.5. 9.kolo: Killing Power FC - VŠSK MFF UK C 3:4 (1:1)
Po jednoznačně nejlepším výkonu v této sezóně jsme nešťastně
prohráli s aktuálně 2. týmem naší tabulky. Třikrát jsme se dostali do vedení, ale soupeř vždy dokázal vyrovnat. Nakonec se mu podařilo dát vítězný gól v poslední minutě zápasu. Celý zápas jsme odehráli bez střídání a soupeře jsme zaskočili taktickým manévrem, kdy jsme do útoku nasadili zraněného Hrocha a do brány Papéna. Oba si na nových pozicích vedli mimořádně dobře. Škoda, že jsme výborně rozehraný zápas nedotáhli do vítězného konce, vítězství by rapidně zvedlo naše šance na záchranu.

24.5. 8.kolo: Killing Power FC - Jouda CK 3:2 (2:1)
Naše forma jde pomalu nahoru, dnes jsme
vyhráli nad 4. týmem naší skupiny. Naši hru jsme založili na kvalitní obraně a rychlých protiútocích, což se nám nakonec vyplatilo. Soupeř sice vedl 1:0, ale během 2 minut se nám  podařilo výsledek obrátit na 2:1. V příštím kole nás prověří 2. tým tabulky a tento zápas bude pro nás rozhodující, hodně napoví o našich šancích na záchranu.

17.5. 7.kolo: Killing Power FC - Devils of Resslovka 1:1 (1:1)
Po celkem vydařeném a bojovném výkonu jsme vybojovali alespoň
remízu. Sice jsme nepodali úplně optimální výkon, ale občas jsme předvedli naší jednoduchou hru, která nám v minulých sezónách přinesla odpovídající výsledky. Jsme pořád na hranici sestupu a v posledních kolech nám půjde o všechno.

12.5. 6.kolo: Killing Power FC - Daltonové 0:2 (0:2)
Naše špatné výkony pokračují, dnes jsme
prohráli v přímém souboji o sestupovou pozici. Ve zbývajících zápasech musíme zabrat, protože jinak nás čeká 6. liga, což jistě nikdo z nás nechce.

5.5. 5.kolo: Killing Power FC - Bílá liga AC 2:1 (1:1)
Proti poslednímu týmu naší skupiny jsme konečně utrpěli důležité
vítězství. Opět jsme předvedli výkon, který měl s pohledným fotbalem málo společného. Nakonec nám pár minut před koncem zápasu zajistil vítězství Papén. Je to ale hubené vítězství, když vezmeme v úvahu, že soupeř hrál celý zápas bez střídání a chytal mu zraněný hráč z pole. Hlavně že jsme vyhráli, protože tohle vítězství může mít pro nás na konci sezóny cenu zlata.

26.4. 4.kolo: Killing Power FC - Steve 1:4 (0:3)
V dnešním zápase jsme se na špatný terén vymlouvat nemohli, protože jsme hráli na umělé trávě. Soupeř nám opět uštědřil lekci z fotbalu a proměňování šancí. Z prvních 4 střel jsme dostali 3 góly. My se v útoku naopak velmi trápíme a ani naše obrana není neprostupná. Tato prohra nás
definitivně odsoudila k záchranářským bojům. Jestli budeme v těchto výkonech pokračovat i nadále, tak nás na podzim opravdu čeká 6. liga.

21.4. 3.kolo: Killing Power FC - Socra FC AFK Karlín 0:2 (0:2)
Odevzdaný výkon bez potřebného důrazu a naše střelecká impotence nám přinesly zaslouženou
prohru. Několik šancí na vyrovnání jsme si sice vytvořili, ale nedokázali jsme se trefit ani do prázdné brány. Jestli budeme v těchto výkonech pokračovat i nadále, tak nás čeká boj o záchranu.

12.4. 2.kolo: Killing Power FC - Ruzyně 1995 AC 3:2 (0:1)
Konečně jsme se dočkali první
výhry. Opět jsme nepodali nijak oslinivý výkon, na začátku druhého poločasu jsme už dokonce prohrávali 2:0, ale nakonec se opět střelecky probudil Papén. Vítězný gól nakonec vstřelil Pitbul, který tak završil náš obrat zápasu. Je vidět, že jsme se v minulém zápase od soupeře něco přiučili. Snad nám tato výhra konečně vrátí chuť do hry a nastartuje nás k mnohem lepším výkonům.

5.4. 1.kolo: Killing Power FC - Reage boys 2:5 (2:0)
Do nové sezóny jsme vstoupili prohrou a odevzdaným výkonem. Po prvním poločase jsme sice pohodlně vedli 2:0, ale druhý poločas se nám vůbec nevydařil. Soupeř totiž stačil během několika minut otočit zápas na 3:2, potom jsme se na hřišti už jenom trápili. Do konce zápasu jsme ještě stačili dostat další dva góly a soupeř tak završil svůj nevídaný obrat. Nové dresy nám moc štěstí nepřinesly, dáme jim ale ještě jednu šanci.

16.3. Sezóna JARO 2005
Po dlouhé zimní přestávce jsme se konečně dočkali nové sezóny HL. Všechny aktuální informace již naleznete na našich stránkách, jedná se hlavně o rozpis zápasů a pískání.