AKTUALITY 2004

5.12. Sezóna PODZIM 2004
Odehráli jsme celkem dobrou sezónu, kdy jsme po celou dobu patřili mezi nejvážnějšími adepty na postup. Konec sezóny nám ale výsledkově zcela nevyšel, což nás připravilo o postup. Ze všech týmů ve skupině jsme měli sice nejlepší obranu a brankáře, ale v útoku se nám vůbec nedařilo. Žádný z týmu nás v této sezóně nijak výrazně fotbalově nepřehrál, většinou o ztrátě našich bodů rozhodla naše nemohoucnost proměnit zcela jasné gólové šance (nutno podotknout, že těch jsme si dokázali vytvořit celkem dost). Soupeř pak tato naše zaváhání bez milosti potrestal. V této sezóně jsme přepisovali historii, když jsme několik utkáních odehráli na umělé trávě a dokonce i za umělého osvětlení.

5.12. 11.kolo: Killing Power FC - Viterra SC 2:3 (1:1)
Podzimní sezónu jsme zakončili prohrou s posledním týmem tabulky a odevzdaným výkonem. Definitivně tak nepostupujeme a ani vítězství by nás do 4. ligy neposunulo, protože Horst 1.FC stejně vyhrál. O naší prohře rozhodla impotence v útoku, kdy jsme opět nebyli schopni proměnit zcela jasné gólové příležitosti. Soupeř byl v koncovce mnohem efektivnější.

21.11. 10.kolo: Killing Power FC - Horst 1.FC 0:1 (0:0)
Dnešní prohrou jsme pravděpodobně definitivně pohřbili naše postupové naděje. Velmi vyrovnané utkání, kdy se obě mužstva střídavě tlačila před soupeřovu bránu. Nakonec měl soupeř více štěstí, když se v závěru zápasu ujala jedna z jeho mála střel na bránu s následnou pohotovou dorážkou. Remíza by byla sice spravedlivější, ale tentokrát se štěstí přiklonilo k soupeři.

14.11. 9.kolo: Killing Power FC - Hattrick Prosek FC 1:1 (1:0)
Dnešní zápas nám nevyšel podle našich představ. V první půli jsme sice potvrzovali roli favorita, ale z našeho tlaku jsme dokázali vytěžit jen jeden gól. Ve druhé půli soupeř vycítil šanci na dobrý výsledek a naši křečovitou hru potrestal vyrovnávacím gólem. Můžeme jen poděkovat Hrochovi, že jsme nakonec neprohráli. I přes dnešní zaváhání máme pořád vysoké šance na postup, protože Horst 1.FC nečekaně prohrál s posledním týmem tabulky. O postupu se rozhodne v přímém souboji, kdy příští týden hrajeme s Horstem 1.FC. Vítězství by nám již zajistilo postup.

7.11. 8.kolo: Killing Power FC - Farkáň 92 1.FC 1:0 (0:0)
Na skoro neregulérním terénu, kdy třetina hřiště byla pod vodou, jsme vydřeli velice důležité vítězství. Porazili jsme vedoucí tým tabulky a opět se tak vrátili na postupové místo. Byl to velmi vyrovnaný boj, kdy obě mužstva bojovala nejen se soupeřem, ale i s terénem. Nakonec se štěstí přiklonilo k nám, když jsme proměnili jednu z mála gólových šancí a dali jediný gól utkání. A to nám ještě jeden gól nebyl uznán, což zapříčinilo několikaminutové zdržení a odchod jednoho z trojice rozhodčích. Za zmínku ještě stojí to, že se jedná o Hrochovu pátou nulu v této sezóně.

31.10. 7.kolo: Killing Power FC - AG team 1:1 (0:0)
Odehráli jsme další historický zápas, když jsme poprvé hráli HL za umělého osvětlení. Čekal nás velice houževnatý soupeř, kdy se celý první poločas nedokázal nikdo prosadit. Ve druhém poločase jsme sice dali první gól, ale bohužel se soupeři podařilo v předposlední minutě vyrovnat. Nutno ale konstatovat, že výsledná remíza je zasloužená. Ještě pořád máme velkou šanci na postup, ale musíme vyhrát v příštím zápase, ve kterém nás čeká jeden z kandidátů na postup (aktuálně 2. tým tabulky).

24.10. 6.kolo: Killing Power FC - Pomeranč FC 3:0 (2:0)
Konečně jsme zase vyhráli, což bylo důležité, abychom neztratili kontakt se špičkou. Naše vítězství bylo zasloužené, když jsme o vývoji zápasu rozhodli již v prvním poločase. Hlavně musíme bodovat i v dalších zápasech, protože teď se začíná rozhodovat o tom, kdo bude v posledních kolech hrát o postup.

17.10. 5.kolo: Killing Power FC - Sokol Vysočany C 0:2 (0:1)
Dnešní prohrou definitivně skončila naše série neporazitelnosti, když jsme posledních 15 zápasů v řadě neprohráli. Nebyli jsme sice dnes horším týmem, ale na rozdíl od soupeře jsme nedokázali proměnit ani jednu z mnoha gólových šancí. I přes tuto prohru není nic ztraceno, ale musíme v dalších zápasech opět začít bodovat.

10.10. 4.kolo: Killing Power FC - Síla vůle 1:1 (1:0)
Udrželi jsme sice naší šňůru v neporazitelnosti, ale ztratili jsme první bod za remízu. V prvním poločase jsme byli o něco lepším týmem, ale soupeř se s přibývajícími minutami rozehrál k velmi dobrému výkonu. Ve druhém poločase nás dostal pod tlak, bohužel se nám z rychlých protiútoků nepodařilo dát rozhodující gól. Nakonec se mu 5 minut před koncem podařilo vyrovnat a zápas skončil zaslouženou remízou.

3.10. 3.kolo: Killing Power FC - Rokoska 2:0 (1:0)
Naše spanilá jízda pokračuje!. Ani ve třetím zápase jsme nenašli přemožitele, když Hroch vychytal již svou třetí nulu. Skóre neodpovídá vývoji zápasu, protože soupeř byl celkem neškodný a hlavně ve 2. poločase jsme měli několik jasných gólových šancí, které jsme ale trestuhodně zahodili.

19.9. 2.kolo: Killing Power FC - Modrý balet 7:0 (2:0)
Historicky první zápas na umělém povrchu skončil naší vysokou výhrou. Ve druhém poločase jsme soupeře definitivně zlomili a svou převahu vyjádřili i brankově. Soupeř sice občas zazlobil z rychlých protiútoků, ale s těmi jsme si poradili. Papén s Matysem nastříleli hattrick a Hroch vychytal svou druhou nulu.

12.9. 1.kolo: Killing Power FC - Kovárna PC 2:0 (0:0)
Do nové sezóny v 5. lize jsme vstoupili úspěšně, když jsme v prvním kole zaslouženě vyhráli. I když na naší hře bylo znát, že se jedná o první zápas, tak jsme soupeře zcela jasně přehráli. Vytvořili jsme si i plno gólových šancí, ale dokázali jsme zužitkovat pouze dvě z nich.

17.8. Sezóna Podzim 2004
Po krátké letní přestávce jsme se konečně dočkali další sezóny HL. Všechny informace, které se týkají nové sezóny HL, již naleznete na našich stránkách. Hlavně se jedná o aktuální rozpis zápasů, pískání a propozice soutěže.

17.7. Veltěž Open 2004
Letní přestávku jsme tradičně vyplnili účastí na tomto našem oblíbeném turnaji. První dva zápasy ve skupině se nám vůbec nevydařily, což rozhodlo o tom, že jsme nepostoupili do závěrečných bojů. Odpoledne jsme se tak mohli nerušeně věnovat oblíbeným pivním radovánkám.

23.6. Sezóna JARO 2004
Nejúspěšnější sezóna v historii našeho klubu, která znamená postup zpátky do 5. ligy (konečně se zastavil náš propad). Za celou sezónu jsme nenašli přemožitele a získali tak rekordní počet bodů (20). Za úspěchem stojí kvalitní brankář (5 vychytaných nul) s nepropustnou obranou (jen 7 obdržených gólů) a také vysoká produktivita našeho útoku (slušných 31 gólů). Určitě na naše výkony měla také vliv velmi dobrá docházka. Proti mnohdy věkově mladším mužstvům jsme se dokázali prosadit díky zkušenostem z našeho dlouholetého působení ve vyšších soutěžích. Doufejme, že i na podzim se nám bude dařit a my se opět vrátíme do 4.ligy.

21.6. 11.kolo: Killing Power FC - Slovan Amatéři 4:2 (1:2)
Ani v posledním zápase jsme nenalezli přemožitele. Po prvním poločase jsme sice prohrávali, ale ve druhém poločase se nám povedl dokonalý obrat zápasu. Máme tak za sebou nejúspěšnější sezónu za min. posledních 13 let (viz. historická tabulka) a historický postup z 1. místa. Doufejme, že nám to vydrží i na podzim a my se znovu vrátíme do 4. ligy.

14.6. 10.kolo: Killing Power FC - RSC KV junioři 3:0 (0:0)
Na velmi nerovném terénu jsme opět vyhráli jen díky zlepšené hře ve 2. poločase. Tato výhra znamená, že definitivně POSTUPUJEME DO 5. LIGY. V posledním zápase půjde maximálně jen o to, zda udržíme 1. místo a naší dosavadní neporazitelnost.

7.6. 9.kolo: Killing Power FC - Reka Immobillien 3:0 (0:0)
Ani v 9. kole jsme nenašli přemožitele. Opět jsme potvrdili roli favorita a zaslouženě vyhráli, hlavně díky zlepšené hře ve 2. poločase a Hrochovi v bráně. Udělali jsme další důležitý krok k vytouženému postupu do 5. ligy. K postupu by nám měl stačit už jenom pouhý bod.

24.5. 8.kolo: Killing Power FC - Pinkertons 1.FC 5:1 (3:0)
Proti poslednímu týmu tabulky jsme na rozbahněném terénu potvrdili roli favorita. Již po několika minutách jsme vedli 3:0 a rozhodli o našem vítězství. Pořád jsme velmi blízko postupu, ale ještě není nic rozhodnuto.

17.5. 7.kolo: Killing Power FC - Palmeiras Prosek 0:0
V dnešním zápase s 2. týmem naší skupiny jsme uhájili naši dosavadní neporazitelnost a tím i první místo v tabulce. Díky více šancím jsme byli o něco blíže vítězství, ale na druhou stranu můžeme děkovat Hrochovi, který chytnul penaltu.

3.5. 6.kolo: Killing Power FC - Palestra ATVS 3:1 (2:1)
Ani v 6. kole jsme nepoznali chuť porážky. Narazili jsme sice na velmi kvalitního soupeře, ale ani jemu úplně nevyhovoval tvrdý terén, který velmi ztěžoval kontrolu míče. Jedno z rozhodujících utkání nás čeká hned v příštím kole, kdy narazíme na momentálně 2. tým tabulky.

26.4. 5.kolo: Killing Power FC - Kožich FC 1:1 (0:0)
Proti zhuštěné obraně soupeře jsme se nebyli schopni po celý zápas prosadit a ztratili jsme tak první bod v této sezóně. Bylo těžké se na úzkém hřišti prosadit proti soupeři, který bránil v 5 lidech a ani se moc nesnažil hrát fotbal.

19.4. 4.kolo: Killing Power FC - Kmochův odkaz 4:0 (1:0)
V přímém souboji o první místo jsme nezaváhali a zcela jasně jsme zvítězili nad doposud vedoucím týmem naší skupiny. A to jsme ještě neproměnili několik zcela jasných gólových šancí. Za zmínku ještě stojí Hrochova druhá vychytaná nula.

13.4. 3.kolo: Killing Power FC - Vyzunk FM 2:0 (2:0)
Ani ve třetím zápase jsme nezaváhali a získali jsme další dva body. Nepodali jsme sice nijak úchvatný výkon, ale rozhodla hlavně naše zodpovědná hra v obraně. Ještě dvě výhry a můžeme začít oslavovat záchranu 6. ligy.:-)).

5.4. 2.kolo: Killing Power FC - City AC 3:1 (0:0)
V prvním poločase jsme sice zahodili spoustu gólových šancí, ale nakonec jsme rozhodli o našem dalším vítězství. Po velmi dlouhé době jsme výtečně zvládli úvodní zápasy nové sezóny. Do statistik našeho klubu se výrazně zapsal Matys, který dal již svůj 101. gól za náš klub.

29.03. 1.kolo: Killing Power FC - V.I.P. 3:1 (1:0)
Na úvodní zápas jsme se sešli skoro v plném počtu, což se muselo projevit i na hřišti. Do nové sezóny jsme tak vstoupili vítězstvím, když jsme dokázali ve 2. poločase rychle odpovědět na vyrovnávací gól soupeře. Podali jsem celkem solidní výkon, který je příslibem do dalších zápasů.

17.03. Sezóna JARO 2004
A je tu opět nová sezóna HL!! Na základě včerejší registrační schůze jsem aktualizoval naše WWW stránky. Hlavně zde naleznete rozpis zápasůpískání a propozice soutěže. Také si připomeňte disciplinární řád KPFC. Došlo k jedné podstatné změně a to k zásadnímu přepracování základních soutěžních dokumentů (soutěžní řád, pravidla, disciplinární řád). Tyto dokumenty zatím nejsou k dispozici v el. podobě, ale jejich papírovou podobu bude mít u sebe Hroch. Konečně může začít náš boj o návrat mezi elitu.