AKTUALITY 2003

2.12. SESTUPUJEME do 6. ligy !!
Místo očekávaného návratu do 4. ligy nás čeká další sestup. Máme za sebou jednu z nejhorších sezón za posledních několik let. Účast na zápasech byla sice dobrá, jen jsme totálně vyhořeli po herní stránce. Dostali jsme plno zbytečných gólů, v útoku jsme zase nebyli schopni proměnit jasné gólové šance. Jak už to u nás bývá skoro pravidlem, tak jsme dokázali porazit týmy z předních míst tabulky, naopak s adepty na sestup jsme body ztráceli. Je to škoda, protože naše skupina neměla jasné favority. Pevně věřím, že jsme se již dostali na fotbalové dno a proto nás teď čeká pouze cesta nahoru. V roce 2005 můžeme být opět ve 4. lize.

30.11. 11.kolo: Killing Power FC - Oblouci 81 AFC  3:4 (1:2)
I v posledním zápase jsme prohráli, s velkou pravděpodobností nás tak čeká sestup do 6. ligy. Teoretická naděje na záchranu ještě existuje, ale byl by to asi malý zázrak. Dnes jsme konečně po dlouhé době opět hráli fotbal, ale po gólové "přestřelce" se nakonec radoval soupeř. Zase jsme dostali laciné góly a nedokázali proměnit spoustu gólových příležitostí. Klasika, která se opakuje skoro ve všech našich posledních zápasech.

23.11. 10.kolo: Killing Power FC - Netopýr TFC  1:2 (1:1)
Opět jsme udělali další krok k naší cestě do 6. ligy. Zaslouženě jsme prohrális posledním týmem naší skupiny. Rozlosování posledního kola nám vyloženě nepřeje, protože naopak hrajeme proti vedoucímu týmu skupiny. Další adepti na sestup mají v posledním kole mnohem lepší rozlosování, takže naše vyhlídky na udržení v 5. lize nejsou moc dobré. Ale ještě není nic ztraceno a my můžeme překvapit.

9.11. 9.kolo: Killing Power FC - Namo FC  1:2 (1:1)
Po minulých zápasech už to vypadalo, že jsme z nejhoršího venku, ale opak je pravdou. Opět jsme podali špatný výkon a zaslouženě prohráli. Nebyli jsme schopni dát víc gólů z našeho úvodního tlaku, a tak soupeř rozhodl o vítězství 2 góly, které zavinily individuální chyby naší obrany.

9.11. Fotografie
Ve fotogalerii naleznete novou aktuální fotografii našeho klubu. Po dlouhých třech letech už bylo na čase provést její aktualizaci. Do konce sezóny se ještě pokusím udělat několik nových fotek, takže se máte na co těšit.

22.10. 8.kolo: Killing Power FC - Martini BC  0:0 (0:0)
Po statečném výkonu jsme vybojovali remízu, když jsme celý zápas odehráli bez střídání. Ke konci zápasu jsme byli blízko vítězství, ale Matys dokázal během dvou minut nastřelit jen dvě tyče a břevno. Hroch si k dnešním narozeninám nadělil třetí vychytanou nulu.

19.10. 7.kolo: Killing Power FC - SquashArena  1:0 (0:0)
Získali jsme další dva body za vítězství nad aktuálně druhým týmem naší skupiny. Hroch opět udržel čisté konto, což byl důležitý základ k našemu těsnému vítězství. Je vidět, že nám víkendové zápasy vyhovují mnohem víc.

12.10. 6.kolo: Killing Power FC - Hlubany PKC  3:0 (2:0)
Po dlouhé době jsme opět vyhráli, když o výsledku zápasu rozhodl už první poločas. Opět jsme nepodali nijak oslnivý výkon, ale hlavně že se nám podařilo dát nějaké góly. Teď už nás čekají skoro samé víkendové zápasy, což by nám mohlo vyhovovat. No, uvidíme.

9.10. 1.kolo: Killing Power FC - Polo 1.FC  2:2 (1:0)
V první půli jsme soupeře zcela jasně přehrávali, jen jsme naši převahu nedokázali vyjádřit brankově. Po druhém poločase jsme byli naopak rádi, že jsme vydřeli alespoň remízu.

30.9. 5.kolo: Killing Power FC - Estudiantes Praha  1:2 (0:1)
Naše krize dosáhla vrcholu, protože jsme v dnešním kole dokázali prohrát s posledním týmem naší tabulky. Nedaří se nám hlavně střelecky, ale celkově je naše hra velice špatná. Horší vstup do sezóny jsme už dlouho nezažili.

25.9. 4.kolo: Killing Power FC - Bába FC  2:1 (1:0)
Konečně jsme se dočkali první výhry v této sezóně, už bylo opravdu na čase. Byla to hodně vydřená výhra, za kterou můžeme hlavně děkovat Hrochovi, který bravurně zlikvidoval několik nebezpečných střel. Snad už máme počáteční krizi definitivně za sebou. 

15.9. 3.kolo: Killing Power FC - Do Evropy nechceme  1:3 (0:1)
Místo abychom potvrdili, že náš sestup do 5. ligy byl dílem náhody, tak jsme opět prohráli. Rozhodly naše neproměněné šance v úvodu zápasu, kdybychom je využili, tak by se možná zápas vyvíjel jiným směrem. Bohužel se nám vůbec nedaří v koncovce, náš útok je úplně neškodný.

11.9. 2.kolo: Killing Power FC - Pražská hovada  1:2 (0:2)
Do nové sezóny jsme nevstoupili ve vynikající formě, protože jsme hned první zápas prohráli. Soupeř nás položil dvěma rychlými góly v prvním poločase a potom mu již stačilo bránit vedení.

1.9. Sezóna PODZIM 2003
Na našich stránkách naleznete aktuální informace o nadcházející sezóně HL - Rozpis zápasů, Pískání, Hanspaulský gól.

12.7. Veltěž Open 2003
Před letní přestávkou jsme již tradičně ukončili fotbalovou sezonu na turnaji Veltěž Open 2003. Opět jsme tak strávili příjemný letní den a měli jsme dostatek možností vychutnat si travnatý povrch. Více se o průběhu celého turnaje dozvíte z následujícího komentáře.

23.6. Sestupujeme do 5. ligy
Tak už je to jisté, po 4 letech sestupujemedo 5. ligy. K záchraně nám chyběl pouhý jeden bod. O vyrovnanosti naší skupiny svědčí to, že od 4. týmu tabulky nás dělí jenom dva body. Náš sestup zavinil herní výpadek v rozhodujících zápasech, který byl částečně způsoben odchodem několika hráčů (spíše se na nás vykašlali), velmi slabou docházkou a nebývalým počtem zraněných. Je ale pravdou, že i v kompletní sestavě jsme díky špatné koncovce nebyli schopni porazit mnohem horší týmy.

22.6. 11.kolo: Killing Power FC - S.F.O.T.  4:0 (2:0)
V posledním kole jsme sice zvítězili, ale s velkou pravděpodobností to na záchranu nestačilo. V dnešním zápase jsme dokázali, že herně určitě patříme do 4. ligy, ale herní výpadek v důležitých zápasech a zranění několika hráčů nás přesto odsoudilo k sestupu.

15.6. 10.kolo: Killing Power FC - Káca FC  1:9 (0:2)
Káca zcela jednoznačně potvrdila svou roli favorita a uštědřila nám nejvyšší prohruza posledních pět let. Neměli jsme nikoho na střídání, proto bylo těžké klást větší odpor mnohem fotbalovějšímu mužstvu. Káca definitivně rozhodla o svém postupu, nás v posledním kole čeká boj o udržení.

8.6. 9.kolo: Killing Power FC - Gente-Yeti FC  1:3 (0:1)
Opět jsme prohráli !! Nedokázali jsme totiž využít plno gólových šancí, které jsme si za celý zápas vypracovali. Situace se tak opět výrazně komplikuje a nás v posledních zápasech asi čeká  boj o udržení.

1.6. 8.kolo: Killing Power FC - Extáse s.r.o.  1:4 (1:3)
Celý zápas jsme za velkého vedra odehráli pouze v pěti hráčích (včetně brankáře). Soupeři jsme tak výrazně usnadnili naší porážku. Bohužel jsme darovali velmi cenné dva body soupeři, kterého bychom v plném počtu jednoznačně porazili. Proto bych chtěl hlavně "poděkovat" těm spoluhráčům, kterým nestojíme ani za to, aby se nám omluvili ze zápasu. O takové spoluhráče zase nestojím já !!

25.5. 7.kolo: Killing Power FC - Douda-Vagabond  3:2 (1:1)
Ve velmi prořídlé sestavě jsme vybojovali cenné vítězství, díky kterému jsme definitivně opustili sestupové pásmo a upevnili jsme si pozici ve středu naší tabulky.

18.5. 6.kolo: Killing Power FC - Albion  1:3 (1:1)
Po velmi špatném výkonu jsme zaslouženě prohráli. Touto prohrou jsme si opět zkomplikovali situaci, protože jsme neodvrátili možnost sestupu.

17.5. 5.kolo: Killing Power FC - Morová rána 1.FC  6:2 (3:0)
Proti poslednímu týmu naší skupiny jsme dokázali, že fotbal ještě hrát umíme. Celý zápas jsme měli plně pod kontrolou a soupeři jsme nedali sebemenší naději na zvrat zápasu. Naši převahu jsme dokázali vyjádřit i brankově.

27.4. 4.kolo: Killing Power FC - Oranjes 04 FC  1:4 (1:2)
Po nevýrazném a málo bojovném výkonu jsme zaslouženě prohráli. Z dosavadních 4 zápasů jsme získali pouhé 2 body, což znamená, že ve zbývajících zápasech budeme hrát o udržení ve 4. lize.:-(

21.4. 3.kolo: Killing Power FC - Sokol Jinonice A 1:3 (0:2)
Travnaté hřiště nám pravděpodobně nesvědčí, protože jsme na něm zase prohráli. Soupeř dokázal lépe zužitkovat svoje gólové šance.

13.4. 2.kolo: Killing Power FC - New Jersey Devils A 2:1 (1:1)
Až v samém závěru zápasu jsme rozhodli o našem vítězství. Zápas se vyznačoval množstvím neproměněných šancí a závěrečnou hromadnou rvačkou, do které se zapojili i někteří diváci.

6.4. 1.kolo: Killing Power FC - KNP Zbraslav 0:1 (0:0)
Vstup do nové sezóny HL se nepovedl podle našich představ. Odehráli jsme vyrovnaný zápas, který měl skončit spravedlivou remízou. Bohužel o naší těsné prohře rozhodla individuální chyba v samém závěru zápasu.

17.3. Sezóna JARO 2003
Na našich stránkách naleznete všechny důležité informace, které se týkají nadcházející sezóny Hanspaulky - rozpis zápasů, pískání, hanspaulský gól, seznam hřišť. Vzhledem k situaci na PSMF jsou rozpisy zápasů a pískání neúplné. Kompletní rozpisy obdržíme do konce měsíce dubna.

17.3. Memoriál Milana Javornického 2003 - skupina
O víkendu jsme sehráli poslední dva zápasy ve skupině. Oba zápasy jsme zcela zaslouženě vyhráli a potvrdili tak roli favorita. Ve skupině jsme celkem získali 7 bodů. Naše skóre 12:0 ukazuje, že Hroch má po zimní přestávce vynikající formu.

11.3. Memoriál Milana Javornického 2003
Více informací o naší účasti naleznete zde.

11.2. Memoriál Milana Javornického 2003
Před začátkem jarní ligové sezóny jsme se přihlásili na Memoriál Milana Javornického 2003. Rozpis našich zápasů (včetně termínů pískání) naleznete zde.

Copyright © 2003, Petr Mlateček - Killing Power FC