AKTUALITY 2002

18.11. Sezóna Podzim 2002
Tak už máme za sebou další ročník HL, který se dá označit jako úspěšný. Do posledního kola jsme bojovali o postup do 3. ligy, který nám opět těsně unikl. O postup jsme se hlavně připravili vlastní chybou, když jsme nezvládli některé důležité zápasy. Tato sezóna se vyznačovala velmi vyrovnanou skupinou s minimálními bodovými rozdíly v tabulce. Na závěr děkuji všem příznivcům za jejich podporu.

17.11. 11.kolo: Killing Power FC - Káca FC 2:3 (1:1)
Po špatném a nevýrazném výkonu jsme zaslouženě prohráli a definitivně jsme tak pohřbili naše šance na postup. Naše prohra rozhodla také o tom, že neudržíme finančně ohodnocené třetí místo v tabulce.

10.11. 9.kolo: Killing Power FC - Brunet contra Fotbal 6:1 (3:0)
V dnešním zápase jsme zcela jasně potvrdili roli favorita. Naše vítězství rozhodlo o tom, že náš dnešní soupeř bude příští sezónu hrát 5. ligu. Myslím si, že naše postupové naděje jsou jen v teoretické rovině, protože Gepard AFC si už postup vzít nenechá.

3.11. 10.kolo: Killing Power FC - Gepard AFC 2:4 (1:1)
V jednom z rozhodujících zápasů jsme nezvládli jeho závěr, když jsme v posledních minutách inkasovali dva góly. Odehráli jsme velice pěkný zápas (i díky soupeři), který ale měl skončit spravedlivou remízou. Touto prohrou jsme si situaci v čele tabulky notně zkomplikovali a musíme teď čekat na zaváhání našich soupeřů.

20.10. 7.kolo: Killing Power FC - Autobazar Duo 1:0 (0:0)
Prodloužili jsme naší vítěznou sérii a hrajeme tak pořád o postup. O našem vítězství jsme rozhodli až v samém závěru zápasu, kdy jsme po několika šancích ve druhém poločase konečně dokázali dostat míč až do brány.

13.10. 6.kolo: Killing Power FC - Sport Slivka FC 2:0 (2:0)
Na velmi těžkém terénu jsme vybojovali další vítězství a získali jsme tak povinné dva body nad papírově slabším soupeřem. Zápas se hlavně vyznačoval velkou bojovností a množstvím osobních soubojů, protože nic jiného nešlo na rozbahněném hřišti hrát.

9.10. Odložený zápas 2.kola: Killing Power FC - Typos FC A 5:1 (2:0)
Zápas málem skončil naší kontumací, protože ještě během čekací doby jsme byli na hřišti pouze 4. Naštěstí stačil včas dorazit Toršn, a tak jsme mohli začít hrát. Několik minut po zahájení dorazil i Chorche, tím pádem se naše síly vyrovnaly, a my mohli začít naše úspěšné tažení proti poslednímu týmu tabulky.

6.10. 5.kolo: Killing Power FC - Oranjes 04 FC 1:1 (0:1)
V této sezóně se jedná již o naší třetí remízu s konečným výsledkem 1:1. Tento výsledek celkem odpovídal průběhu hry, v samém závěru zápasu jsme byli blízko vítězství, když soupeře zachránila tyč jeho brány.

29.9. 4.kolo: Killing Power FC - Morová rána 1.FC 6:2 (4:1)
Konečně jsme se dočkali prvního vítězství v této sezóně, když jsme na "domácím" hřišti zcela jasně přehráli našeho dnešního soupeře. Z výsledku je zřejmé, že jsme naši převahu dokázali vyjádřit i gólově.

22.9. 3.kolo: Killing Power FC - KNP Zbraslav 1:1 (1:0)
Dnes jsme podali mnohem lepší a bojovnější výkon než ve včerejším zápase. Zápas byl velmi vyrovnaný až do úplného konce, kdy obě mužstva byla blízko vítězného gólu. Škoda jen, že jsme několik minut před koncem dostali vyrovnávací gól, a neudrželi jsme naše těsné vedení.

21.9. Předehrávka 8.kola: Killing Power FC - Botič FC 0:3 (0:2)
Zcela zasloužená prohra, když jsme hlavně ve druhém poločase podali jeden z nejhorších výkonů posledních let. Porážka mohla být mnohem horší, kdyby soupeř dokázal zužitkovat několik jasných gólových šancí.

11.9. 2.kolo: Killing Power FC - Typos FC A
Utkání bylo pro nezpůsobilý terén odloženo.

4.9. 1.kolo: Killing Power FC - Kareto-Reco 1:1 (0:1)
V prvním kole jsme získali bod za spravedlivou remízu. V tomto zápase mohlo padnout i více gólů, ale obě mužstva velmi dobrým výkonem podrželi brankáři.

20.8. Sezóna PODZIM 2002
Na našich WWW stránkách naleznete aktuální informace, které se týkají 61. sezóny Hanspaulské ligy - Podzim 2002. Věnujte hlavně pozornost  následujícím odkazům: Rozpis, Pískání, Hanspaulský gól, Hřiště.

13.7. Veltěž Open 2002
V sobotu jsme se zúčastnili turnaje ve Veltěži, který byl naší poslední fotbalovou akcí před letní přestávkou. Ze skupiny jsme sice postoupili z pěkného druhého místa, ale prohráli jsme hned v osmifinále, což znamenalo konec naší účasti na turnaji. Odehráli jsme tak celkem pět kvalitních zápasů, z nichž jsme dva prohráli (vždy pouze o jediný gól).

21.-23.6. Santa Tranta Cup 2002
Premiérově jsme se zúčastnili fotbalového turnaje Santa Tranta Cup 2002 v Růžené. Turnaje se zúčastnilo celkem 24 mužstev, většinou hrajících Hanspaulskou ligu. Podle umístění v HL jsme sice patřili mezi favority turnaje, ale nakonec jsme skončili až na 19. místě. O našem umístění rozhodl hned první zápas turnaje, který jsme vůbec nezvládli. Více se o naší účasti na turnaji dozvíte zde.

14.6. Sezóna JARO 2002
Po velmi nevyrovnaných výkonech jsme nakonec v tabulce skončili na 6. místě s bilancí 5-1-5. Hlavně závěr této sezóny se nám nepovedl, když jsme ze 4 posledních zápasů získali pouhý jeden bod. Díky dobrému vstupu do sezóny jsme ale poslední zápasy mohli sehrát v naprostém klidu, protože jsme se nemuseli strachovat o sestup, ale ani o postup. Je o nás dobře známo, že podzim máme mnohem lepší, takže jsme ještě určitě v HL neřekli poslední slovo.

14.6. Killing Power FC - Pirelli A 5:6 (4:3)
I náš poslední zápas, který se spíše podobal divoké přestřelce, jsme prohráli. Nikdo z nás se do obrany nehrnul a podle toho také vypadal celý vývoj zápasu. Hráli jsme velice lehkovážně a tak jsme soupeře snadno pouštěli do šancí. Na soupeřův vítězný gól jsme již odpovědět nestačili.

4.6. Killing Power FC - Oratoř Kobylisy 0:3 (0:1)
V dnešním zápase jsme totálně herně propadli, když jsme prohráli se soupeřem, který hraje o záchranu ve 4. lize. Můžeme děkovat Hrochovi, který nás svými zákroky dlouho držel nad vodou, protože dokázal zlikvidovat několik jasných gólových šancí. Dnešní prohrou jsme definitivně pohřbili naše postupové šance.

29.5. Killing Power FC - Netopýr TFC 1:1 (0:1)
Bohužel jsme se na tento důležitý zápas sešli ve velmi prořídlé sestavě. Aby jsme to neměli tak jednoduché, tak někteří z nás nemohli vinou zdravotních problémů podat 100% výkon. I přesto jsme mohli vyhrát, když jsme si hlavně v závěru zápasu dokázali vytvořit tlak a ne byli jsme daleko od vstřelení vítězného gólu.

21.5. Killing Power FC - Kontis 1.FC 1:2 (0:2)
V dnešním zápase jsme mohli zaútočit na postupová místa, ale bohužel se nám zápas příliš nevydařil. Soupeř opět dokázal potrestat naše hrubé chyby.

14.5. Killing Power FC - Veltěž SC 4:2 (0:2)
V dnešním zápase jsme po velmi zodpovědném výkonu dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu a porazit první tým naší skupiny (doposud neporažený). V poločase jsme již prohrávali 0:2 a to díky našim vlastním gólům. V tuto chvíli by si na naše vítězství určitě nikdo nevsadil. Ve druhém poločase se ale ukázala naše psychická odolnost, když jsme zcela přesvědčivým způsobem otočili výsledek zápasu.

13.5. Nové odkazy
Na našich stránkách v sekci Linky přibyly dva nové odkazy - Diskuse a Zasílání zpráv (viz. informační okno).

9.5. Killing Power FC - Jouda CK 2:1 (2:0)
Z minulého výpadku jsme se dokázali včas vzpamatovat a získali jsme 2 povinné body. O našem vítězství rozhodl první poločas, který jsme vyhráli 2:0. Ve druhém poločase soupeř sice snížil a potom nás na celý zbytek zápasu zatlačil před bránu, ale naštěstí jsme jeho tlaku nepodlehli.

2.5. Killing Power FC - Estudiantes Praha 0:1 (0:0)
Nastoupili jsme ve stejném složení jako minulý zápas, ale tentokrát se nám střelecky vůbec nedařilo. Zápas nakonec rozhodly naše neproměněné šance v prvním poločase, soupeř dokázal vstřelit aspoň jeden gól, který mu tak stačil k vítězství.

24.4. Killing Power FC - Borek hodinářství 1.FC 2:1 (2:0)
Podařilo se nám úspěšně odčinit minulou porážku a po celkem dobrém výkonu jsme zaslouženě zvítězili. Do naší brány se opět vrátil Hroch, což nás všechny psychicky povzbudilo. Celý průběh zápasu byl pod naší kontrolou a jen několikrát  jsme dovolili soupeři ohrozit naší bránu.

18.4. Killing Power FC - Traktor Praha 0:4 (0:2)
Utrpěli jsme první porážku v této sezóně. Rozhodlo několik našich neproměněných šancí v úvodu zápasu, které mohly posunout další vývoj úplně jiným směrem. Po velmi dlouhé době chyběl v bráně Hroch a tak ho musel nahradit Papén. Zápas pro nás mohl dopadnout ještě mnohem hůř, jelikož několik jasných gólů chytil Papén a asi 3x nás zachránila tyč.

9.4. Killing Power FC - Šachta UK 4:0 (1:0)
Soupeře jsme po celý zápas převyšovali vybroušenou individuální technikou a rychlými protiútoky. Naši převahu jsme ve druhém poločase dokázali vyjádřit i brankově. Hlavně díky brankáři a naší neuvěřitelné střelecké neschopnosti si Šachta UK neodnesla debakl. Hroch vychytal první nulu v této sezóně, ale možná za to mohou jeho nové rukavice:-)).

3.4. Killing Power FC - Sargas FC 2:1 (1:0)
Do další sezóny HL jsme vstoupili vítězstvím, které nám dodalo potřebnou sebedůvěru. Na naší hře bylo patrné, že jsme se během zimní přestávky pořádně nepotkali s míčem, ale díky obětavé hře jsme vítězství nakonec uhájili. Všichni jsme se během tohoto zápasu pořádně rozehráli a tak očekávám, že v následujících zápasech již podáme standardní výkon.

20.3. Sezóna JARO 2002
Po dlouhém zimním spánku se naše WWW stránky opět pomalu probouzejí k životu a to znamená, že za dveřmi je již začátek další sezóny HL. Na našich stránkách již naleznete všechny důležité informace o sezóně JARO 2002 - Rozpis zápasů, Pískání, Seznam hřišť, Hanspaulský gól.