AKTUALITY 2001

28.11. Sezóna Podzim 2001
Tak už máme za sebou další sezónu HL, tentokrát celkem úspěšnou, protože jsme skončili na pěkném 4. místě. Mohli jsme dokonce hrát i o postup do 3.ligy, ale bohužel jsme nedokázali porazit papírově slabší soupeře. Naopak v závěrečných kolech jsme překvapivě sebrali body nejsilnějším týmům naší skupiny, což už nám k postupu nestačilo. V této sezóně jsme utrpěli pouze dvě prohry a to je velice slušná bilance našeho mužstva. Neklesejme proto na mysli, snad nám už postup příští rok neuteče.

25.11. Killing Power FC - Bronx KKK A 1:1 (0:0)
Na velmi špatném terénu jsme vybojovali zaslouženou remízu s nejlepším týmem naší skupiny. Důstojně jsme se tak rozloučili s touto sezónou HL.

18.11. Killing Power FC - Douda-Vagabond 3:2 (1:1)
Dnes jsme dokázali, že naše minulé vítězství nebylo náhodné. Naši momentální herní pohodu odnesl další z horkých adeptů na postup, kterému jsme nadělili jeho první porážku. Naše vítězství bylo zcela zasloužené, škoda jen, že soupeř v závěru zápasu psychicky neunesl svoji prohru.

16.11. Kniha návštěv
Na našich stránkách jsem zprovoznil nový odkaz Kniha návštěv (sekce Linky). Zde nám můžete zanechat případné vzkazy, či hodnocení našich stránek.

11.11. Killing Power FC - Botič FC 6:3 (1:3)
Hlavně díky skvělému výkonu ve druhém poločase jsme soupeře přehráli rozdílem třídy a uštědřili jsme mu tak jeho první porážku. Hvězdou zápasu byl Kolísko, který dal po velmi dlouhé době (více než 2 roky) gól a to dokonce hned dva. Opět se nám potvrdilo, že se silnými soupeři dokážeme hrát. Ziskem dvou bodů jsme si pravděpodobně zajistili klidný střed tabulky.

4.11. Killing Power FC - A-klub 90 1:4 (1:3)
Po velmi špatném výkonu jsme zaslouženě prohráli s papírově slabším soupeřem. Soupeř nám zcela zdarma uštědřil lekci z jednoduchosti a krásy fotbalu. Propásli jsme tak poslední šanci na snadný zisk dvou
bodů, protože v posledních zápasech nás čekají první tři týmy (doposud bez porážky) naší tabulky.

28.10. Killing Power FC - Sokol Vysočany A 3:4 (2:1)
Na velmi těžkém terénu jsme po šesti zápasech přišli o svoji neporazitelnost. Bohužel jsme ale prohráli s papírově slabším soupeřem a vylepšili jsme tak jeho šance na záchranu.

21.10. Killing Power FC - Resslovka SK 1:1 (0:0)
Opět jsme vybojovali další remízu (již čtvrtou v této sezóně), ale před zápasem jsme počítali spíše s naším vítězstvím. N
akonec jsme byli za remízu rádi. Po neuvěřitelných 210 minutách dostal Hroch gól a skončila tak jeho dlouhá neprůstřelnost.

14.10. Killing Power FC - Wanko CFC 0:0 (0:0)
V lehce nervózním utkání jsme nakonec dokázali udržet svoji neporazitelnost. Remíza byla sice zasloužená, ale při troše štěstí jsme mohli zápas dovést do vítězného konce.

7.10. Killing Power FC - Farkáň 92 1.FC 3:0 (1:0)
Po delší přestávce jsme se úspešně vrátili na hřiště, když jsme v lehce prořídlé sest
avě dokázali porazit poslední tým tabulky.

24.9. Rozpis zápasů
Konečně již známe kompletní rozpis zápasů. Všichni si ho povinně vytisknou a řádně se s ním seznámí.

19.9. Killing Power FC - Demínka 2:0 (1:0)
Po dvou předchozích remízách jsme konečně poprvé zvítězili. Naše první vítězství se zrodilo na hřišti FC Střížkov, na kterém jsme HL ještě nikdy nehráli. Po třetím kole máme 4 body, což není úplně špatný vstup do sezóny. Teprve ale další zápasy ukážou, zda už máme nejtěžší soupeře za sebou.

16.9. Killing Power FC - Brunet contra Fotbal 2:2 (1:1)
V dalším zápase jsme opět získali pouze jeden bod za remízu. Tentokrát jsme mohli i vyhrát, ale bohužel jsme nedokázali využít velké množství šancí.

9.9. Killing Power FC - Brochnibor FC B 5:5 (3:4)
Na úvod sezóny jsme sehráli velice dramatický a na góly bohatý zápas, který nakonec skončil zaslouženou remízou.

20.8. Sezóna PODZIM 2001 - 4.F liga
Dnes jsme na sekretariátu PSMF obdrželi informace o nadcházející sezóně HL - PODZIM 2001. Všechny podstatné informace již naleznete na těchto stránkách - Hanspaulský gól, rozpis zápasů, seznam hřišť.

24.7. Přidání 2 nových fotek
Do naší fotogalerie jsem přidal dvě nové fotky - turnaj KOP-80 v Brně a společné zakončení sezóny Jaro 2001 u Daníka.

14.7. Fotbalový turnaj Veltěž Open 2001
V hojném počtu jsme se zúčastnili fotbalového turnaje ve Veltěži. Naše mužstvo jsme tentokrát posílili o několik kvalitních hráčů, kteří nám měli dopomoct k vítězství na turnaji. Jak to všechno nakonec dopadlo? To se dozvíte z reportáže, kterou jsem pro Vás opět připravil. Protože se jednalo o náš poslední turnaj, tak si teď můžeme v klidu užívat zaslouženou dovolenou.

2.7. Fotbalový turnaj KOP-80 v Blažovicích u Brna
O víkendu jsme se zúčastnili futsalového turnaje, který se konal v okolí Brna. Pro všechny příznivce našeho mužstva jsem opět připravil bližší informace o jeho průběhu (nejen sportovním).

26.6. POHÁR ligy: Killing Power FC - Torp. Ohrobec 1:2 (0:0) /penalty 2:3/
Opět jsme v pohárovém zápase prohráli hned v prvním kole, když jsme soupeři dovolili vyrovnat v předposlední minutě. V penaltovém rozstřelu jsme už nestačili na soupeřova brankáře, který nám chytnul tři penalty. Takže jsme velice rychle ukončili naší účast v poháru.

22.6. Sezóna Jaro 2001
Takže jsme se nakonec ve 4. lize udrželi, což je skvělé, protože z vlastní zkušenosti víme, že sestoupit je docela jednoduché, což se o postupu říct nedá. Tato sezóna nebyla z naší strany nejvydařenější, nedali jsme moc gólů (to se potom těžko vyhrává) a na druhou stranu jich hodně obdrželi (3.místo v počtu obdržených branek !!!). Výkony našeho mužstva také zčásti ovlivnila neúčast několika hráčů, na zápasy vůbec nechodil Viktor, Vendy, Standa (zase takové hvězdy to nebyli, aby se kvůli nim musel rozpadnout náš tým) a k tomu byl ještě polovinu sezóny zraněný Matys.
Odpočinek po náročné sezóně nás ještě nečeká, protože hned toto úterý hrajeme pohár ligy a potom se zúčastníme dvou turnajů (v Brně a Veltěži). Takže i nadále sledujte naše WWW stránky, na kterých naleznete aktuální informace z těchto akcí.

22.6. Killing Power FC - Netopýr TFC 2:2 (2:2)
V posledním zápase jsme vybojovali remízu, která definitivně rozhodla o naší záchraně ve 4.lize. Už je také jisté, že v konečné tabulce se umístíme na pěkném 7. místě. Zápas se hrál na velmi těžkém terénu a musel být dokonce na několik minut přerušen, protože se přes hřiště přehnala pořádná bouřka.

17.6. Killing Power FC - Morová rána 1.FC 2:1 (1:0)
Tato důležitá výhra nás zatím dostala ze sestupového pásma a udrželi jsme si tak naději na záchranu. Sestupem je ohroženo více týmu a tak o všem definitivně rozhodne až poslední zápas. Naše vítězství se nerodilo snadno, protože jsme opět dokázali zahodit spoustu jasných gólových šancí.

6.6. Killing Power FC - Inter Lotyšák B 2:4 (0:1)
Proti druhému týmu tabulky jsme podali jednoznačně nejlepší výkon této sezóny. Bohužel nás penalta nařízená v závěru zápasu připravila o zaslouženou remízu.

3.6. Killing Power FC - Klár rávla 4:2 (1:1)
V nepříliš divácky atraktivním zápase jsme získali povinné 2 body. Velice rychle se blíží konec sezóny a tak je pro nás každý bod nesmírně důležitý. Šance na záchranu jsou relativně vysoké, ale je potřeba ještě získat několik bodů z dalších zápasů.

25.5. Killing Power FC - Vršáci - Andulka 0:4 (0:2)
Soupeř svým výkonem potvrdil, že zaslouženě vede tabulku naší skupiny. V sestavě, která se na zápas sešla, jsme neměli skoro žádnou šanci.

20.5. Killing Power FC - Hattrick Prosek FC 4:2 (2:2)
Po dlouhé době jsme konečně vyhráli a získali důležité 2 body. Snad jsme také definitivně protrhli naši střeleckou smůlu.

13.5. Killing Power FC - Sokol Vysočany A 1:3 (0:1)
Tímto zápasem jsme definitivně potvrdili, že tuto sezónu budeme hrát o udržení. Naděje ale umírá poslední a my určitě ještě máme šanci na záchranu.

6.5. Killing Power FC - Bronx KKK A 0:3 (0:1)
Opět další potupná prohra našeho mužstva. Myslím si, že k tomu už není potřeba nic dalšího dodávat.

4.5. Odložený zápas - termín
Pro nezpůsobilý terén odložený zápas se Sokolem Vysočany (1.kolo) bude odehrán v neděli 13.5. od 8:45 h. na Zákostelní.

29.4. Killing Power FC - Botič FC 1:2 (1:0)
Herní krize našeho mužstva pokračuje, protože jsme po matném výkonu prohráli další zápas. V samém závěru zápasu nám nebyl uznán vyrovnávací gól. To už jsme ale zápas dohrávali v oslabení, protože Daník dostal červenou kartu.

22.4. Killing Power FC - Šotgani 0:3 (0:1)
Hned v druhém zápase nás potkala herní krize, když jsme po špatném výkonu nedokázali porazit slabšího soupeře. Totálně vyhořel náš útok, který nedal ani jeden gól.

21.4. Killing Power FC - Sparta Pankrác A 4:3 (1:1)
Hned v prvním zápase sezóny jsme dokázali zvítězit. Náš výkon sice nebyl nijak oslnivý, ale hlavní je, že máme dva body. Nebýt ale našich tří gólů v rozmezí tří minut, tak se mohl zápas vyvíjet úplně jinak. Více informací o dramatickém průběhu zápasu naleznete v komentáři. Zítra večer hrajeme další zápas a tak by vůbec nebylo špatné mít po tomto víkendu čtyři body.

8.4. Killing Power FC - Sokol Vysočany A - odloženo
Pro nezpůsobilý terén byl zápas odložen a tak jsme mohli sledovat finále hokejové extraligy.

20.3. Hanspaulská liga se pomalu začíná probouzet (informace z registrační schůze)
Včera jsme se na sekretariátu PSMF zúčastnili registrační schůze, na které jsme získali aktuální informace o nadcházející sezóně HL - Jaro 2001. Na základě těchto získaných informací jsem aktualizoval naše WWW stránky, naleznete zde proto připravenou aktuální tabulku, rozpis zápasů a také informace z HL gólu (postupový klíč, finanční týmy, počet účastníků, atd.) a seznam hřišť.

18.3. Memoriál MJ: Killing Power FC - Tap Team
Na tento zápas jsme se vůbec nedostavili, protože jsme nebyli schopni dát dohromady dostatečný počet hráčů. Pravděpodobně nepostoupíme do dalšího kola a tak tímto naše účast v Memoriálu MJ končí. Odehráli jsme pouze jeden zápas a tak stojí za zvážení, zda má smysl se do Memoriálu MJ přihlásit i příští rok.

11.3. Memoriál MJ: Killing Power FC - Favorit Praha 4:3
Poprvé jsme se letos sešli v takovém počtu, že jsme mohli k zápasu nastoupit. I přesto, že jsme se sešli v silně defenzivní sestavě, tak jsme dokázali svoji převahu vyjádřit i brankově.

6.3. Memoriál MJ: Killing Power FC - Víťazný Február
Na zápas jsme se tentokrát vůbec nedostavili, protože jsme nebyli schopni dát dohromady více než tři hráče. Na zbývající dva zápasy bychom se ale měli dostavit v dostatečném počtu, protože většina spoluhráčů už bude zpátky z dovolených.

5.3. Memoriál MJ: Killing Power FC - Palmeiras Prosek
Pro nízký počet hráčů na obou stranách se zápas neuskutečnil. Za naše mužstvo byl přítomen pouze Hroch s Krčmou. Doufám, že toto úterý se situace již nebude opakovat a na zápas se nás sejde dost.

22.2. Memoriál Milana Javornického - WWW stránka
V levém sloupci nahoře naleznete odkaz Memoriál MJ 2001, pomocí kterého získáte veškeré informace o účasti našeho mužstva v Memoriálu Milana Javornického 2001.

20.2. Memoriál Milana Javornického
Obdrželi jsme rozpis zápasů pro Memoriál MJ, do kterého jsme se přihlásili. V nejbližší době bude zveřejněn odkaz na WWW stránku, kde budete moci sledovat, jak si v něm vedeme.

18.1. MF DNES - článek o 5.lize Hanspaulky
V odkazu Psalo se naleznete článek z dnešní MF DNES, který pojednává o právě skončené sezóně 5. ligy Hanspaulky.

Copyright © 2001, Petr Mlateček - Killing Power FC