AKTUALITY 2000

14.12. Fotogalerie - aktualizace
Do fotogalerie jsem přidal nové fotky, které jsou většinou z našeho posledního zápasu. Také jsem vyměnil naší klubovou fotografii.

11.12. Disciplinární řád KPFC
Dnes byl na našich stránkách zveřejněn nový disciplinární řád KPFC, který je platný pro příští sezónu HL (Jaro 2001).

3.12. !!! POSTUPUJEME DO 4. LIGY !!!
Po třech nekonečných sezónách se nám konečně podařil návrat do 4. ligy. Poslední zápas rozhodl o tom, že postupujeme z pěkného 2. místa. Tím také na krátký čas končí moje práce s aktualizováním těchto WWW stránek. Během zimy na nich ještě naleznete nové klubové fotografie, pozměněný disciplinární řád našeho mužstva a případně další novinky, které se během zimní přestávky vyskytnou.

2.12. Killing Power FC - Xamax AC 0:2
V posledním zápase této sezóny jsme prohráli, což znamená, že v tabulce skončíme na hezkém 2. místě. V tomto zápase jsme nepodali nijak oslnivý výkon, pravděpodobně to bylo způsobeno tím, že už bylo dávno rozhodnuto o našem postupu. Příští rok se proto na nás můžou těšit soupeři ve 4. lize. Bližší informace o průběhu zápasu naleznete zde.

18.11. Killing Power FC - Jawa Team 4:3
Toto vítězství nám zaručuje vytoužený postup do 4. ligy. I když to výsledek zápasu nenaznačuje, tak byl skoro celý jeho průběh pod naší kontrolou. Hlavně v prvním poločase jsme podali skvělý výkon, který nám přinesl dostatečný náskok. Bližší informace o průběhu zápasu naleznete zde.

11.11. Killing Power FC - Hulla hulla FC 2:2
V důležitém zápase jsme získali velmi cenný bod. I přes nesporné kvality soupeře jsme ale zápas mohli dotáhnout do vítězného konce. Pořád jsme v situaci, kdy vítězství ve zbývajících dvou zápasech nás posune do vyšší ligy. Příští zápas proto musíme hrát opět naplno a získat alespoň jeden bod za remízu. Blíže se o našem dnešním zápase dozvíte zde.

24.10. Killing Power FC - Domácí potřeby B 4:1
V prvním poločase jsme podali velmi slabý výkon, ale nakonec jsme se v závěru zápasu dokázali prosadit a zaslouženě jsme vyhráli. Díky tomuto vítězství jsme na skvělém prvním místě v tabulce. Ještě není náš postup jistý, ale takovou šanci bychom si tentokrát neměli nechat ujít. Příští zápas hrajeme 11. listopadu a tak máme dost času se dát dohromady a vymyslet na poslední zápasy vítěznou taktiku. Blíže se o našem dnešním zápase dozvíte zde.

21.10. Killing Power FC - Dolios 8:0
V tomto zápase jsme potvrdili roli favorita, kdy jsme již ve 2. minutě vedli 2:0. Nakonec jsme zápas v poklidu dotáhli až do vítězného konce, když jsme si díky naší střelecké potenci výrazně vylepšili skóre. Blíže se o našem vysokém vítězství dočtete zde.

14.10. Killing Power FC - Viktoria Bítovská A 0:3
Po velmi špatném výkonu jsme poprvé v této sezóně prohráli. I přes tuto prohru zůstáváme pořád na 2. místě, ale pravděpodobně se na nás začnou dotahovat další mužstva. Více se o naší prohře dozvíte zde.

8.10. Killing Power FC - Namo FC 1:0
Vydřené vítězství ve velmi těžkém a nervózním utkání. Myslím si, že jsme získali dva velmi důležité body, které možná v konečném součtu budou rozhodovat o našem postupu. Více o zápase opět naleznete zde.

7.10. Killing Power FC - Ruzyně 1995 AC 5:2
Opět jsme zvítězili, když jsme odehráli jeden z našich nejlepších zápasů za minimálně poslední 2 sezóny. Sezónu máme rozjetou velice dobře a tak snad nám to vydrží až do konce. Hned zítra hrajeme další zápas a další vítězství by nás možná katapultovalo na 1. místo v tabulce. Radši nebudu předbíhat a uvidíme až zítra. Jaký průběh měl náš zápas se dozvíte zde.

19.9. Killing Power FC - Metrostav D-6 2:1
Naše vítězné tažení pokračuje a zatím procházíme soutěží bez jediné porážky. Všichni věříme, že nám to vydrží až do posledního zápasu a že konečně postoupíme. Něco více o zápase naleznete opět zde.

12.9. Killing Power FC - Lachtánci 1.WC 4:2
Na našem domácím hřišti jsme získali první 2 body za vítězství. Naštěstí jsme se dokázali včas probudit, protože ve druhém poločase jsme prohrávali 1:0. Na konci zápasu jsme ale soupeři nasázeli 4 góly a rozhodli tak zápas v náš prospěch. Opět jsem pro vás připravil pár postřehů z tohoto zápasu.

7.9. Killing Power FC - Kuchilla 1.FC 1:1
Novou ligovou sezónu jsme začali remízou. Náš výkon nebyl nijak oslnivý, ale z velké části to bylo dané tím, že jsme po dlouhé letní přestávce opět stanuli na hřišti. Z prvního zápasu zatím nelze vyvozovat žádné závěry a proto uvidíme, jak se nám bude dařit v dalších zápasech. Bližší informace z prvního zápasu naleznete zde.

1.9. Hanspaulská liga se opět rozjíždí
Po krátké letní přestávce jsme se konečně dočkali nové ligové sezóny Hanspaulky. K prvnímu zápasu nastoupíme již tento čtvrtek 7.9. Většinu zápasů ale hrajeme o víkendech a tak bychom neměli mít problémy s nedostatkem hráčů.
Tyto stránky byly aktualizovány na novou sezónu a tak zde již najdete rozpis zápasů, připravenou tabulku naší skupiny, informace z PSMF a plno jiných užitečných informací. Také bych chtěl upozornit naše pravidelné čtenáře, že se  přibližně o 1 až 2 dny zpozdí uveřejnění jednotlivých komentářů k zápasům. Za toto zpoždění se předem všem omlouvám a doufám, že ho všichni pochopíte.

25.7. Popis turnaje Veltěž Open 2000
Od našeho osvědčeného spolupracovníka Krčmy si můžete přečíst o naší účasti na turnaji  Veltěž Open 2000. Na tomto turnaji jsme sehráli naše poslední zápasy před zaslouženou letní přestávkou. Přeji Všem našim čtenářům krásnou dovolenou.

7.7. Popis turnaje v Drážďanech a turnaje v Blažovicích u Brna
Na nově předělaných WWW stránkách, které by vám měly hlavně usnadnit orientaci a zjednodušit práci, naleznete tolik očekávané popisy turnajů, kterých jsme se tento rok zúčastnili. Jedná se hlavně o informace z průběhu našeho slavného turnaje v Drážďanech, ale také o informace z posledního turnaje v Blažovicích u Brna. Fotky z těchto turnajů zde zatím nenaleznete, ty budou zveřejněny až později. Popis těchto turnajů lze také nalézt pod odkazem archiv, v sekci Turnaje.

29.6. NESESTUPUJEME !!!
Poslední kolo naší skupiny rozhodlo o tom, že jsme se definitivně zachránili v 5. lize (viz. konečná tabulka). S tímto výsledkem ale nemůžeme být spokojeni, protože naším cílem bylo postoupit do 4. ligy. Nakonec jsme byli rádi, že jsme nesestoupili. Uvidíme, musíme všichni doufat, že se to snad konečně povede příští sezónu.

22.6. Killing Power FC - Ukrutní 1:3
V rozhodujícím posledním zápase sezóny jsme zklamali. V případě vítězství bychom postupovali, při remíze bychom měli jistotu záchrany, teď díky naší prohře musíme počkat na výsledky ostatních zápasů, které rozhodnou o tom, jestli sestoupíme nebo se nakonec zachráníme.  Bližší informace o zápase naleznete zde.

15.6. Killing Power FC - Jouda CK 2:0
Zaslouženě jsme vyhráli v jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny. Prohra nebo remíza by nás pravděpodobně již odsunula do 6. ligy. Ještě nás čeká poslední zápas, který rozhodne o tom, jakou ligu bude příští sezónu hrát.   Bližší informace o zápase naleznete opět zde.

8.6. Rozhodnou poslední 2 zápasy
Aktualizoval jsem tabulku naší skupiny, díky přestávce v ní mají všichni 9 zápasů. Bohužel to pro nás není radostný pohled, protože jsme předposlední díky horšímu skóre. V závěrečných dvou kolech si to o sestup nepřímo rozdá 6 týmů. Naše situace je jasná, když vyhrajeme oba zápasy, tak nesestupujeme. Takže je to jen v našich rukou, no spíše v nohách.

30.5. Killing Power FC - Ferri FC 2:2
Konečně jsme hráli pěkný a bojovný fotbal, který nám vynesl důležitou remízu s papírově lepším soupeřem. Více informací o zápase naleznete zde.

24.5. Killing Power FC - F.C.K. A 0:4
Naše černá série pokračuje a myslím, že k výsledku nemusím již nic dodávat. Více informací o zápase naleznete zde.

18.5. Killing Power FC - Dřevosprint FC 1:5
K tomuto výsledku asi nelze nic dodat, prostě nám zase soupeř předvedl, jak je fotbal krásná a jednoduchá hra. Více informací o zápase naleznete zde.

9.5. Killing Power FC - Daltonové 0:0
V zápase se projevila největší slabina našeho mužstva a to útok. Naši útočníci prostě nejsou schopni dát ani jeden gól a to se potom těžko vyhrává. Více informací o zápase najdete zde.

5.5. Killing Power FC - Terasy KFC A 1:5
Opět jsme předvedli, že naše forma je velmi kolísavá a že závisí hlavně na lidech, kteří se zrovna na zápas sejdou. Výkon celého mužstva byl přímo tragický a doufejme, že to bylo naposled v této sezóně. Informace o zápase najdete opět zde.

25.4. Killing Power FC - South stars A 0:0
Dokázali jsme uhrát bezbrankovou remízu s zatím nejlepším týmem naší skupiny. Remíza je spravedlivá, vzhledem k průběhu zápasu. Bližší informace o zápase najdete opět zde.

23.4. Vítězství v turnaji DRESDEN CUP
Naše mužstvo dosáhlo historického mezinárodního úspěchu, když dokázalo vyhrát 9. ročník turnaje Dresden Cup. V silné mezinárodní konkurenci jsme podali velmi dobrý taktický výkon, který nás vynesl až na vrchol. Bližší informace o turnaji, doplněné fotografiemi, se zatím připravují a budou uveřejněny během příštího týdne.

19.4. Killing Power FC - Rychlí hroši APK  3:1
Po prvním poločase jsme prohrávali 0:1, ale nakonec jsme dokázali nepříznivý průběh zápasu otočit a zaslouženě vyhrát. Bližší informace o zápase najdete zde.

13.4. Killing Power FC - La Plate de Cünde  1:3
První prohra v sezóně, musím ale přiznat, že byla zcela zasloužená. Kdybych měl tu moc, tak bych celému mužstvu napařil pořádnou pokutu, protože takhle se o postup opravdu nehraje. Bližší informace o té bídě, co jsme předvedli, naleznete zde.

6.4. Obrovská šance na postup
Tuto sezónu máme jedinečnou a neopakovatelnou šanci se vrátit zpátky do 4. ligy. V Hanspaulské lize totiž dochází k reorganizaci soutěže a z tohoto důvodu dochází k výjimečnému jevu, kdy z každé skupiny 5. ligy postupuje hned šest mužstev (bližší informace naleznete v dnešní MF Dnes). To je obrovská šance, kterou nesmíme za žádnou cenu pustit. Ideální bude získat do poloviny soutěže maximální počet bodů a potom zbytek sezóny dohrát v relativním klidu, ne tak jako dvě minulé sezóny, kdy se vždy rozhodovalo až v posledním zápase. Všichni nám držte palce, ať nám to tentokrát vyjde.

5.4. Killing Power FC - VŠSK MFF UK B 2:1
Do nové sezóny jsme vstoupili důležitým vítězstvím. Musíme jen doufat, že i další zápasy dokážeme vyhrát a že nás tentokrát postup nemine. Bližší informace o zápase naleznete zde.

14.3. Sezóna JARO 2000
Po dlouhé zimní přestávce jsme se konečně dočkali začátku jarní sezóny. Začínáme hned 4. dubna a opět máme postupové ambice. Na novou sezónu jsou již naše WWW stránky plně připraveny, tzn. že zde naleznete aktuální rozpis zápasů, tabulku skupiny a další Vám známe odkazy. Takže nám všichni držte palce a nezapomeňte pravidelně číst naše WWW stránky.

21.1. Článek v MF DNES
V MF Dnes vyšel článek o páté hanspaulské lize. Výtah z článku pojednávající o naší skupině naleznete v odkazu psalo se ....

Copyright © 2000, Petr Mlateček - Killing Power FC